Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, januar 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Haha, sta sam rekao, ide Tomic uvaljuje nam Luku, tlaci nas i Stojic o boze moj.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.433
Reaction score
40.837
Локација
Žrnov
Predrag Luka je ekstra igrač za naše uslove... s obzirom da ne igramo Evropu, pun pogodak... a to što je cigan (ne Rom), ne vidim da je to Nemanji Tomiću smetalo, a ni onima koji sada žale za njegovim odlaskom....
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Luka je za nase (trenutne) uslove fino pojacanje. Donece nam konacno malo brzine i probojnosti, takvih igraca nemamo u vezi, a ovo sto je igrao Tomic bez problema mogu da odigraju Jojic ili Ninkovic.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Srpski fudbal
btnminus.gif
btnplus.gif
Tekst

05.01.2013 22:25



Brazilac se vraća u Partizan

Iako je najavljeno da će napustiti klub Južnoamerikanac će se ponovo pridružiti crno-belima.

news_70448.jpg

Po dolasku iz Sao Kaetana leta 2011, najavljen je kao jedno od največih pojačanja Partizana u poslednjh nekoliko godina.

Defanzivac Partizana na skeneru Italijana: Dominira u vazduhu, a efikasan kao prosečan napadač FOTO
Kapiten Slobode: Klub će odlučiti hoću li u Zvezdu ili Partizan
Tumbaković poslao poruku Silvi i Luki
Ipak Eduardo Pašeko je za sezonu i po igrao malo, a još je manje golova postizao. Otišao je u Brazil na odmor, a najavljeno je i da se neće vraćati u Beograd. Da podsetimo da Sao Kaetano i dalje poseduje 30% pašekovog ugovora.

Ipak, kako prenosi TV Arena Sport, Pašeko je rezervisao kartu za Beograd i pridružiće se predstojećim pripremama "parnog valjka". Potencijal ovog centarforanije sporan, samo da li će ga ipak iskazati u Partizanu ostje da se vidi. Pašeko ima još dve i po godine ugovora sa crno-belima.

Centarfor je sigurno potreban u Humskoj, pošto će ponajbolji napadač, iako je tajanstven o svojoj poseti Čelsiju, napustiti klub.

(Foto: Starsport)
Dobar je Edu,samo dobre priprema i ima da kida!!!
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Luka jeste Rom,ali ciganin nikako,cela familija pa njegova ulica su grobari,nije los samo je malo
slabiji u duelu i voli da potegne po koju
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Tacno sam znao da je ovo neka teska muljacina sa Stojicem.
On proda Tomica, mi uzmemo Luku, pare od Tomica lapo lapo, svi srecni svi zadovoljni....

Mada mozda i nismo lose prosli, nije ovaj Luka toliko los, mogao je o5 da nam uvali nekog Jovancu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.758
Reaction score
55.315
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Стојић ће се после уласка Стојадиновића у звезду окренути нама :wink:
Тако да сам сигуран да ће неки њихов играч завршити код нас.
Додуше овај Лука је класично јсл грло, сасвим довољно да ради нешто по нашим ливадама, сасвим довољно да га отресу као девојчицу чим пређе границу.
Нисам инсајдер, али бодем :buhaha
Мада далеко је то од реализације.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Sto mislis da je daleko od realizacije? Znas nesto ili "bodes"? :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Stojance sjetim se ovog tvog posta pocesto i ako dodje Luka onda je to upravo to.
Inace ranije sam napisao da je Luka jedini fudbaler iz JSL vrijedan paznje. Vidjecemo.
 

GP 101

Banned
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
126
Reaction score
0
Luka je mnogo brz igrac,a brz igrac moze sve...kaze Venger.Da mu verujemo.Za nase prilike odlicno pjacanje.Ali,prvo ,neka dodje...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Luka je svakako bolja opcija od Knezevica. Sad, ne znam da li je od onog Brazilca iz Javora, ali petardica svakako ne zna da trazi van Srbije igrace, pa ovaj eventualni Lukin dolazak dodje mozda i dobra stvar.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.758
Reaction score
55.315
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sto mislis da je daleko od realizacije? Znas nesto ili "bodes"? :D
Хоћеш да покварим свој скор одмах :buhaha
Српљен спашен што би рекли други:D
Stojance sjetim se ovog tvog posta pocesto i ako dodje Luka onda je to upravo to.
Inace ranije sam napisao da je Luka jedini fudbaler iz JSL vrijedan paznje. Vidjecemo.
Надам се да си у праву ако дође. На мене тај утисак није оставио, али врло је могуће да грешим, можда би се и уклопио.

Ali sam zato ja promašio sve u ovom post što je prethodio tvom citatu :buhaha
Поштедео сам те тога и ти мазохишеш :D
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Meni sve ovo smrdi na tužan prelazni rok, kad god se petljalo sa Stojićem znamo kako smo prolazili...

Tumba priča kako je Luka igrač po njegovom ukusu, a u predhodnom prelaznom roku smo se uverili da on nema ukusa. Nisam previše upoznat sa Lukinim kvalitetima, malo sam ga puta gledao pa neću sad da ga pljujem i da grešim dušu. Recimo, znam da je brz i npr. u svim tekstovima o njemu se samo to spominje... Ako mu je to jedini kvalitet, onda jbg... Lično verujem da u tom slučaju ono što može Luka, isto bi mogao da nam donese i neki klinac iz Teleoptika. Pa i Knežević kad je došao kod nas, pričao je kako je brži od Markeca, a mi od toga nismo imali ama baš nikakve koristi.

Ekstra je to, kao što je već neko ranije napisao, što će Ivanov ostati i što će Edu opet imati šansu da pokaže da ipak nije promašena investicija, a za ostalo ćemo videti.

Inace ranije sam napisao da je Luka jedini fudbaler iz JSL vrijedan paznje. Vidjecemo.

Ja se tu ne bi složio sa tobom, Eliomar iz Javora (koji se takođe najavljuje kao naše potencijalno pojačanje, čisto da podsetim da ne bude da sam ga spomenuo kao ličnu želju) je po mom mišljenju takođe vredan pažnje. Njega sam gledao nekoliko puta i tad je veoma, veoma dobro igrao...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Ja ne znam kako niko od vas ne prati nasu skauting sluzbu (komsinicu cigancicu) Hoce da dovedu vezistu iz Perua Kueva ali nemaju ni za avionsku kartu, cak nije ni skup...Koliko znam slobodan je igrac, a provereno nam dobro igraju igraci koje nam oni pronadju :D
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
koliko sam nacuo Luka je veliki cigan (mislim na navijacko opredeljenje :D ),ali sto se tice igrackih kvaliteta trenutno je medju retkim igracima iz nase lige koji mogu realno da budu bar u 25 kod nas.
Nisi dobro cuo,Grobar je. Znam to sigurno,jer imamo zajednicke drugove (moji drugovi su isli sa njim u isto odeljenje).
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Onda super, izvinjavam se za dezinformaciju, znas kako kazu,ako su lagali mene,i ja lazem vas :)
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Тај Лука је био ок пре пар година још кад су га први пут споменули као наше појачање, мислио сам да има потенцијал, пратио сам неке његове партије од тада и мислим да уопште није напредовао играчки. Сматрам да не може да нам донесе никакву превагу на терену и да нам не треба ни за чишћење угља испред ЈНА :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jebiga Luka je na zadnjoj utakmici protiv nas radio sta je htio, nismo imali rjesenje za njegove driblinge i prodore. Promasio je 2-3 zicera a jednu bombu je odbranio Petrovic. Mene podsjeca na Nikolu Nikica iz Zelje inace velikog partizanovca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top