Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Luda utakmica i na kraju naša pobeda.
Da imamo još levog beka, štopera i centralnog veznog gde bi nam kraj bio? Davali bi i po 6-7 golova...
Komšije imate pozdrav od Toleta! Vreme je da krenete sa vašim akcijama za spas srpskog fudbala!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
kolega krme mi napisa sms, a isto smo imali u glavi...dakle, jos jedna "ivan golac utakmica" naseg partizana. uopste nemam bojazan u vezi prvenstva, i jedino sto mislim da moze da nas izbaci iz koloseka su povrede i kartoni(daleko bilo, ish,ish crno dete!).

e sad, ne vidim kako da ne primimo najmanje dva komada u cetvrtak. ali to je tema za neku drugu sobu.

za kraj, cestitke igracima i celavom, koji kao da je cuvao luku u proteklih mesec i kusur dana za ovako nesto:wink:.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Следећи је Тотенхем, следећи је Тотенхем ...

Сигурно најбоља утакмица у читавој овој ЈСЛ, на крају и одличан резултат за нас. Победа од 4:2, након што је Партизан успео да прими два гола за неких 30 секунди?! До вечерас нисам мислио да неки професионални тим може то да уради, али су ме ови наши разуверили. Морам мало и да критикујем, пре свих Воју (само у првих 15 минута им је отворио три контра-напада, сигуран као курс динара у јесен 1993.), С. Марковића (одлучио је утакмицу - када је изашао напоље) и Грбића (три пута пипнуо лопту за 70 минута, други његов додир са лоптом претходио другом голу Чукаричког).

Са моје позиције на западу био сам уверен да је гол Данка Лазовића на 2:2 потпуно регуларан, видим сада и на Б92 да кажу да је био чист гол. Опет, на крају гости имали пречку и стативу, показали да су озбиљна екипа, вероватно поред Партизана играчки најбољи тим ЈСЛ.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Cestitka momcima, veoma bitna pobeda...:clap
Odbrana je danas bila blagi uzas, ali ipak smo uspeli da pobedimo i to je najvaznije. Primili smo 2 gola, pogodili su nam po jednom precku i stativu i jednom su imali sansu koja se ne promasuje. To je nedopustivo...

Ciganima je ovo danas sigurno tesko palo i to je ono sto me svakako raduje. Sad svom snagom na Totenhem, pa kako nam bude!:partizan_fan:

P.S. Da, ponisten nam je cist gol u 56. minutu, ali to niko od novinara nece napisati...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Vazna pobeda, najludji Partizan zadnjih 20 godina, cigani placu, mi se radujemo, sve vrh!
 

555

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
194
Reaction score
7
Локација
Beograd (Sremcica)
Bitna pobeda protiv solidne ekipe Cukarickog.
Da li je moguce da onaj ciganin Srnic nije dobio zuti karton zbog skidanja dresa, a zasluzio je i drugi zbog provociranja publike?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Још једна луда утакмица Партизана. Три главна утиска су:

- овакву ноншаланцију и "жуте минуте" у нашој одбрани свака озбиљна екипа ће жестоко казнити

- буквално нема екипе у лиги од које нисмо за класу јачи и против које не можемо да преокренемо резултат и да јој дамо 3-4 гола

- прекиди Дринчића и десни бек попут Вулићевића који уме да центрира, су квалитет који нам много значи и који нам је недостајао протеклих сезона

Од маја месеца и "вечитог дербија" већа ашкалијска жгадија од Чукаричког није гостовала на нашем стадиону.

Константно отезање игре, провоцирање, копиле Срнић пре трећег гола преузима улогу судије, други гурбет Филип Стојковић показује при изласку гледаоцима на истоку своју вагиналну регију.

Судија катастрофалан, невероватно је да се њему пред очима одвија повлачење Партизановог играча с леђа за дрес које траје десетак секунди и да он то не кажњава картоном. А таквих ситуација и лоших процена је било доста, плус грешка линијског кад је поништен гол Лазовићу.

Реч-две о публици и амбијенту - срамно мала посета, идиотизам клуба који није могао бар данас да прескочи пуштање музике са разгласа, па макар то била и Група ЈНА. Два члана генерације 1966. су отишла за три дана, зар се није могло толико издржати и паузирати с музиком?

О јужној трибини која у првом полувремену димном бомбом прекида ритам екипе, па замало то чини и у моменту кад јуримо трећи гол, не бих, речи су сувишне.

Срнићима и цигану Ф. Стојковићу желим укрштене лигаменте, што пре и што јаче.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Dobro je Grobari ! Danas je sve mirisalo na kiks.

Stanković , Petrović, Grbić i Marković očajni.
Drinčić mnogo znači u prekidima ,ali u igri još fali njegova borbenost,mada je danas bio malo bolji nego prethodnih mečeva.
Vulićević danas neprimetan. Nijedan njegov ulaz nismo videli i to me baš brine.
Pantić bolji nego inače ,možda mu fali još minuta da se razigra . U svakom slučaju za igrača broj 11 izmislio fudbal.
Škuleta standardan . Lazović takodje ,mada me mnogo nervira što se stalno raspravlja sa sudijama i protivničkim igračima.

Nikoliću svaka čast. Gledamo borben Partizan kao nekada . Jedino mu zameram što nepotrebno drži u timu umornog Lazovića ,a Fofana kao puška čeka . Malo poverenja prema njemu ne bi škodilo.

Jug od povratka zabranjenih odličan. Navijanje za desetku . Odustao sam od očekivanja da će oni prozivati Djuru ,pa makar podrška da bude na nivou.

Poseta na drugim tribinama kriminalno loša . Lepo vreme, subota ,cigani kiksnuli ,šta još treba da se gospoda dovuku na stadion ???
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Рећићу само једно! :? А то су две ствари: :wink:
Ако се Тотенхем усуди да поведе против нас, може да му се деси да жестоко најебе! :D
По ко зна који пут наша луда екипа која више позиција у тиму нема него што има, преокреће резултат и разгаљује срца навијача Партизана!!!
Браво момци, свака част, ово је Партизан који сам чекао деценијама!!! :clap
Бодови су освојени и уписани, утакмица била занимљива, да не дужим превише, чека нас већ следећа...

Читам, предвиђа се већ колико ћемо голова на њој примити, а ја препоручујем Фофаномрсцу да да Фофани ипак више од тих фаталних 5 минута...треба и нама голове давати, а Шкунтелар неће играти, ако је то неко, или можда Фофаномрзац, у међувремену, заборавио, тек да га подсетим...

Онај Срнић, бр.14 на дресу је, после водећег гола Чуке, ка Истоку показивао кретње које имитирају сексуални чин - нека му неко скрене пажњу да је то врло некултурно, ми смо, због тога, захтевали да му неко од наших сломије ногу, и сјебе каријеру, па нек онда показује својој мами, то што је показао нама, итд...
Па, ето, јесте, и ми смо били некултурни, али, јбг, он је први почео (бар са тим жешћим провоцирањем)...
Судија нема појма, али често суди на нашу штету (или само ово друго?) - нек погледа утакмицу у четвртак, сигурно ће се судити дупло мање неког падавичарства, а ако се већ и суди, падаће и картони...

Публика...
Људи, па нас и нема много више, то нам је што нам је.
Оно више што нас има, не живи негде у близини, или нема пара и могућности за сваку утакмицу - надам се да су приштедели нешто за четвртак, па тад - сви на стадион! :napred Partizan
:šal:šal:šal
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.021
Reaction score
26.088
Локација
ante portas
Zaliha na jesen mora biti sto veca.Kuca zla se budi na prolece.Jsl marvu treba jebati.Ovako kao danas.Idemo dalje.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Kakva psiho ekipa, oborice nam kvotu na 7+ na 1.01 xD
Pozitivno je opet ta borba i posle onog preokreta, ali odbarna i zadnji vezni katastrofa. Mislim da se uloga Markovica svodi na to da odigra 45min sa sto manje gresaka i stete po tim, a onda da udje Sale i resi utakmicu.
Petrovic je ocajan. Sta je sa Volkovom?
Ako ima neki snimak onog Dankovog gola, bas me zanima da li je bio ofsajd, sa stadiona bih rekao da nije bio.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Nemam šta puno da dodam. Iz utakmice u utakmicu dokazujemo kakva smo ludačka ekipa, efikasna i sa nekim čudnim, jakim, karakterom.

Inače, slažem se da je moj "miljenik" SM bio loš danas, ali ne budite n kraj srca, priznajte mu bar onaj odličan pas za Lazovića kod gola koji je neopravano poništen. :) To je bio on, zar ne?

Posebno bravo za Drinčića. Ima propusta u defanzivi, mora čvršće da ide na loptu, ali je prekidima prelomio utakmicu. Nismo imali lepršavu igru, malo akcija smo napravili i da nije bilo njegovih odličnih centaršuteva teško bismo ovo prelomili.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Markoni, ni govora o ofsajdu. Cak je i ovaj sa Arene priznao a znas koliko njima treba da bi tako nesto rekli. Bio je ispred tog igraca da bi ga na kraju pretrcao. Cist gol ponisten. Samo se nadam da cemo i to spomenuti, ali mi je jos draze sto smo nastavili uprkos tome.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Petrovic je ocajan. Sta je sa Volkovom?
Ako ima neki snimak onog Dankovog gola, bas me zanima da li je bio ofsajd, sa stadiona bih rekao da nije bio.

Ni meni nije bilo jasno sto nije bilo Volkova jer igrao je za Crnu Goru kad su bile reprezentacije pre neki dan. Mozda zbog umora jer je tek izasao iz povrede, zna valjda Nikolic. Ocekujem ga u cetvrtak protiv Totenhema.

Gol je bio cist. Nije postojao ofsajd nikako, u trenutku upucivanja lopte ka Lazovicu mislim da Plasentin nije izasao na vreme i on je bio najblizi golu Cukarickog tako da smo 100 % osteceni za cist pogodak. Bilo je par puta prikazano na snimku.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Миљеник СМ није био лош (само) данас, он је лош увек, можда је једном у каријери у Партизану, (на једној утакмици) био чак и о.к. - мада, ето, омакну се њему и неки фудбалски потези, пар голова, понеки добар пас...
Али како ми изгледа немамо никог другог ко би уместо њега попунио број од стартних 11, нек има нашу апсолутну подршку, па, можда му се опет омакне неки прави фудбалски потез, ко би га знао, лопта је округла...
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Ova ekipa svaki rezultat moze da preokrene, svaka cast! Poveli smo 1-0 i onda stali. Drugo poluvreme mnogo bolje smo odigrali i sjajno preokrenuli mec. S. Markovic je antifudbaler i neznam sto se neda sansa Petrovicu da pocne umesto njega. Odbrana nam bila kriminal danas, ali srecom napadaci bili na visini zadatka.

Ja ocekujem da ce Totenham dati autogol u cetvrtak :D
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Lepo vece u Hramu.

Cela utakmica lepo opisana u gornjim postovima.
Pozdrav za kolegu mrzim_sve.
Obicno vidi desavanja na terenu bolje od svih, znace zbog cega mu se obracam ovako.
:ziveli
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Ја очекујем да ће Фофана да да три комада, и да ће СМ да проради и да да један (или бар да се лопта одбије од њега и упадне у мрежу Певаца)...
Шта ће бити позади, немам појма, ипак, гледајући вечерашњу утакмицу, сматрам да је много сигурније да играмо само напад, а уместо одбране да покушамо да их 90 минута хватамо у офсајд замке - то је мање рискантно, него да се бранимо Дачом, СМ-ом, Петровићем, итд...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ni meni nije bilo jasno sto nije bilo Volkova jer igrao je za Crnu Goru kad su bile reprezentacije pre neki dan. Mozda zbog umora jer je tek izasao iz povrede, zna valjda Nikolic. Ocekujem ga u cetvrtak protiv Totenhema.

Gol je bio cist. Nije postojao ofsajd nikako, u trenutku upucivanja lopte ka Lazovicu mislim da Plasentin nije izasao na vreme i on je bio najblizi golu Cukarickog tako da smo 100 % osteceni za cist pogodak. Bilo je par puta prikazano na snimku.

Играо је само прво полувреме за ЦГ, надам се и ја да ће бити спреман за четвртак. За гол Лазовића - понављам, био сам у линији са њим, играч Чукаричког број 4 је био испред њега, поприлично очигледно да није био офсајд.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top