Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Шеф

Početnik
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
28
Reaction score
3
Do kada nam traje ugovor sa najkom? Videh katalog za 2018. Deluje mi da ćemo dogodine imati klasičnu varijantu, a opet nema bordo plavih
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ističe u leto 2018
Novi katalog
Ako bude produžen, biće neki od ovih modela.

KQz5bqY.png


lk2DImH.png


cVyV4ej.png
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Po sto pedeset i šesti put ću da skrenem pažnju ne radnicima u marketing FK Partizan.
Evo kako se reklama ISTOG sponzora odradila na dresu našeg košarkaškog kluba:

DKkcY3-WsAEmeoS.jpg


Na domaćem dresu crna pozadina je nepotrebna a kamoli na gostojućoj, ali evo kako su to mogli da odrade na belom gostojućem dresu:

DKkcytCW4AEqOa_.jpg:large
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.569
Локација
Yaoundé
Na sajtu FKP, u tekstu kojim je obeležena 72. godišnjica JSD Partizan...

http://partizan.rs/174754-gf/

... objavljena je i fotografija koju prvi put vidim:

Glas-tim-Partizana-6.-X-1945..jpg


... a potpisana je kao ''tim Partizana 6-X-1945'', odnosno, snimljena je pred prvu zvaničnu utakmicu protiv reprezentacije Zemuna. Jasno je vidljivo da dres ima dve pruge preko grudi u kombinaciji sa grbom u vidu petokrake zvezde. Pretpostavljam da su pruge u bojama jugoslovenske zastave, dakle plava i crvena. Dresa inače nema u onim prikazima svih dresova Partizana kroz istoriju...

http://partizan.rs/svi-dresovi-partizana/
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
da li ima u nasim buticima i ako nema, gde mogu da kupim nas dres sa dugackim rukavima od Sase Ilica, aidas ih pravio a sponzor nije imao ma grudima?
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
nadam se da ce mo uskoro raskrstiti sa Nike...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
To je dres mladjih kategorija i jeste original. Cena je relativno realna jer sam ja uzeo Mijatovicev igracki dres iz tog perioda za oko 100 EUR.

Naravno sve zavisi od prodavaca - Smajicev iz ‘83 me je kostao oko 700 EUR, a Bogdanovicev (Beko) oko 1000

Usketov (Iskra Delta ) je isto bio vise od 100 eur.

Svitlicin (Goma - beli) sam uzeo za neku totalnu sicu :)
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Pa sigurno se oseca na znoj! :D
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Zato sto tada nisu postojale replike omladinskog pogona. Ako se ne varam, cak ni prvi tim nije imao replike do "Gome" (to je par godina nakon ove slike).

Jedini nacin da ovo nije igracki dres je da sa neko iscimao da nadje "prazan" kod nekog proizvodjaca, udari reklamu, grb i doda broj 3. Ne vidim sto bi se neko toliko cimao oko dresa omladinaca i pre bi tako nesto uradio za dres prvog tima.

Kome je taj dres pripadao? To je pitanje od milion dolara :) Mogu da pitam Ciru, ali on se realno ne seca sta je radio juce.

Inace Dafinin sin je tih godina igrao za mladje kategorije (ne u Cirinoj generaciji, mislim da je malo kasnije) :)

Pa sigurno se oseca na znoj! :D

Meni kad su uzeli Kleov dres koji je nosio protiv Anderlehta u BG-u (kao iznandjenje), bivsa svekrva je odlucila da ga opere..... kakav mozak......
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Kako ti dres svetinje dospeo u tastine ruke?
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ma nabavila mi bivsa zena za rodjendan (ja je jos baksuz zaprosio tu noc). Onda kada su krenule da ga urame, njena keva osetila da smrdi i bacila ga u masinu. Italijanski seljaci - nek im je sve najbolje u zivotu ali nikad vise!

Da ne bude totalni off topic, evo i dresova ispod... Ovo je slikano 2014 i ima tu jos nekih dresova.

ffOExR

iOXeWm


https://ibb.co/ffOExR
https://ibb.co/iOXeWm
 
Последња измена:

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.569
Локација
Yaoundé
Vas dvojica 'oćete da me u grob oterate? Imam i ja ponešto, ali ni približno toliko... sad me sramota...

Inače, šalu na stranu, kada je u pitanju cena dresova koji se nađu na Limundu/Kupindu, rekao bih da ljudi često ne znaju šta je to što imaju u rukama i nude na prodaju. Ja sam se pre par godina npr. dočepao košarkaškog naddresa iz sezone 2004/05. za smešno male pare, a što je još luđe, niko nije ni pokušao da licitira protiv!? I to još ''šestica'' koju je, tada u svojoj prvoj sezoni kod nas, nosio Pera Božić! Kao da su ljudi zaboravili da smo nekada imali reklamu Pivare MB na dresu, pa su mislili da je ko zna šta u pitanju...

KK-Partizan-Pivara-MB-predstavio-tim.jpg


Nažalost, nisam sad mogao da pronađem veću fotku, a nisam u mogućnosti da fotografišem.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Tomicu, sakrij fb profil, znas i sam ko sve cita ovaj javni deo...razni ciganski bolesnici
 
Top