Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.587
Локација
Beograd
Pored svega što nas jebe tu je i to glupavo pravilo o ograničenju broja stranaca (koje se štimuje kako kad Zvezdi odgovara!) - umesto stranca koji može da bude perspektivan ili bolji od nekog domaćeg, ili kome trebaju utakmice da bi ušao u formu kod nas se ,,gura,, domaći - samo zato što je domaći...
To da stranac ODMAH treba da ,,pravi razliku,, to je tačno...ali i domaći treba da ,,pravi razliku,, a ne samo da statira u timu...
Mlad ili star igrač, domaći ili strani, nebitno, bitno je kako igra...najviše se doduše očekuje od onih koji su najviše i plaćeni, ali...i ovi što su slabije plaćeni valjda treba da pokažu nešto, ako misle da kasnije ,,naplate,, to svoje umeće...
Mi živimo od prodaje mladih igrača, ali mogli bismo da živimo i od stalnog učešća u Ligi Šampiona...nudila nam se ta LŠ više puta kao na tacni...
Ali...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Nema Tosica i Jovanovica ni na klupi protiv Honveda, dosta indikativno...
Takodje cudno nema ni Svetozara, nisam ispratio, jel mozda s nekom reprezentacijom ili sta, cudno da ga nema ni klupi ako je tu..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Bilo je tanko, ali tek je prva utakmica na pripremama... ne znam koliko ima smisla bilo šta komentarisati, jer poučeni iskustvom - može da se desi da 4-5 igrača koji su danas igrali uopšte i ne zaigraju kvalifikacije, a kamo li da dočekaju početak prvenstva ...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
Nikad nismo imali više golmana i manje golmana u timu. Teško da ćemo potrošiti mesto stranca na golmana tako da baš nemam ideju šta ako ode Stojković a da to nije kolektivna šizofrenija
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nije ni Mileva ko što je bila...

Sve nam upropasti stručnjak...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Nadam se da ce ovaj Rumun na desnom beku ispasti dobar i da ce dovesti levog pride. Mi dve godine nemamo prodora i centarsuta, ovo sta igramo je fudbal iz 1994.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
http://www.telegraf.rs/sport/fudbal...partizan-ostojic-karijeru-nastqavlja-na-kipru

Valja naglasiti sledece:
Partizan od defanzivca neće zaraditi ništa, iako je prošloga leta produžio ugovot sa klubom. Dve strane će najverovatnije sporazumno raskinuti ugovor uz oprost dugova.

Mislim da se umesto procenata od naredne prodaje, u Partizanu ubacuje klauzula oprastanje dugova pri odlasku. Vise se isplati, lagano.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Žao mi je što je Ostojić otišao. Možda jeste griješio par puta ove sezone, ali on nije ni doveden kod nas kao vrhunski štoper, već kao backup štoper. Njegova "greška" je što je svoj posao obavljao odlično u prošloj sezoni, pokazao zavidnu ozbiljnost, i digao očekivanja stručnog štaba i navijača za sopstvene igre na jedan veći nivo, za koga možda nije bio spreman. Mislim da je on toga bio svjestan, ali ostali nisu. U svakom slučaju, postupio je korektno i poštovao je naš dres, kako igrama, tako i produžetkom ugovora prošlo ljeto, iako znamo da je dočekan na nož zbog navijačkog opredjeljenja u prošlosti. Sve najbolje na Kipru, i daljoj karijeri, u svakom slučaju!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Dečko ima 35 godina. Zaslužio je da zabode inostrani ugovor i bar malo veću platu.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Nije linijaš, ne nadaj se uzalud.

Jebaga, da bi neko bio linijaš, to bi moralo da podrazumeva da se bar dobro snalazi na gol liniji. Ovi naši se ni tu ne snalaze....ništaši. Stojketov odlazak bi stvarno bio ogroman problem, jer nemam dobar osećaj u vezi sa planovima za zamenu. Očekujem da se Jovičiću pruži šansa, pa da bude posle "jebiga"...nešto kao sa Kljajićem ili Ćirkovićem prošle sezone. A čak i ako budu rešili da dovedu nekog, ja ne znam koga bi mogli. Jedini golman iz domaće lige za kojeg ja mislim da bi sigurno bio dobra opcija je onaj Rockov iz Vojvodine, ali kapiram da njega nema šanse da dovedemo. Ovo ostalo mi nimalo ne uliva poverenje...stranac isto otpada. Videh pre jedno mesec dana da se Lukač spominjao kao potencijalno pojačanje cigana...ne znam, možda bismo mi mogli da ga vratimo. Nisam neki njegov ogroman fan, ali pamtim mu one odbranjene penale, a i za Jovičića i Kljajića je golman Irana lično.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Stig'o i Spanac..
DgnZZg1WsAI7C0a.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top