Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Vidim nešto sadikovsko u njemu, tačnije mešavinu trapavosti i lucidnosti, kao i dugačak korak kad je sa loptom okrenut licem ka golu (sve to u blažoj meri nego kod Sadika)..ostaje nam da se nadamo sličnom ili čak i boljem epilogu
Takodje, primetna je i solidna količina narcisoidnosti:D , s obzirom da se većina njegovih hajlajtsa ne nalazi na jutjubu kao mnogima, već na njegovom instagram profilu (otprilike svaka 2.,3. objava)
Ovo je najopširniji i najsadržaniji koji sam našao:

Za razliku od Rikarda, ume da zadrži i odloži loptu sa igračem na ledjima, ali pitanje da li on i Kalulu mogu u zbiru da isporuče golova na nivou Rikarda.
Svakao, više mi se svidja ideja da veći broj igrača na terenu ume da da gol, za razliku od prošle 2 sezone, kad se to uglavom svodilo na jednog, dvojicu.

Sve u svemu…Dobrodošlica sirotinjskom Bobiju Firminu!
 
Последња измена:

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
627
Reaction score
2.311
Локација
Beograd
Ako su tačni podaci o transferu Saldanje i ako stvarno počne da trpa golove, onda sam naučio tri stvari:

1. Ne znam ništa o fudbalu.
2. Naš veseli sportski direktor je neverovatno pametan skauting majstor kakvog svet nije video.
3. Naš vrli i dragi generalni direktor je pošten, pošten, pošten čovek kakvog svet nije video.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.989
Reaction score
26.002
Локација
ante portas
Ne znam odakle pare ovim bednicima iz uprave za ove igrače(Saldanja,Kalulu)?
Verovatno im je Firer obećao neku crkvicu da opere svoju "savest" ovolikim nenormalnim upumpavanjem novca u jedan klub.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Platili smo mi patku. Pozadi stoji krater velicine Velikog Kanjona,cigani sinoc razvalali Fjorentinu doveli igraca koliko hoces a mi kao jutros dali 1.200.000. Dali smo mi k 1.200.000 klasicno umirivanje javnosti i pokusaj izjednacavanja onoga sto se nikada ne moze izjednaciti.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Ne verujte u priče ciganskih novina. Ovaj nije plaćen ni cent, kao i svaki drugi koji je došao. Ciganovine pokušavaju da prikažu kako imamo para i kako nije sve tako crno
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Zeljeznicar igra protiv Nefcija u kvalifikacijama, i izmedju ostalog se njihov trener dotakao i naseg novog igraca na konferenciji za medije:

“Imaju sedam ili osam reprezentativaca, a njihov hendikep je što su izgubili najboljeg napadača. Mi odavno nismo boljeg igrača skautirali, ako nije za liga petice, onda malo manji nivo.”

Nije bas da imam neko ogromno poverenje u struku bosanskog fudbala, ali vidim da ste svi nezadovoljni pa da unesem malo pozitive kad je novo pojacanje u pitanju.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Ajde stvarno neko (ne)normalan ko zna malo vise nek napise kakav je ovaj
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Vodili su se u Humskoj idejom da ubrzaju bokove, da ekstremno brzom Fuseniju Dijabateu na desnoj strani “dodaju” i beka koji može da ga isprati, da mu pomogne i defanzivno i ofanzivno, a u profil se uklapao Stojković, koji ima zavidno iskustvo u Superligi.
Ključna stvar za ovaj transfer:D
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Aranđel je godinama jedan od najboljih bekova u ligi. Često se ubacuje, ima dobar centaršut, solidan u defanzivi. U ovom trenutku bolje rešenje od Filipovića, a kvalitetom je iznad Antića na levom beku. Igrao i za novosadsku cigančicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top