Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bogosavac je najgori bio protiv njih, možda je kidao ali dzabe. Mislim da je i penal napravio. Ne znam zašto sramota da me bude, lepo sam napisao da ne sumnjam u njega već je slab igrac. Mislim da nije bolji od Miletića, od Antonova svakako da.

Cigani sad završiše i malo pravde je došlo sad na kraju, posto pre gola Napretka igrac cigana mislim sa obe ruke udara loptu, ali sudija Majo ostao nem, naravno nema ni usporenog snimka.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Prvo poluvrijeme odlicno, u drugom smo malo pali. 51 bezobrazan do bola, bez obzira na gol i astitenciju, Jankovic pada na svaki kontakt. Pohvala za Celavog Miletica, Zdjelar je borac moze jos bolje sigurno
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Komsinica remizirala veceras, kao sto je i trebalo da se dogodi i protiv Vojvodine. Steta za sve bodove koje smo prosuli ovog proleca.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Predsedniče, stvarno te pošutujem i rado čitam tvoje upise, ali si trebao to drugačije da kažeš. Doslovno si rekao, kladimo da neće da kida ovako protiv cigana, što i ja i ti znamo da nije istina, i da će protiv njih uvek kidati.

E sad, ja mislim da je kao Miletić, taj nivo, mada moje znanje fudbalsko možemo da dovede u pitanje, ali nemojmo ovde pričati da dečko koji gleda svaku našu utakmicu, neće pokidati cigane.
Isto kao da smo rekli za Zdjelara. Sve su ti Grobari.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
djukic uspeo da zatvori utakmicu. doduse, kasno se setio kako bi to trebalo da izgleda.
sasvim ok partija, glede sta smo sve doziveli ove sezone u jsl. bez tosica I sa sa jankovicem I tavambom van forme, ipak uspevamo da dobijemo. cestitke markovicu na debiju, kao I celokupnoj odbrani. pozadi je to izgledalo prilicno cvrsto. mali djerlek u ovom momentu ne moze igrati seniorski fudbal. po meni, suvise je fizicki slab.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Lijep je dan bio danas. Ljudi izasli napolje pa se nije ni gledala utakmica zato se ne pise kao obicno po par strana. Bar ja takav slucaj kod mene. Sad gledam snimak.

Djerlek mi djeluje kao jako skolovan i inteligentan fudbaler. Sve sto on radi djeluje nekako moderno i fudblaski za razliku od npr ozegovica ili Ivanovica.

Mislim da je ekipa bila posebno motivisana ovim sto nam FSS radi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Predsedniče, stvarno te pošutujem i rado čitam tvoje upise, ali si trebao to drugačije da kažeš. Doslovno si rekao, kladimo da neće da kida ovako protiv cigana, što i ja i ti znamo da nije istina, i da će protiv njih uvek kidati.

E sad, ja mislim da je kao Miletić, taj nivo, mada moje znanje fudbalsko možemo da dovede u pitanje, ali nemojmo ovde pričati da dečko koji gleda svaku našu utakmicu, neće pokidati cigane.
Isto kao da smo rekli za Zdjelara. Sve su ti Grobari.

U pravu si, nisam lepo napisao, moja greska. A sad vidim da i ne pričamo ni o istoj utakmici koju su izgubili od cigana. Ja sam mislio na onih 3:0 u rupi, a na brdu su pokradeni neverovatno. Nema ni veze. Važno je da smo mi pobedili, cigani kiksnuli, pa možda i ima šanse za titulu. U pravdu se ne uzdam jer da je pravde oni ne bi ni postojali, demoni!

:ziveli
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Ako neko ima link, da se pogleda repriza meča na yt, bio bih zahvalan da mi proslijedi da pogledam utakmicu?

Posao me sprečio.:banghead
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Sbe ne mogu da verujem da cigani kiksnuli, ubedjen sam bio da sve zatvorili do kraja.. Nek se ponovi prosla sezona...

P. S. Zna li neko sta se ovo desava na utakmici Paok-aek?
 

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
prekinuta dali gol pa ponistili u 90 min zbog navodnog ofsajda...igrac koji je bio u ofsajdu nije kacio loptu..predsednik paoka usao na teren
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Kakvo mrtvilo na forumu kad pobedimo. Ne verujem svojim ocima...

Svaka cast na pobedi! Prvo poluvreme odlicno, drugo je moglo i bolje, ali posle svih trauma koje smo do sad preziveli ovo je bio melem na ranu.

Jest da se ovo stalno provlaci, i jest da su neki odgovorili vec, ali moram i ja nesto da pridodam. Npr. jedan primjer je taj sto je mogao neke igrace ranije da izbaci, da stalno igra sa dva napadaca i slicne stvari koje smo mu zamjerali, a opet ima jos toga sto moze da se popravi. E zato nije neko pretjerano odusevljenje jer zamislite samo da smo ranije iskoristili kikseve cigana sta bi bilo.

djukic uspeo da zatvori utakmicu. doduse, kasno se setio kako bi to trebalo da izgleda.

Jest da je konacni rezultat izgledao tako, ali i ova sezona, a i prosla, pogotovo u nasoj predsjednik ligi, nam je pokazala da neko "zatvaranje", opustanje, moze da uslijedi tek ako vodimo sa tri gola razlike.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Lep dan, na nasoj strani navijaca u 26 frakcija, protivnik koji se ne bunkerise i stvarno dobar pristup igri i obavezama u prvom poluvremenu. Ocigledno da je kombinacija nekih faktora, ali ovakav voljni momenat bi trebalo da bude u svakoj utakmici.

Inace u poluvremenu u kome smo izdominirali, imali smo manji posed lopte koliko videh posle. Znaci da ipak moze...
 

ARDI-PFC

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
24
Reaction score
19
Cestitke na pobedi igracima ali upravi i Djukicu sikter da nam gurbeti bez borbe uzmu titulu .Samo borba
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Kada smo zadnji put vezali 2 pobede za redom u kokeza ligi?
E tako se to radi brzo ali jebitacno ocekujem sada da dobijemo naredne 3 utakmice i vezemo niz od 5 pobede za redom pa onda ako je moguce da malo opsimo sa ganima u njihovoj rupi.
Pa onda kad dodjemo na -3 boda kako ce samo da se tresu gace ciganima i fleshove sa predhodne sezone kad smo ih karali za sve pare :D
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Suncan dan i lep ugodjaj, pod dejstom piva ( nije Valjevsko) na 500m od kuce i stadionu Cuke..Tradicionalno gostovanje u dvoristu :ziveli
Zanimljiv sastav ekipe, mladji dobijaju sansu i lepo je to za videti. Nadam se, bice i isplativo. Rezultatski. Finansijski, koga boli k...dok spremimo mladjariju za prodaju, opet novi izbori i pare tamo gde je jace i bolje i brze.
Posebno mi se svidja forsiranje Djerleka, em momak deluje smireno, dovoljno talentovan i "odjeban" od strane najsrbskijih poznavalaca fudbala iz lazarevackih kopova. Nek im metne u rupi( komsija debilu, Marakana je u Brazilu) i eto nam novog miljenika.
Ponovo, pohvale Panticu, izrasta u ozbiljnog fudbalera. Ako zavrsi sezonu na isti nacin, i zadrzimo ga, imamo nejvece pojacanje za narednu godinu. Uz malo srece, ispravka puno srece, imacemo i za jednu titulu vise od prostitutke.
Igraci, ako do sad nije stimalo, a nije, sad se utegnite! Vidite da se moze, skaci, igraj napadaj! Pa da vidimo. Na derbiju da budete pravi, a onda..mozda i zasluzimo jos neki "krov Vozdovca" i pijanog Kosanovica koji ciganima cestita titulu, a od sest mogucih bodova im iz dzepa izbacio pet.
Vera i nada u gori zivot u Srbiji se ponovo radja :D

Na tribini manje od deset frakcija nasih navijaca, brojnost relativno sveukupno dobra. Koliko videh, samo je setnja oficijelnih preko Brda bila srednje zalosna, stotinjak ljudi. Mada je to za neku drugu temu.

P.s. Da l je poslata zalba na uzimanje bodova od strane Kokeze grobara i jel se zna, dva ili tri boda?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Cigani samo jos jednom da kiksaju u naredne tri utakmice regularnog i voda u usi, sve ce se raspasti. Gotovo je. Sta god procitas njihova marva ne vjeruje da nas mogu dobiti u derbiju. Strah je jebena stvar.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Tek ćemo žaliti zbog prosutih bodova u prethodnom periodu.
Umesto da budemo na bar -6, pa nešto da se nadamo... cigani ništa ne znaju, zatvoriće 90% utakmica do kraja, ali su kurac od ekipe sa kurcem od igre.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top