Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од MikiPFC

  1. Uprava i marketing

    maximilian72 je svatio poruku. A sto mene pitas tj ubacujes nesto sto nisam rekao u stilu ZNACI ZATO se ovaj smenjuje ? Gde sam to napisao ? Procitaj jos jednom pa porictaj sta je @maximilian72 napisao, on je svatio.
  2. Uprava i marketing

    Do juce su pljuvali Nikolica kad je izgubio titulu a dobio sve sto je trazio i Vulicevica i Skuletica i Drincica I Lazovica sto ni jedan trener pre njega nije dobio, a danas ga ti isti brane. Ban. Razlog - eto tako. WebCrew edit
  3. KK Partizan 2014/15

    A ono je bio faul na +4 kad je dragan prenosio loptu ? Za malo da izgubimo i ovo na kraju.
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ispasce da su nam ponudili Westbrooka izasao iz povrede igra za OKC prva runda drafta 2008 - kako si ti sve to slozio, sto mozemo samo sanjati !
  5. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

    Ima ponudu koja mu je primamljivija od partizanove. iz 1 ruke
  6. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

    Tubic najverovatnije nece doci
  7. KK Partizan - sezona 2013/14

    Al je zato i rekao sta mi nudite velickovica, ko si ti da meni nudis igrace ili nesto u tom fazonu na ksz , a jos kad procitam da je velickovic hteo kod nas...
  8. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ili ga dule nije hteo...
  9. KK Partizan - sezona 2013/14

    Znaci Dangubic dolazi kod nas na kraju sezone :)
  10. Sale Stanojević

    miha je bio jako dobar trener, to sto neki nisu uspeli da svate sta radi to je druga stvar. Jeste on tvrdoglav sve to stoji ali je tacno znao sta radi. Iskristalisao sliku, okosnica tima je tu..To su principi , pa sta mi ovde filozofiramo kada imamo duleta slicnog karaktera. Voleo bi da...
  11. KK Partizan - sezona 2013/14

    Onda nema potrebe da mi rizikujemo i idemo na sve ili nista , jer ce oni u svakom slucaju igrati kval. Gledajmo sebe prvo sta nama najvise odgovara , njih ko j..e. Inace oni imaju sanse i preko kval. jer tamo igraju ekipe tipa Lietuvos Ritas, Bamberg i sl.. A i ne sumljam da ako se nadju u...
  12. KK Partizan - sezona 2013/14

    Pa cekajte ako idemo na njih na F4 jedino mi mozemo da izvisimo za EL. Jel bese finalisti idu direktno a 3 ekipa igra kval. Mi ako budemo cetvrti igramo polufinale , izgubimo li slucajno mi ispadamo jer smo zavrsili kao 4, a oni i da izgube oni su najbolje plasirana ekipa u regularnom delu i...
  13. KK Partizan - sezona 2013/14

    http://www.soskanal.net/56735/pavlovic-na-treningu-crno-belih-video/
  14. KK Partizan - sezona 2013/14

    ciganska histerija pocela , opet smo drzavni projekat kakav vucic kakvi bakraci , oni traze jeftina resenja nije bitno sto su silbu isplatili 2 godine unapred u kesu :D
  15. KK Partizan - sezona 2013/14

    Pavlovic je najverovatnije vec potpisao , koliko sam cuo.
Top