Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Bravo, momci! Konačno opuštena tekma, bez nerviranja. Klinci su bili odlični!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Partizanov Blitzkrieg :D. Sah-mat u dva poteza. Bravo! Iskreno, nisam se nadao tome, ali da se malo i odmorimo, dosta smo trosili zivce. Steta jedino sto Djerlek ne dade makar jedan gol, a vjerujem da bi i Jankovicu znacilo da je dao. I jedan i drugi su preslabo sutnuli i to je jedino sto me pomalo zabrinjava u danasnjoj utakmici.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Након првог полувремена, где смо дали два брза гола, и где смо агресивном игром одузимали противнику лопту и правили опасне контра-нападе (које је Јанковић пропустио да реализује) - помислио сам: како смо одиграли нерешено са овим Чукаричким на ЈНА? Онда мало зађе оно сунце, и прође друго полувреме, и онда видим - па због тога.

бр.51 одиграо 10 најбољих минута каријере, асистенција и гол Керамби (тако га је Миша Тумбас звао данас).
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Bum bam i cao....livadarske ekipe se razbijaju samo sa dva spica i agresivnom igrom u meso i nikako drugacije. Cim nam je pala agresivnost nasli smo se u problemu. Da probamo da pobedimo sve do kraja zakljucno sa derbijem i u kupu, da uradimo sve sto je do nas neka kurva drhti do kraja.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Evo ga novi Nikola Milenkovic i Celavi Miletic koji mu je ocinski stao u zastitu. Sta kaze Bogosavac Zdjelaru, alo pa ja sam nas. Bila je ovo stara dobra rutina. Jedini minus je sto nije bilo Djoleta Jovanovica u igri.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Pohvala za pobedu na gostujućem terenu ,gde ganferski vonj se itekako oseti.

Dobar pristup i agresivnost su doneli 3 boda .

Raduje minutaža Djerleka,Markovića svakako budućnost kluba.

Utisak je da na dobro pripremljenim terenima igramo bolje a da se cigani nekako bolje snalaze u ovom blatu i mulju od našeg fudbala..

Uvek su tu bili “majstori “..
 

Betelgez

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
85
Reaction score
59
Kakvo mrtvilo na forumu kad pobedimo. Ne verujem svojim ocima...

Svaka cast na pobedi! Prvo poluvreme odlicno, drugo je moglo i bolje, ali posle svih trauma koje smo do sad preziveli ovo je bio melem na ranu.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Važna pobeda za samopouzdanje(naročito špiceva). Klinci odlični. Bravo za Đukića koji se ne libi da stavi dva maloletna igrača u startnu postavu.
Zdjelar dobar za sad.
Puna podrška treneru i igračima.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dugo nismo odradili Cuku. Napokon nismo primili gol. Nisam gledao utakmicu tako da nemam nesto vise za reci.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Odlicno prvo poluvreme danas, čak ni drugo nije bilo toliko loše ali smo manje agresivno igrali u nastavku.
Odličan Markovic i lepo reče kolega gore, ocinska zaštita Neme Miletića! Ćelavi nam izuzetno znaci i mora ostati kod nas i za narednu sezonu. Drugi Miletic takodje odličan danas, čak je i Vulicevic odigrao dobro. Zabrinulo me je rame Pantića, može da bude bas zajebano povreda ali deluje da nije strasno. “Posudar” pokazao muda, tako i treba, ali je grešio danas više nego obično. Djerlek upisao prvih 90 minuta u Partizanu i odlicno sto je to tako. Nije ništa spektakularno uradio ali nije ni grešio, niti je petljao. Trčao je pozadi, lepo pratio sve. Jankovic bolji nego inače ali opet previše petljanja. Šteta sto nije dao gol, dosta bi mu značio. Pantić odličan, dobar i po desnoj strani. Ožegović dao gol i namestio jedan. Bori se ali je ograničen. Jeste da pada stalno ali i tuku ga konstantno. Tawamba mora bolje.

Stvarno će ispasti da imam nešto protiv Tošića ali zaista mnogo tecnije lopta ide, brze, smislenije, kad on ne igra. Još Tawamba i Jankovic da prepolove broj dodira i biće još bolje.

Inače, proslo je skoro 3 sata od kraja utakmice a ovde se jedva jedna strana ispisala. Nedobog da nismo pobedili...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Markovic me odusevio. Jos na pripremama se videlo da ima stofa. Samo kao prvo poluvreme i udri
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Bravo za pobjedu. Bar se danas nije drhtalo za rezultat. Drago mi je zbog Markovica i Djerleka. Djukicu idi u Spaniju.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Utisak meca je nismo primili gol.

Kad imas dva omladinca i pobijedis prilicno komforno pitas se cemu dovodimo JSL pojacanja koja realno veze nemaju. Ozegovic i Ivanovic primjer. Smijesni igraci.

Djole da udje kad izadje Ozegovic ali ne. Djukic zna bolje.

Steta sto smo usrali sve sto se usrati moze pa ovakva dobra igra i pobjeda nemaju efekta. Makar znamo da Markovic i Djerlek mogu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.456
Локација
.
Za Markovica se isto kao i za Djerleka videlo jos na pripremama da pored talenta imaju i petlju pa igraju dosta lezetno i opusteno, Markovic pogotovo. Obe ruke dizem da do kraja sezone Djerlek bude starter umesto Jankovica koji je danas bio standarno ubedljivo najgori.

Inace jedna od vecih nepravdi je ucinjena prema Bogosavcu, decku koji je ogromna Grobarcina kao sto svi ljudi znaju. I ako nije pokazao previse, uvek je bio borben i mislim da bi u ovakvoj ekipi pokidao.

I da, odbrana je danas bila na dosta ozbiljnom nivou.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Kad imas dva omladinca i pobijedis prilicno komforno pitas se cemu dovodimo JSL pojacanja koja realno veze nemaju...

Bravo. Odavno tvrdim da domaće igrače iz srpskih klubova ne treba da dovodimo.

Inače, odgledao sam samo prvih dvadesetpet minuta, a onda mi je umro net.

Jovanović i Vakulko moraju da dobijaju minute u ligi, titula nam je već poodmakla i svrsishodnije je da se mladim igračima daje šansa da se naviknu na takmičenje.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@Mali Džin

Bolji je Miletic od Bogosavca. Ajde da se kladimo da će cigani protiv Čuke gol dati preko njega! Neće on ovako kidati protiv njih. Daleko od toga da sumnjam u njega kao Partizanovca ali je tanak igrac.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Evo da probam da opravdam i sebe i druge sto nisu pisali na temi.
Sad bi ja trebao da pohvalim iste one sto su dozvolili da nam mrtva ciganka bjezi 14 bodova, dok su oni za to vrijeme ladili muda po terenu, pa sada kada gotovo i da nema vise nikakvog pritiska rastrcali se razigrali, da li treba da pokazem ushicenje sto smo pobjegli strasnom Radnickom pa sada mirnije disemo na drugom mjestu. Kolika moja radost treba da budemo sto smo pobjedili tim koji vodi mentalno retardirana osoba, a gotovo pola tima cine igraci kojih smo se mi odrekli jer nemaju potreban kvalitet.
Da svrsavam na to sto Djukic pruza sansu mladim igracima, kada je pola onih standardnih povrijedjeno, i kada kao sto sam gore napisao nemaju nikakav pritisak.

Jedino sto djelimicno (jedan mali dio) moze oprati ovu sezonu, ove igrace, ovog trenera, ovog SD, ovu upravu je razmontiravanje ciganke u derbiju, i osvajanje kupa. Ove ostale pobjede nek slave Miroslav Djukic i Ivica Iliev.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.456
Локација
.
Ma ne mislim ja na danasnju utakmicu nego uopsteno. Bogosavac je u mladjim kategorijama igrao u vezi pa je kao svi nasi bekovi silom prilika gurnut na tu poziciju.

Primetio sam da veliki broj navijaca Partizana njega pamti po onom derbiju gde je bio najtanji. Pritom, kod njega postoji prostor za napredak dok se za Miletica ne moze to reci
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Ne slazem se Predsednice.

Ciganskija pojava od Ozegovica nije bila u Partizanu. Mesi mrsi muda i psuje navijace. Djuka u maniru pravog seljaka iz Stitara sutira flasice sa vodom, pljucka i cese stomak. Neuobicajeno temperamentan. Danilo moze da dominira.

Sve u svemu odlicno prvo poluvreme.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
@Mali Džin

Bolji je Miletic od Bogosavca. Ajde da se kladimo da će cigani protiv Čuke gol dati preko njega! Neće on ovako kidati protiv njih. Daleko od toga da sumnjam u njega kao Partizanovca ali je tanak igrac.

Jedini koji je kidao protiv cigana je bio Bogosavac. Kada su ih pokrali cigani.
Sramota za ovaj post!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top