Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Borha Baston

    Uprava i marketing

    Гледај. Моје мишљење је следеће: пре свега, однос државе је сразмерно повезан гласачком телу. Њих има више и самим тим су битнији властима, ко год да је на истим, навијао за њих као сада или за нас као Тадић. Међутим, фудбал је по мени и остаје при томе, најмање овисан од државе. Није потпуно...
  2. Borha Baston

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Вероватно је Јанковић та четворка, мада бих волео неког бољег странца.
  3. Borha Baston

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Кинзија боли курац за све, игра човек за паре. Дангубић јесте наш навијач и испао је сиса, а Јанковић је ментол, не знам ни за кога навија. Једни кажу једни, други друго. Поента је да не треба странце којима је битно колико ћеш лове да им даш, стављати у исту контекст са "нашим" играчима који...
  4. Borha Baston

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Јанковић јесте,за овог другог не знам
  5. Borha Baston

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Добар је играч Јанковић, надам се да ће доћи. Једини проблем је тај што је очито дегенерик у глави,с обзиром на то како и на који начин долази код нас..
  6. Borha Baston

    FK Partizan 2018/19

    Нажалост, овде проблем није само Штитарац. Ми имамо свега неколико крштених играча за Партизан. Нека је Бати Бог у помоћи, да сложи ово како треба.
  7. Borha Baston

    FK Partizan 2018/19

    Хвала Богу па је Штитарац коначно завршио свој хорор филм у ФКП. Срећно Бати, мада се надам да је само прелазно решење.
  8. Borha Baston

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Нема шта, за разлику од прошлих сезона, имамо младу, талентовану али и већ сада солидну екипу. Борићемо се па шта буде. Наде има.
  9. Borha Baston

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Брат је ладно читаву биографији Бастону проучио, оно ни ја нисам знао ::)
  10. Borha Baston

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Није ми омиљени играч нити га нешто посебно пратим, само ми је готивно име, добро звучи па сам га лупио за ник. Јеботе, која параноја. Ако је модерацији сумњиво, нека ме банују.
  11. Borha Baston

    Dule Vujošević

    Са срећом Дуле, да оздравиш што пре
  12. Borha Baston

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Да га погађа било шта, сам би отишао. Овако, чека да га наркић отера и исплати му паре. Заболе га. Пролазимо Тракаи али на овај начин, АИК ће нас рутински решити.
  13. Borha Baston

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    По фудбалеру Борхи Бастону.
  14. Borha Baston

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Хахахаха овај је гори од Мудринског :buhaha
  15. Borha Baston

    FK Partizan 2018/19

    Али Здјелар и "млад смо тим" изговори за ометене у развоју. Ужас.
  16. Borha Baston

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Даће оставку, управа је неће прихватити и терај даље. Е мој наркомане. Лола и Закарић. Сунце ти јебем, звучнија појачања је Лалатовић довео у Ниш.
  17. Borha Baston

    FK Partizan 2018/19

    Можеш да будеш лош тренер, јебеш га, али да после свега не кажеш: "не иде људи, дајем неопозиву оставку, извињавам се свима", за то мораш да будеш права педерчина у карактерним смсилу, а мислио сам да Ђукић то није. Јесте очајна ситуација али има овде још много утакмица, плус се опет деле...
  18. Borha Baston

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Смиљанић је обичан клошар, притом и поприлично скроман, да не кажем лош фудбалер. Играчки, његово довођење је ван памети. Са друге стране, ако гледамо ванфудбалске ствари (помоћ млађим играчима, искуство, мотивација), још је већи криминал, дозволити да овај сплавар и курвар буде "ментор" нашим...
  19. Borha Baston

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Безвезне су приче о шугавом СНСу. Ако ћемо гледати навијачко опредељење, ни у опозицији нам не света цвеће - Јеремић, Ђилас, Обрадовић, све циган до цигана. А и без тога, они ће увек бити макар за нијансу фаворизованији јер је њихово гласачко тело веће од нашег. И ту се прича о политици...
  20. Borha Baston

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    И после се питамо зашто нема јачих и квалитетнијих појачања. Менаџер доброг играча који проанализира наш клуб и види да готово сваки играч без изузетка опрашта по одласку 70% својих плата, шта може да уради. Ништа. одјебе Иглицу из прве. Превише је јадно све то и ако се већ дешава, бар не треба...
Top