Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од kele

  1. FK Partizan 2021/22.

    Suma je običan fudbalski cirkuzant i kao takav je dobar za mali fudbal. Šteta što nemamo ekipu u malom fudbalu. Čovek je u Partizanu 4 godine. Pokušajte naći utakmicu gde je igrao 90minuta... Za te četiri godine promenili smo brdo trenera a on jadan nigde nije bio standardan. Umeće sa loptom ne...
  2. FK Partizan 2018/19

    Ako je problem samo 600.000 EUR što se špekuliše kao otkupna klauzula za onog na klupi, daj bre da se organizuje fond za prikupljanje sredstava. Ja verujem da nas ima barem 10.000 koji bi dali 50€ ili više da ga negledaju! Nisam nešto pri lovi ali 100€ nije problem. Koštaće nas više lečenje na...
  3. FK Partizan 2017/18

    O kojim šansama ova BUDALETINA od trenera priča? Stvoreno je 4-5 polušansi koje su posledica slučajnih odbitaka lopte i spleta srežnih okolnost, a ne uigrane akcije. Od kad je ovaj (ni ime neću da pomenem) trener, niti imamo igru niti igrače. Igrači su zaboravili fudbal (u Srpskom narodu poznato...
  4. KK PARTIZAN 2015-16.

    Snimke zadnja tri minuta ove i prošle utakmice poslati FIBA komisiji za sudjenje. Klub neće sigurno to uraditi... Trabalo bi neko!
  5. FK Partizan - sezona 2013/14

    Ovo je Marko izgubio. Loša taktika, agresivnost bez ideje...
  6. Liga Evrope 2013/14

    Kakva bre uprava. Prosečna ekipa iz Švajcarske je trebala biti nakantana sa igračima iz teleoptika. Trener (pokušaj od trenera) je kriv i ama baš niko drugi!!! Svi koji su bili na pripremama su i igrali (izuzetak Obradović).
  7. Liga Evrope 2013/14

    Počeli smo da igramo kad je izašao Djemba Djemba, a zadnjeg veznog igrao kapiten. Znači na zadnjem veznom neko ko zna da igra fudbal i to je to...
  8. FK ĐurGarden 2011/12

    Svima u oko padaju kiksevi odbrane zato svi napadaju Savića i Ivanova. S druge stane, mene zabrinjava sama postavka igre i bezidejnost. U prvom poluvremenu da smo imali sredinu terena nebi ovi ni primirisali našem golu. U drugom pol. smo je imali jer je Sale usao i podelio par pasova i to vec...
  9. FK ĐurGarden 2011/12

    Ja stvarno nevidim razlog za pljuvanje po Ivanovu, on je barem konstantan - uvek je bio i ostace spor, a mora imati i jedan kiks po utakmici. (Od kada je dosao je takav). On mi nije iznenadjenje kao mali Savić (Setite se Miljkona protiv Sampdorije...e ovaj je još gori debi imao protiv 5 klasa...
  10. Kup Srbije 2011/12

    Ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku -DR. Nele Karajlić
  11. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Kada trener uoči utakmice izjavi da je zadovoljan i sa 1:1, zna se kakvu ce pripremu za utakmicu i imati. Kada ssam procitao ovu Saletovu izjavu kroz glavu mi je prošla igra protiv Šiptara i zvezde u kupu (revanš). To Vam je dragi drugari igra čuvene Bata Đorine škole - to su osnovni postulati...
  12. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Izgleda da je Rnić jedini igrač koji je dobio crveni u derbiju... A šta još znate o njemu?! Dobrodošao Nemanja!
  13. Dres Partizana - nekada i sada

    O ukusima ne treba raspravljati, eto meni je taj famozni beli dres do jaja! Deluje sasvim retro (još samo crni šorc+crne štucne), prost je, nije napadan, čak i kroj nije loš (ako gledamo kako stoji na Medi, Vukiću i ostalim sa malo "mesa" na sebi). A što se tiče fonta, opet je to po nečijem ukusu...
  14. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ovo je jedini zdravorazumski komentar od odlaska Savića. Brate mili, on i Krstajić u tandemu kao da su osvojili LŠ, a istina je u stvari da nam je prošle sezone odbrana bila izuzetno spora, ali iskusna.. Treba samo analizirati golove koje smo primali - cim se nije postavila kako treba, svi su je...
  15. Evroliga 2009/10

    Sve te silne izgubljene lopte (22) su posledica naših napada sa 4 igrača. Iako je Slavkan dominantan u odbrani, u napadu nam je igrač manje - skoro svaki pas prema njemu i od njega (4) je izgubljena lopta. Jednostavno sa tom visinom, njegova motorika je u tom pogledu limitirana... S druge strane...
Top