Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Marinac

  1. KK Partizan 2016/17

    Sta radi Vrabac i dalje u Partizanu? To je cisto svetogrdje...
  2. KK Partizan 2016/17

    Opet nije igrao Frenk, sta se desava sa njim?
  3. KK Partizan 2016/17

    Odakle info za Micova? Legao bi nam kao kec na 11. :D
  4. KK Partizan 2016/17

    Ako je istina za Kenana Karahodzica, onda u toj varijanti Novica otpada.. Jel ima neko neki info?
  5. KK Partizan 2016/17

    Skontao sad jer sam tekst citao u hodu. :D
  6. KK Partizan 2016/17

    Mislim da pored sutera sto je dobra vest. Treba i jedna 4rka, i 5tica mada mnogo vise pozicija 4. Dal to znaci da cemo onda koristiti igrace iz omladinskog pogona?
  7. KK Partizan 2016/17

    Rakicevic 6to pojacanje, ceka se samo arbitrazna komisija. Samo me zanima jel se to gadja da stranac bude centar ili neka druga pozicija?
  8. KK Partizan 2016/17

    @CB Clanton Keith 206, 113kg 1990godiste. Zver od igraca ako je bilo samo razgovor steta, trebali su da zagrizu malo oko njega. Mada pitanje je koliko i kosta trenutno.
  9. KK Partizan 2016/17

    A kad cemo sastaviti tim negde tamo u decembru? Od kakve euforije do toga da ima 3 ili 4 igraca trenutno... A za dolaske od imena koja su spominjana bice dobro da se i dovede neko.
  10. FK Partizan 2016/17

    Tomicu jebem te u usta skrbava. Nisi trener za beton ligu. :banghead
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Jeste bas krenuo da pisem i preduhitrio si me. Stefan Bircevic 2.10 power forward prethodne 2 sezone proveo u CB Estudiantes prosle sezone belezio za 16min igre prosecno 3.3 skoka i 5.8 poena. Nije los igrac, ja sam jos pre 2 godine zeleo njega u timu. Inace koliko cujem stvarno hocemo Tejica eh...
  12. KK PARTIZAN 2015-16.

    @jasminaT Pa nece ni to govno pedersko biti na vlasti doveka. U smrdiji se vlast nikad nije menjala milom...
  13. KK PARTIZAN 2015-16.

    Sto bi bili tuzni ljudi ovo je odlicno. Ako ono lici na evroligaski tim , pa kad smo igrali evroligu mi smo ih mleli kod od sale. Realno komedija su. Sad je bitno da se samo napravi dobar posao sa igrackim kadrom i nema frke.
  14. KK PARTIZAN 2015-16.

    Za sledecu ima da spreme PP aparate ili sta vec. Od kako gledam kosarku ovakvo sudjenje nikad nisam video. Sve 3 utakmice su sto se tice sudjenja iste. Onom MAJMUNU CIRBESU zelim povredu takvu da zavrsi karijeru posle nje. Kakve je on rvacke zahvate pravio i nikom nista. Aranitovic ima muda...
  15. KK PARTIZAN 2015-16.

    Vidite ovako ova sezona nije izgubljena ali ni malo. Kako je to delovalo na pocetku ,lepo smo se konsolidovali. Ni svi igraci nisu dosli odmah itd sve je uslo traljavo. Po meni je jako bitno da li cemo moci ocuvati okosnicu tima ili ne? Ako bi sacuvali, dovesti pojacanja i jos par...
Top