Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.587
Локација
Beograd
Честитке момцима на победи! :clap
Играли смо онако и онолико колико можемо у овом тренутку, победили исто тако и толико...
И има нас на стадиону онолико колико нас има...
То нам је што нам је...

@ ГроБАРани, не видим да се нешто постиже недоласком на утакмице јер свако одустајање од Ф.К.Партизана доводи до тога да он иде стопама хокејашког или ватерполо клуба...што се тиче праћења других клубова, да сам тамо био, бар ја имам доказ у виду фотографија која сам постављао ове сезоне...
А Ђурић је зло чије ,,репове,, и даље вучемо, колко год да и ови садашњи не ваљају...

@ МАК, ако ти се не свиђа како и шта пишу неки, дај им понекад пример како би ти, напиши нам чешће нешто...
Ја се данас нешто забројах, сад сам већ на броју од три (а не две) утакмице Ф.К. Партизана овог пролећа, али не зато што немам пропусницу или не желим тамо да будем, него што радим увече па не могу...

@ Многи остали...о.к. сада вас баш и нема на ЈНА, а кад буде нека прослава и славље, доћићете...добро, добро, нека, нека...
 
Последња измена:

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Псовањем Лалатовићеве ћерке, фракцијаши пљунуше на данашњу победу. Како би само било лепо да вас нема.
Prvo da se osvrnem na utakmicu, cestitke momcima, borili su se lavovski danas, sezona je karina, ali drago mi kad vidim da zaigraju muski. Nadam se da ce uprava otici u sto picki materina na kraju sezone. Drugo, potpuno se slazem sa tobom nemanja, tralalatovic mi je jedan od najodvratnijih likova uopsteno u svijetu sporta, ali psovati necije maloljetno dijete, to mi je stvarno fuj, pa ko god to da bio.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Mislim da bolje delujemo sa Savom na klupi. Odigrali smo cvrsto, Urosevic je bio dobar, Ostoja i Pavlovic odlican tandem, Zdjelar mnogo pretrcao, kvario igru Nislija, Rikardo konkretan, sve u svemu, zadovoljan sam.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Goran Tomić
A ja ne vidim da se ista dobro postize dolaskom na stadion.
Samo se daje na znacaju ovom kao prepucavanju zaracenih frakcija.

Nije problem doci na utaknicu mi sto smo razocarani u fudbal i navijace..ali svi mi "razocarani" da dodjemo i da dodju oni koji su skrajnuti i oni koji su najureni i protjerani sa tribina...svi da dodjemo mi opet necemo napuniti stadion.. i kada se desi jednom godisnje da ga solidno napunimo opet nismo slozni opet cujemo dvije ili tri pjesme.

Psuje se nekome mala cerka od par godina. Mafija se po tribinama. Pisa se po hodnicima. Vrijeda se svako na nacionalnoj i vjerskoj osnovi. Mase se zastavama na kojima je RM. Razvlace se transparenti nasih pokojnih navijaca na svakoj utakmici. Od tribine su nam napravili umrlicu iz novina.....
Tuzna tribina puna placenika, Kimijevi kao prozivaju jug a ustvari rade zajedno. Zabranjeni se mrste na jug a nece sa Kimijevcima.....itd

I ajde sve to stavis na stranu i dodjes na stadion zbog Partizana..
I onda gledas one poluamatere na terenu.. Pa da se ubijes jbt.
Kazu ljudi danas dobra utakmica bila. A koje dobra bre. Jedan sut smo imali u prvo pol..nego necu da analiziram utakmicu, nisu ovi amateri vrijedni analize.

@MAK
Muka mi da odgovaram na ovakav post. Ne mogu da vjerujem da neko ko je Partizanovac od 1960-te godine (kako ti kazes) pise ovo "tri puta bili na stadionu".


Ps... Kao sto sam rekao cirkus bez publike ne moze da radi. Ukoliko necete da pravite, da pozovete na protest (gtr, ovaj sajt, bilo koja grupa, grupa jna, bilo ko)..ja onda ne vidim drugi nacin da se pomogne nasem klubu osim da ne dolazi niko na stadion..pa nek kimi i jug prave cirkus sami za sebe. I onako ih Vazura podjednako placa za sve radnjice koje rade.
Kome nije jasno neka pogleda prekid utakmice u NS i to bas u 60-om minutu..i nek pogleda zadnjih 10 min meca...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.587
Локација
Beograd
A ja ne vidim da se ista dobro postize dolaskom na stadion.
Samo se daje na znacaju ovom kao prepucavanju zaracenih frakcija.
Daje se na značaju ako si sa nekom od frakcija, ali ako nisi, kao što mnogi nisu, kakve veze oni imaju sa frakcionaškim prepucavanjem...

Ja sam juče video gospodina srednjih godina koji se brine zašto ne igra Valiente i celu utakmicu prati fokusiran 100% na Partizan, pored njega mladića koji emotivno doživljava svaki potez na terenu, a kad nije na JNA onda učestvuje u pravljenju jednog od Partizanovih fanzina, video sam devojku kojoj je Partizan u srcu i duši i koja je posle utakmice jednom malom Romu (van stadiona) koji se obradovao kada je čuo da je Partizan pobedio poklonila svoj (i Partizanov) šal...

I drago mi je što sam sve to video - na različite načine ali uvek jedna čista, neiskvarena emocija prema Partizanu - a to je samo nekolicina koju sam zapazio u blizini, i ima ih sigurno još i svuda po stadionu - koliko ih ima? Nebitno. Ima ih dovoljno. Bitno je da su PRAVI!
A jesu.

NJIHOV dom je stadion JNA. Oni se tamo osećaju kao kod svoje kuće. Oni će tamo doći kad god mogu.
A fudbaleri nek rade svoj posao kako umeju i znaju. Frakcije takođe.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Jučer je 2 godine od kada je Marko zatrpao rupu bez da su napravili kršteni šansu osim gola.... poslije Krova sam mislio da ide 5 zaredom barem,da ćemo ih ovaj put stvarno ugasiti jer u fudbalu nema uppr ,a vidi na što ličimo...70 posto su za ovo kriivi mi navijači Partizana svih fela i frakcija.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
70 posto su za ovo kriivi mi navijači Partizana svih fela i frakcija

Kakva glupost. Na prvom mestu je psihopata koji pravi vašar danas u centru Beograda. Onda 10 praznih mesta na listi. Pa onda idu njegovi minjoni koje je postavio da savršeno uruše naš klub. Počinjući sa uništenjem omladinske škole pa sve do katastrofalnih prelaznih rokova. Tek onda možemo da pričamo o krivici navijača Partizana. Naravno, bez spominjanja "juga" koji je psihopatina privatna vojska. O ovima sa istoka nemam šta da kažem pošto ih je pola prešlo tamo sa već spomenutog "juga". Pa moramo da spomenemo pre nas "običnih" navijača i naše "legende" koje posmatraju sve ovo sa bezbedne udaljenosti. Tek onda možemo da pričamo o krivici nas "običnih" navijača.

Lepo ti je napisao jedan kolega. 80% postova ti je o čergarima sa ružnije strane brda. Bolje se vrati pisanju o njima, bolje ti ide.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Prenos na o2 danas ko nije u mogucnosti da gleda uzivo. Igra li Rikardo ili ce ga odmarati? Znam da nema Stojketa i Miletica zbog kartona.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Састав: Кљајић – Вулићевић, Валијенте, Остојић, Н.Г.Милетић – Смиљанић, Здјелар, Ивановић, Пантић – Николић, Рикардо
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Ako ovo dobijemo, a potom i cergare onda mozemo reci da ima nesto od Save Milosevica. Meni se vise svidja kako igramo sa njim na klupi, nego kod Djukica i Mirkovica. Obojica su lose vodili Partizan.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Kad vidim da nam sudi ovo govno Bojan Nikolic , ciganski čovek zadatka , stomak mi se prevrne.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Sad sam definitivno siguran da Rikardo igra samo i isključivo za sebe. Čovek se samo raduje kad on da go.
Strašno...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.642
U Partizanu svako igra za sebe, od uprave do igrača. Svako vodi neku svoju igru, boli njih sve kurac za Partizan.

Ovakav podređen položaj Partizana u njiva super ligi gledati je odvratan osjećaj.

Tražićemo opet neke alibije, možda u lošem terenu.... kao da smo mi neki tehničari i znamo drugačije na novoj travi.

3 spojena pasa su nepoznanica za naše vedete i trenera.

Vuličević ne zna ni na koju stranu goni loptu, a mi da pričamo o igri i fudbalu?!
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Da na poluvremenu zamene dresove ne bih primetio razliku. Bedni i jedni i drugi.
Povratak neunistivog miletica levog beka. Mačka sa 18 života.
Vulicevic - bivši igrač.
Ovaj sudija klasični specijalan. Ovi crveni i kad vuku sa dve ruke - nije faul. Aj važi.
Ovo je sve tako jalovo. Gol - nakon karambola lopta završila gde treba.
Kljaja nas podsetio kako dobro ceni slobodnjake i postavlja živi zid. Mada ja mu nisam zaboravio olimpijakos.
Ko kaze da bolje izgledalo pod savom? Mnogo smo ubedljivije izgledali jesenas u nisu 2:2.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Svega ovog ne bi bilo da je Kljajic nije stajao iza zivog zida.
Na stranu i sudija i sve. Sami smo krivi.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Znate li pravila. Sve vam jebem cigansko. Ofsajd ko kuca. Sto se niko ne buni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top