Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Ako postoji dobar mladji domaci golman ja bih voleo da cujem makar imena tih ljudi posto ja ne znam da mi u zemlji imamo iole dobrog golmana. Mozda onaj mali iz Vojvodine,ali video sam par velikih kikseva i od njega. Stranca golmana iskusnog i kvalitetnog bi doveo sledece sezone kao i stranca desnog beka.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Каква је ситуација на домаћем тржишту по питању голмана? Има ли неки да ваља? Стојкету се треба захвалити а ови резервни изгледа такође не уливају поверење.
едит: Претекао ме колега изнад
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Laki T. više sam ciljao na to da je bolje već ako se proda da odmah i ide Pavlović i naravno te pare uložiti u kvalitet. Ali sad kad bolje razmislim mi ćemo morati menjati celu odbranu. Što se tiče desnog beka to je deficitarna pozicija u Srbiji i hteli ne hteli moramo uzeti stranca. Levi bek mi ne pada niko od domaćih na pamet. Znači neminovnost su oba beka i 2 nova štopera, samo pitanje je da l će se to pokrpiti sad na zimu ili na leto.

Imali smo lepu šansu za najboljeg mladog golmana u vidu Rosića al njega je pokupila Almerija. Imamo ne tako mladog Jovanovića kojem ugovor ističe 2021. sa Ueskom. Rockov je 95 godište.
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ako postoji dobar mladji domaci golman ja bih voleo da cujem makar imena tih ljudi posto ja ne znam da mi u zemlji imamo iole dobrog golmana. Mozda onaj mali iz Vojvodine,ali video sam par velikih kikseva i od njega. Stranca golmana iskusnog i kvalitetnog bi doveo sledece sezone kao i stranca desnog beka.
Mali iz Vojvodine je najbolji domaci golman nama dostupan i ne znam sto smo se glupirali sa Stevanovicem npr. sem ako nije kakva kombinacija sa Obradovicem, on sa tom visinom i tim karakteristikama ni u snu nije ozbiljno resenje. O Kljajicu i da ne pricamo, ja mu onaj slobodnjak i postavljanje zida protiv Bilbaa necu zaboraviti dok sam ziv. Rockov ima kikseva jer je jos relativno mlad za golmana, dugo mu je trebalo i da se skloni sa linije, ali da nije tako ne bi jos igrao u Vojvodini. Po mom misljenju trebali smo jos ranije da ga dovedemo.

Mi tom Cukarickom dajemo jednog Bogosavca kog su ovde ljudi mrzeli bez ikakvog razloga i govorili da nije za seniorski fudbal, pa onda kukamo na poziciju levog beka.
Kad se pominjao Nikola Antic ljudi su govorili da je cigan, a niko ne pominje deset cigana koje vec imamo u timu. Kida sad u Soligorsku i velika je steta sto smo propustili priliku da resimo to pitanje. Igrao je odlicno i protiv cigana i protiv nas, jeo krila koja su ga napadala...

Ljudi nemaju pojma sta rade i igrace nam dovodi Ivica Iliev koji se jos vrti u klubu, otuda i ovakvi rezultati i muka na mnogim pozicijama. Lako je kukati da nema igraca. Mi se zalepimo za Marasa (Vitasa i da ne pominjem jer smo odustali fala kurcu) koji je bio deo najgore odbrane u Portugalu, samo zato sto je dao nesto golova iz prekida, kao da igra u Urugvaju pa da ne mozemo da ispratimo kako igra, dok nam je pred nosom Rosic koji je igrao sasvim dobro u Bragi ali je imao problema sa povredama i sad greje klupu u Moreirenseu.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Nudi li nasa skola neko resenje ? To sto je Tomic na hodniku zaustavio otpisanog Milenkovica dovoljan je znak da ne smemo da potcenjujemo nasu skolu i da nasim klincima trebamo da damo vise sansi.....kad bi se menadzeri manje pitali tako bi verovatno i bilo..... Ako prodamo Pavlovica mi te pare velikim delom moramo da ulozimo u novu odbranu. To treba da bude prioritet jer tu smo najslabiji ubedljivo i tu napadacku igru kojoj tezimo necemo da izgradimo bez tehnicki doteranih bekova. Golman moze da saceka ali bez ofanzivnih bekova smo kao macevalac zavezanih ruku.
 
Последња измена:

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Што се голмана тиче, можда да се реактивира @Мали џин ? :D

Slazem se sa tvojim predlogom :D

Elem vidim da se vodi prica o golmanu. Sto bi rekao Dr.Mo Kljaic nije golman tako da pisi propalo odmah jer staviti njega na gol bilo bi ravno fudbalskom samoubistvu od sinoc.

Ne znam gde je i sta radi trenutno Darko Belojevic (nisam googlao skoro) da li se uopste jos uvek bavi trenerskim poslom ali mislim da mi boljeg trenera golmana nikad nismo imali tako da bih ja licno prvo krenuo odatle. Prvo dovesti dobrog trenera koji zna da prepozna talenat, da ga izbrusi i nauci necemu (dzabe nama da dovedemo i Nojera ako nema sa njime ko kvalitetno da radi) pa tek onda krenuti u lov na golmana za koga mozemo reci da ce biti neki novi Ivica Kralj Fahrudin Omerovic (golmane pre njega ne pamtim bio sam isuvise mali i znam da je on jedno vreme njemu bio i rezerva ali mu je posle postao trener) Djordje Pantic ili Nikola Damjanac. Dok je Darko trenirao golmane svaki je bio u formi bez obzira branio ili ne pa i Radovan Radakovic na kraju krajeva koji je ako se ne varam pre nas branio za Radnicki KG a pre njega za Bezaniju je pod njegovom "palicom" dogurao do reprezentacije. Kako je Darko otisao za Kinu tako je Partizan krenuo da kuburi sa gomanima. Svaki koji je dosao je jako brzo propadao ili bio standardno los.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kolko god ovo glupo zvučalo, ako ostane Savo nama ne treba Bog zna kakav golman, nama treba treći bek tzv koji kontroliše vazdušni prostor. Visok golman, dobrog raspona ruku, s kojim ekipa dobija dodatnu sigurnost na visokim loptama. Da ne greši u procenama, ne pliva itd... Ja koliko se sećam u evropi nama ukupno protivnik nije šutnuo nešto puno puta na gol, igra se dosta disciplinovano, nije golman na promaji, a u JSL svaki šut protivnika je otprilike gol.
Da mi nek da da biram između pristojnog golmana koji ne ume da odbrani zicer ali koji je siguran na centaršutu i obrnuto, uvek bih izabrao prvog. Prvi s godinama postaje bolji, drugo lošiji jer mu refleksi na koje se oslanja slabe...
Ja bih bio prezadovljan sa nekim Lukač tipom golmana.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Tesko je donositi precizan sud o igrsacima koje ne poznajes i ne gledas na treningu.
Licno mislim da je Stevanovic zasluzio sansu. Hrabar je i za ono malo koliko je branio, nije dovoljno za precizan sud, ali pokazao je da ima odredjeni kvalitet.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Jedino sto Stevanovicu fali je visina i raspon ruku,ali decko ima sjajne parade i odlican refleks,dosta je brzi od Stojkovica.Izgleda da smo zagrizli za Tekijaskog iz Spartaka,inace solidan stoper,nesto slicno Vujacicu.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ko da smo se nekad zajebali kad smo kupili od Spartaka...
Dati im 300k plus procente za Tekijaskog, valjace Vojvodini kad se ne snadje kod nas.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Kao neko ko je pratio nas fk kada je Pandurovic dobijao sansu, a kasnije postao prvi golman, apsolutno sam protiv tih niskih/kratkih golmana. Ko je preziveo taj period zna o cemu pricam. Previse je stresno.
S druge strane, Lukac, obe ruke za slicnog golmana. Jedini kiks mu je bio gol u ligi evrope protiv Turaka, ostalo je bilo dobro. Naravno, dva penala ostaju njegova vizit karta.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Lukač je dobar golman, sećam se da sam se obradovao kad je potpisao.

Visok, kontroliše 16 (smatram da je najbitnije za golmana) i refleks solidan.

Stojković je uvek imao problem sa visokim loptama, a i šutevima iz daljine uz odličan refleks. Stojanče je u pravu, s godinama refleks slabi, a sigurnost golmana pri centatšutu ostaje.

Retkost je da golman ima sve to, pa i ovi svetski golmani.

Lično bih uvek izabrao golmana koji ima dobru kontrolu 16.

Ja sam imao odlične reflekse :D
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
S druge strane, Lukac, obe ruke za slicnog golmana. Jedini kiks mu je bio gol u ligi evrope protiv Turaka, ostalo je bilo dobro. Naravno, dva penala ostaju njegova vizit karta.

Астерас тамо? И у Турској је имао неколико великих киксева. Нисам сигуран да би укупно гледано био боље решење од тренутног, али слажем се да је, ако нема боље опције, паметније да рескирамо са њим него да само чекамо нова Стојкетова помрачења.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.544
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Lukac bi danas bio prvi golman Partizana i reprezentacije da ga Milinkovic nije oterao.

Posle Stojketa nikada boljeg golmana nismo imali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top