Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Matic sjajno pojacanje,plus grobar ceo zivot.Zna li neko spominje li se neki desni bek,s obzirom da nema nista od onog Boacija?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ne znam za ostale, ja zadovoljan dolaskom Matica. Sasvim mi je dovoljno sto ga gani ne podnose, i sto je, gde god igrao, kidao protiv njih. Gol u derbiju, skoro pa zagarantovan:partizan-fan:
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Maticu dobrodoslica, nek pogodi protiv ciganije i ja presretan, isplatio je svaku paru. Sto se tice gospodina Rajkovica, ne vjerujem ciganskim medijima, ali moze da potpise sa crnim djavolom, samo ne sa gurbetima. ako to uradi nakon sto smo mu pruzili mjesto da trenira, dize i odrzava formu, zelim mu sve najgore u karijeri.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.013
Локација
ante portas

Nisam znao da Nikolic sa nama ima ugovor do juna 2021.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Nije losa opcija za rotaciju ovaj Matic ali me bas izbedacila povreda Lutovca :confused: Taman smo poceli da dobijamo vrlo dobrog ofanzivnog beka ali....ove povrede zadnje loze su uvek teske. Trebace mu dosta vremena da se vrati na teren i jos vise da uhvati formu koja je do sada bila uzlazna.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Mislim da će biti dobar Matić. Realno, za male pare smo ga doveli i kao back up opcija je sasvim super, i kao drugi napadač u postavi - kada zatreba. Ajmo desni bek i već jednom taj štoper (pa makar i Rajković) :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top