Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, januar 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ne govorim o Spaniji, vec Partizanu, kukali ste na njega kao da je bio najveci problem u idilicnoj zajednici, samo da ode, samo da ode, pojacanje nam ne treba i ne treba, imali smo Sasu Markovica.
Ali da ne zapocinjem nesto sto je vec ispricano odavno, samo se bas preteruje u vezi sa pojedinim igracima.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Mislim da si ti najviše kukao za Babovićem, verovatno će se i neki navijač Saragose osećati isto tako kada bude napuštao taj klub. Ne znam odakle ideja da je Saša Marković njegova zamena, kada to nema veze. Zvonimir Vukić je igrač koji je trebao da igra umesto Babinja, oduvek za vek i vekova.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.774
Reaction score
55.493
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne govorim o Spaniji, vec Partizanu, kukali ste na njega kao da je bio najveci problem u idilicnoj zajednici, samo da ode, samo da ode, pojacanje nam ne treba i ne treba, imali smo Sasu Markovica.
Ali da ne zapocinjem nesto sto je vec ispricano odavno, samo se bas preteruje u vezi sa pojedinim igracima.
Старно не видим како су он и Марковић ( на ког ти нон стоп кукаш) повезани...
Откад је отишао убрзана је игра игра се са више пасова и 5 година млађи и много мање плаћени Јојић одрађује тако посао да се његово "одсуство" није ни приметило.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Mozda zato sto je procentualno Markovic najvise odigrao utakmica na poziciji na kojoj je igrao Babovic i koliko god mrzeli Babovica njihovi ucinci su neuporedivi, isto tako i za Jojica, ono sto je pokazao, po meni, veoma slabo.
E ako govorimo o godinama i ceni onda se svakako slazem, da je tu negde, ali daleko od toga da smo procvetali odlaskom babovica kao sto necemo ni odlaskom Miljkovica, a posebno ne Lazevskog jer taj decko, iako mnogima nije upadao u oci, ali je svoj posao obavljao besprekorno, mozda cak i najsigurniji Partizanov bek u blizoj istoriji.

E sad sto se tice ubrzanja igre, tu moze dosta da se diskutuje, to nikad ne moze da zavisi od samo jednog igraca cak i da je Messi ili Ronaldo, ja sam i rekao da sam zadovoljan kako je Vermez sve odradio i da se vidi napredak, ali tu ne vidim kao veliki uticaj, sam odlazak Babovica, a jos manje od igraca koji su izasli u prvi plan njegovim odslaskom.

Sto se tice Markovica, na koga stalno kukam, nista lose mu ne zelim, ali stvarno ne vidim kojim je on kvalitetima, zasluzio minuta koliko je dobio.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Daj ne histerisi, Volkov mozda nije u u najboljoj formi, ali svi znamo kako kida. Samo se seti Genka, dominirao je.
Ako tebi on kida :buhaha Veci alkoholicar od Smiljanica, plus cigan...
Jebem ti ja igraca kog trener ne sme da stavi za derbi jer se plasi da nije prodao. :banghead
Kidao je i Lazevski protiv Anderlehta...
Nama trebaju oba beka i ende. Trenutno nemamo apsolutno ni jednog.

Bez brojanja krvnih zrnaca i cije je neko boje gotivio u privatnom zivotu kao mladji, odnosi se na sve igrace ubuduce. Kada moramo stalno da se ponavljamo.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Jebiga Luka je na zadnjoj utakmici protiv nas radio sta je htio, nismo imali rjesenje za njegove driblinge i prodore. Promasio je 2-3 zicera a jednu bombu je odbranio Petrovic. Mene podsjeca na Nikolu Nikica iz Zelje inace velikog partizanovca.


Istorija se ponavlja...

Seti se visprenog, leprsavog i lucidnog Jovance....

....
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
On se ne računa jer njega nije dovodio blaženopočivši Tumba nego zli Mladen Krstajić.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Odavno ne videh bolij post. Što gotivim kad je neko koncizan, a ubada suštinu.

Bekovi su nam mrak!

Inače, više od bilo kojeg pojačanja na spoljnim pozicijama voleo bih da Aškovski dobije veću šansu na krilu. Mali ima štofa.
Onaj koji je znao je otisao posle godinu dana u Vitese ostaju ovi da se kuka to je uvek tako.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Joco slazem se u neku ruku sa tobom da oba beka nemamo alli u ovoj situaciji ja prednost dajem Volkovu u odnosu na Lazevskog jer je brzi, prodorniji pokretljiviji, angazovaniji i odgovorniji na svim poljima od Lazevskog, plus sto ima bolji centarsut i ossecaj za ubacivanje u prazan prostor
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
И Бабовић цвета у Шпанији...
Nemoj tako..sjedio je na klupi poslednji mec :banghead Realno za nas je bolje da u ovom prelaznom roku prodamo i Ivanova,Miljkona,Markovica,Medu.. Izvesno je odlaze na ljeto,a iskreno bolje ih je sada pustiti pa uigravati tim za evropu,tokom proljeca..nego da se svako ljeto desavaju iste stvari(5 novajlija u prvom timu) i onda izgovor za neuspjeh..neuigranost tima..
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Izgleda da oni u Vitese-u nemaju pojma pa onaj sto je kod nas bio dobar,
jos ni minut nema na kontu u Vitese.
Kad je Luka najveca "zvijezda" koju mi prizeljkujemo onda mi era Ivana Tomica dodje
kao da je to bilo prije deceniju-dve u dobra i bogata vremena.
Nasto smo se srozali uz pomoc bim-PreCednika i njegovi satelita iz UO..
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Jebes igraca koji je za 24 godine video samo ovu usranu ligu.

Karijera mu je zesca od kisele.

Luka nije igrac za Partizan.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Za vreme provedeno u Spaniji jedino po cemu je zapazen Srpski Pirlo jeste cinican osmeh spanski komentatora posla par minuta provedenih u igri kada je usao u pretproslom kolu protiv Bilbao/a nakon neuspesnog driblinga i davljenja lopte na sredini terena ...

njegov odlazak je jedini dobar momenat u ovoj sezoni!
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Jel neko zna dal su S.Scepovic i Sretenovic potpisali za Busan ili se jos nije sve utanacilo ! Trebali bi da iskoristimo to sto gani nemaju prebijene kinte,da uzmemo neke od najboljih domacih igraca,cenim da je i kod nas nemastina,ali bi trebalo da smo u mnogo boljoj finansijskoj situaciji od gejlija ! Nadam se da ce se nesto od najavljivanih transfera i ostvariti !
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Jebiga Luka je na zadnjoj utakmici protiv nas radio sta je htio, nismo imali rjesenje za njegove driblinge i prodore. Promasio je 2-3 zicera a jednu bombu je odbranio Petrovic. Mene podsjeca na Nikolu Nikica iz Zelje inace velikog partizanovca.
Тачно, али ја мислим да играч који може само 3-4 пута годишње да одигра како треба није калибар за ПФК. Ма имамо и ми таквих код нас, ако он дође није појачање него ето... безвезе. А та пар шута је послао небу под облаке, укакио се :D
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
dal je taj luka kalibar ili ne za nas, nemam pojma, gledao sam čoveka možda 2 puta i oba puta nam je pravio malu decu, što ne mora da znači ništa.

A kukati kako je on sranje igrač, pa kao nije dovoljno dobar za Partizan, dajte ljudi molim vas, ko da mi realno možemo nešto bolje da dovedemo sada, pa sad kao da smo nezadovoljni?

ja sam se odavno pomirio da igrače ko što su kleo, moreira, diara i žuka više nećemo videti u Partizanu. Čisto da sačuvam sebi živce
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top