Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Bas sada je vreme za Vujosevica,Kicanovica,Divca pa i Danilovica za ljudi koji su stvarali moderan KK Partizan, a ne za one koji sada sede i unistavaju klub a pri tome svaki dan kukaju da nema pare pa nece ni biti pare ako si nesposoban da ih stvoris. Sada Canak treba sam da ide iz kluba jer za koji mesec izbacice ga drugi. Mozda je i ovakav rasplet situacije bolji nego da se lazemo da mozemo da sa ovom ekipom osvojimo neki trofej, mozda moze ali u rumunsku ili bugarsku ligu.Objektivno Lukovic je grobarcina i moze da radi sta hoce upravo sa nasim raspad centrima koji nemaju ni c od centra. Ako nam ide sut mi imamo sansu i nesto do kraja da dobijemo ali ako stane sut onda poraz je neminovan. Vodis 21 kos razlike a pritom protivnik u prvu cetvrtinu ti daje 7 (sedam) koseva a ti na kraju primis 100. Oni koji vode i FK i KK mislim na upravu nasih klubova a rade po necijem nalogu su veci neprijatelji kluba nego njihov vodja koji ih na to tera.
Novi trener je dobio raspali MZT i ko zna kada ce na klupi da dozivi novu pobedu i on i njegovi puleni.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
a koji to mi ? navijaci ?

doso je rezim koji je preuzeo sve u drzavi pa i nas, na celu tog rezima je isfrustrirano i iskompleksirano cigance, postavio svoje ljude u klub i ?!

ekipa nema snage da trci a kamoli nesto vise, drzimo se prvo poluvreme al u drugom potop

treba dati podrsku canku

sramotna poseta

Veoma se lako prepoznaju "mi". Nekima je drago da je Vujošević otišao.

Režim nema veze sa ovim mi da smo bili jaki mogao bi taj režim da nam puši kurac. Navijači cigani sa juga da su stali uz trenera mogao je režim da nam puši kurac. Ali pošto su tu sada cigani jug, a ne grobari dobili smo ovo što smo dobili.
Samo mi nemoj priču da mi ubacuješ kako ne bi smo imali sponzore da je ostao Vujošević.
Jer ta priča sada ne pije vodu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Veoma se lako prepoznaju "mi". Nekima je drago da je Vujošević otišao.

Režim nema veze sa ovim mi da smo bili jaki mogao bi taj režim da nam puši kurac. Navijači cigani sa juga da su stali uz trenera mogao je režim da nam puši kurac. Ali pošto su tu sada cigani jug, a ne grobari dobili smo ovo što smo dobili.
Samo mi nemoj priču da mi ubacuješ kako ne bi smo imali sponzore da je ostao Vujošević.
Jer ta priča sada ne pije vodu.

ja ne znam nijednog navijaca partizana kojem je drago sto je vujosevic otisao, cak i oni koji ga ne simpatisu zbog nekih izjava svesni su da mi boljeg trenera ne mozemo imati i da hocemo !

rezim APSOLUTNO ima veze sa ovim, kako mislis da smo jaki ?!
da imamo neki priliv finansija koji nema veze sa drzavom - to je onda drugo, sve dok ti zavisis od drzavne sise nema tu mnogo vrdanja...

koji navijaci, gde ti zivis, pa i pre ovih gnjida koje nam vode tribinu, isto su bile gnjide koje je murija imala sve u saci, samo te okrene i kaze " nemoj da vadim ono iz fioke" pa se ti sine kurci koliko hoces, kad ti mardelj visi za vratom svi onda 5 puta mere pa onda seku

ps sponzora imamo toliko da nas odrzavaju u zivotu, znaci tu smo al nismo konkurentni - svi smo znali da ce tako i biti !
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Mogao bi Mutavi da povuce u Dinamik Novicu,Milera,Gavroidisa,Salica,Cakara i Tomica.
Pa nek u kls daju po 120 poena .To je taj nivo kosarke.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Za dve godine cemo igrati Evroligu...Zato se ne nerviram.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Sta, ste, mislili, da ce 117 koseva, Partizana, protiv igokee, proci nezapazeno?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
ja ne znam nijednog navijaca partizana kojem je drago sto je vujosevic otisao, cak i oni koji ga ne simpatisu zbog nekih izjava svesni su da mi boljeg trenera ne mozemo imati i da hocemo !

Ne znas?! Idi na jedan drugi forum tzv. navijaca Partizana, koji ga kao vole, da ne reklamiram to smece ovde, pa da vidis koliko ih ima. Oni, za razliku od jahaca insajderizma ovde pre dve godine, ne odustaju ni dan danas.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Veceras jedino pozitivno je bilo sto me sin pitao jel i sutra igra opet Partizan, jer hoce i sutra da dodje da ga gleda.


U prvoj su nam dali samo 7 poena jer su sve masali, posle su zato sve pogadjali.

Samo da prodju te dve-tri godine.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
svesni su da mi boljeg trenera ne mozemo imati i da hocemo !

Iskreno, uvek ću izabrati Obradovića pre Vujoševića, ali ako ne mogu Željka, onda Vujoševića pre svih drugih.

Što se utakmice tiče, ako ovi počnu da igraju nešto što bar malo liči na odbranu, a igrali su je u prvom poluvremenu, mi možemo da dobijemo bilo koga u ABA. Ja i dalje verujem da će Čanak uspeti da to sredi do kraja sezone. Nadam se samo da neće biti prekasno za plejof poziciju.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sredice Canak to, samo da ne bude prekasno za ABA ligu.


VOLIM TE PARTIZANE!!!!
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Za da to sredi treba imati i igrace, svi osim Novice koj i kada slabo igra je jedan od najboljih ostalo je prosek aba lige.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
@Lampas,
Bar da smo drugi, mi vise ne mozemo ni u PO...

@Kiza,
Jel ti nas ovde zajebavas?! Evo ti na ovom forumu znacajan broj onih koji sebe smatraju Partizanovcima a koji su se itekako obradovali odlasku Vujosevica! Sta ce ljudi, slabi na kafe kuvarice! S druge strane, svi koji ga brane su zaslepljeni, idolopoklonici i slicne kojestarije! Jos jednom, jel ti nas bre ovde zajebavas?!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Odlasku Vujosevica su se obradovali naprednjaci kojima je dirnuo mesiju i niko drugi. Realno niko drugi nije imao niti jedan razlog da bude protiv njega, naprotiv (osim mutanata naravno). Najnizi moralni sloj drustva koje ne treba vise ni pominjati.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Djoko prvi put u sezoni uspije ukrasti loptu na iskakanju a sude mu faul. Bilo mi ga je zao.

Sad smo negdje gdje smo trebali biti na pocetku sezone. Na momente pokazemo da mozemo dobro odigrati a onda opet uslijedi totalni raspad.

Dajte centra da probamo namuciti cigane.

Bez expresnog pojacanja na centru nemamo sanse za 4 mjesto. ako nas fmp dobije u zelezniku sanse su nam minimalne.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Nista ovde centar ne cini.
Niti ce centar da pokrpi Novicin raspad,niti ce centar da pokrpi Milerovu,Gosovu,Marinkovicevu kurcobolju u odbrani.
Ovde treba bloker 5 atleta
Atleta i skakac na 4 mesto Novice penzionera,bolje da reaktiviramo Lorensa Robertsa.
Ova dva su nuznost.
Cisto da se ne brukamo.
Naravno da Gos i Miler imaju hiper produkciju u napadu
kad lade jaja u odbrani,ne umeju ili ne zele da je igraju.
Ekipa je nesrecno sklepana bez ikakvog smisla i ovo je katastrofa.
Moglo se to daleko bolje uraditi cisto da ne primamo svaku 90+ poena,pare nisu izgovor .
I Aris,Aek u Grckoj nemaju puno love,ali su uvek tvrdi ne brukaju se protiv Oly&Pao
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Mi se u regularnom delu raspadamo,a zamisli kakav bi cirkus bio u plej ofu.
Meni je svejedno sa ovakvim nacinom igre i selekcijom ekipe.
Treba forsirati Tanaskovica sto vise.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Dok je bio Muta mislio sam da ga bojkotuju...sad sam shvatio da oni zaista nemaju veze sa kosarkom.Svima se zahvaliti na saradnji ,ostaviti Goss-a i dovesti igrace sve iz pocetka.Ovo je najgore selektiran tim u istoriji Partizana.Bruka i sramota.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top