Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.781
Reaction score
29.694
Локација
Beograd
Prema postavci do sada na turniru, mislim da sigurno dovodimo pleja
Па и није баш да га доводимо, доћиће Алекса сам, него чујем да је нешто гужва у саобраћају у Манили, па док ухвати аутобус, такси, авион, брод...итд... :D

 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Мурија извела момка са трибина због вчпдр.

Jebem im užu i dalju familiju.U dupe.

Ja moram biti potpuno iskren i reci da bi mi bilo draže da vidim gnojavo žvalavo govno i njegovog partnera iz RS na dugogodišnjoj robiji nego da Partizan uzme
nekoliko titula prvaka evrope u nizu.

Partizan ima da živi i u trećoj ligi ali ovaj narod i nacija ne može dugo sa ovim gurbetima.

Sto se samog turnira tice nema sta bitno da se izvuce. Zeljko je video ono sto mu je trebalo.Jare, PJ, Kami i Ponitka se lagano uigravaju, bice to sve bitni igraci.
Ja bi rekao da bi tu trebalo da se nadje mesta za klasicnog keca i neko 5/4 meso u reketu.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Ove utakmice su pokazale da imamo strašne igrače koji treba da se uigraju i uklope u pravi tim u šta ne sumnjam da će se desiti. Miriše mi ovo na još bolju sezonu od prošle. Smajli će kidati ove godine.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.083
Reaction score
4.062
Локација
Beograd
Lepo. Ako može u ovom trenutku da se u jednoj reči opiše naša igra, to je to, lepo!

Apsolutno sam siguran da će biti potrebno vreme da Kaminski i PJ dođu na svoje i da se prilagode na evropsku košarku, ali mislim da možda i u istoriji nismo imali ekipu sa više potencijala.
Ponitka, Jare, sve u ovom trenutku kako treba da bude, da se "pohvataju" akcije i da se prilagode novoj ekipi i novim "pravilima" kod Željka. Jaretu će naravno najmanje trebati i to je samo plus.

Prave takmičarske utakmice, posle 7 dana priprema, protivnici za ovaj period priprema više nego respektabilni, utisak sa ovog turnira je baš pozitivan.

Sad, ono što je najbolje, ovo nije kompletna ekipa, fali Aleksa + ja sam ubeđen jedan spolja i jedan pod košem igrač.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Fali kec, fali kec, fali kec...
Nagradno pitanje ako fali kec koliko onda treba da igraju Aleksa, Jaramaz i PJ po utakmici? Po 5-6 minuta svako u proseku?
 
  • Like
Reactions: mvp

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Dodiku stidis li se guzice kad obraza nemas?

Nije li te sram da napises ono, a da se danas rukujes i stojis pored Zeljka Obradovica?

Odbrana nasa mi se bas dopada, Smailagic moze da bude mnogo bolji od Matiasa.

Bravo za PJ-a, nekoliko lepih poteza.

Cska nije merilo, dajte Denver.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
406
Reaction score
725
A mogu svi da se rotiraju na 1 i 2 al poenta je da ima mesta za pleja
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
PJ konacno odigrao sasvim korektnu utakmicu i prvi put je koriscen na pleju za razliku od prethodnih utakmica.
 
Top