Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од henrik larsson

  1. henrik larsson

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Јанис Берзинс? Инсајдери?
  2. henrik larsson

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Даће Бог да дође! Људске квалитете има (уплаћивао је паре многима у хуманитарне сврхе), знање итекако има, можда је решио да се доведе у ред. Још ако се тренер и управа сложе са тим, то је то. Мука ми је од вас који пљујете по њему јер је ишао на север. Кад се водила прича о томе за поједине...
  3. henrik larsson

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Потпуно се слажем, само се бојим да не изгуби ауторитет. Нека они њега товаре овако, само нека га на терену слушају. Зна се ко је два`ес`двојка! Једна једина!
  4. henrik larsson

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Колико год мени ово пресмешно било, није ми јасно да толико поштовања немају према Илићу, ни трунку, називају га пијанцем и то... ОК, ако он то дозвољава, шта ја да паламудим?
  5. henrik larsson

    FK Partizan - sezona 2013/14

    http://www.youtube.com/watch?v=GRgtLmPYKg8 Плачем... :D
  6. henrik larsson

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Па чим је рекао, цитирам "десни бек можда ганац, можда неко трећи..." значи да овај иде у ФМП.
  7. henrik larsson

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Deo posta obrisan. Još jutros je rečeno da se manete diskusije oko kapitenske trake Stojkoviću. WebCrew edit ЕДИТ: Боли ме савршено курац за Марка Петковића, ти таленти који се продају већ 3-4 године су у ствари говно и испушене муштикле, вечити таленти и слично. Да не буде да сам његов адвокат.
  8. henrik larsson

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ако дође Петковић ипак код нас, одмах му на првој утакмици скандирати име, ови са Југа нека му направе паролу, а мислим да нема дилеме на чијој руци треба да се нађе капитенска трака!
  9. henrik larsson

    Liga Evrope 2013/14

    Ниси ни луд ни глув, кумови нису добили лиценцу за профи менаџерисање, па су се окренули против шефа. Ах, та љубав...
  10. henrik larsson

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    @Aco-Berane А Стојковић је велики Гробар иначе, уопште није страшна оно "ни за милион долара бејби" изјава код панцир-бенда у емисији? Па онда изјава да му је омиљено јело пуњене тиквице кад смо испали од Петак-Тикве а они прошли Брагу. Пун ми је курац више тог позивања на Гробарство и...
  11. henrik larsson

    KK Partizan 2012/13

    Вероватно му Мишко није менаџер, пошто је репрезентација испод 16 (сребрна) његова цела, а знам бар 3 играча из те генерације која су боља од свих 12, али им дотични није другар. Тако ни овај момак није носио дрес репрезентације.
  12. henrik larsson

    KK Partizan 2012/13

    И једно и друго. :D
  13. henrik larsson

    KK Partizan 2012/13

    Милош Милосављевић из Спартака је звер! Физикалије и стил игре подсећају на Недовића, одличан шут, велики радник. (инфо из прве руке)
  14. henrik larsson

    KK Partizan 2012/13

    Да, сине, о њему.
  15. henrik larsson

    KK Partizan 2012/13

    Нисам видео, моја грешка. Али ми је свеједно пун курац Обрадовића, нека одјебе од наших играча!
Top