Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.905
Reaction score
7.803
Nikad ne bih doveo Mirotica u Partizan, nema potrebe da kazete, znam da sam lud, ali po meni Ledej je bas ono sto nam treba.

Mislim da cemo na kraju dobiti (ne)ocekivano zvucna pojacanja, koja nismo pomenuli niko od nas.

Exum i Slukas su koncepcijski dva totalno razlicna igraca.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.149
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Apsolutno su nam potrebna 3-4 pleja razlicitih karakteristika, obzirom kako lako ovi iz predgradja citaju igrace. Samo bi ja uvek NWG umesto Slukasa. Mislim da je kompletniji igrac, a i jeftiniji, mladji.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Nazovite me ludim, ali ne znam kako bih se navikao na Slukasa u Partizanu... jednostavno, ne bih voleo da ga vidim u crno-belom... možda grešim, ali

1brgty.gif
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Nazovite me ludim, ali ne znam kako bih se navikao na Slukasa u Partizanu... jednostavno, ne bih voleo da ga vidim u crno-belom... možda grešim, ali

1brgty.gif
Koliko god ovo zvucalo razmazeno, jer jbt o Slukasu jednom govorimo, moram se sloziti s DjedVukom. Gosa bih daleko radije od Slukasa. Isto se slazem i za Mirotica, fenomenalan igrac, ali radije bih zadrzao Ledeja.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
uh ne znam… Slukas je ozbiljna njuska… iako je mator…

I kontam kako ti igraci koji su radili sa zeljkom, gotovo sigurno ce isporuciti ono sto se od njih ocekuje…

Citaj Naneli
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
LJULJaj me nezno,
LJULJaj me fino polako,
ti znas da je bolje tako.
Red bi bio da nam se oduzi.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Na ovaj tim samo neka zver na 4 da skace i mi smo na tronu.Da nismo usrali raspali skok sad bi bili prvaci Evrope.
Upravo tako,kad bi bila opcija da se svi zadrze, da dodje neko dobar da pokriva 4/5, i eventualno jos jedan pristojan bek (Andjusic moze da bude treca opcija na beku, tesko druga), to bi bilo top - imali bismo po tri kvalitetne opcije na svakoj poziciji, i mislim da bismo realno mogli da osvojimo EL. Ne lako, jer opet ima mnogo azdaja u konkurenciji, ali sasvim je realno da bismo mogli. Mislim, cak ni sa ovakvim kratkim rosterom nismo bili daleko od toga. Ali, to jbg podrazumeva da cemo zadrzati sve, sto stvarno ne vidim kako moze biti realno. Zasad mi najvise deluje da idu Ledej i Papa, za Pantera i Lesora imam neku ludu nadu da ce ostati, Naneli mi deluje da ostaje, a za Egzuma nemam ni najblazu ideju sta ce odluciti. I ono sto je kljucno, a o cemu se manje prica, je da pod obavezno moramo zadrzati Aleksuuuu i Smajlija, oni su izuzetno vazni za ovu ekipu...
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Skok nam je bio loš zbog koncepcijske odbrane,jer smo igrali dosta preuzimanja usled slabe igre glavnih nam bekova 1 na 1 u defanzivi.
Give a little to gain a little..u našem slučaju zapravo smo dobili mnogo, najbolji napad Evrope.
Gledam ovu licitaciju oko dolazaka i znam da nas čeka zanimljivo leto. Ali isto tako znam da mira neću naći dok ne saznam ostaju li naši heroji iz ove sezone i u sledećoj. Mnogo su mi prirasli za srce momci, dozivljavam to kao da mi odlazi neko od članova porodice.
 
Top