Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.756
Reaction score
19.314
Локација
Nickname
Zbog povrede Nikolića uprava je prema pisanju sa sajta volimpartizan.net kontaktirala Bojana Matića iz Mačve čija se igra lično sviđa Ivici Ilievu.
Inače dečko je pregovarao sa Vojvodinom oko dolaska, ali je te pregovore stopirao zbog Partizana.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
al' zato za Đoleta Jovanovića nije bilo mesta..
1f615.png

ne znam, mutno je sve to oko njega.. pominjalo se da su se menadžeri i roditelji "zaigrali" pa je traženo "garantovano mesto u timu", kraći ugovor od godinu i po..
ako je tako, glupost, kako bi mu se sve otvorilo sada...
je l' zna neko, je l' još uvek on u Partizanu?
znam da ga nisu licencirali, ali ne znam da li mogu da se dodaju igrači drugi igrači ako se neko sa A liste povredi ili mogu samo sa B liste da se ubacuju u tom slučaju?
 
  • Like
Reactions: Pop
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ђолета су хтјела да продају, али се изјаловило и сада казна. Ови су најгора пошаст за клуб Ђура је био златан, не могу не замислити како ће оставити клуб.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
@Akopaki
Vlahović i Šaponjić nisu igrali da bi igrao debeli bugarin, čiji je učinak bio nula, zarada od njega nula, a da su ova dvojica samo podelili njegovu minutažu prodali bi ih za više para.
Djole Jovanović je morao da odigra ceo prolećni deo, ionako smo izgubili titulu, bar bi i njega prodali za veće pare, ovako smo na duplom gubitku samo.
Matića ne bih komentarisao jer pretpostavljam da u omladincima imamo igrača koji bi pre mogao da konkuriše za prvi tim nego on.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ne verujem u tu pricu oko Matica, iz prostog razloga - pomenuti forum koji je navodno pustio pricu nije relevantan, cesto izmisljaju price i gotovo nikad ne pogode nista.
Na instagramu citam da imamo ponudu za Jevtovica od 400.000€, i mislim da je to mizerno, uostalom mi smo postali mizeran klub.
Bojim se jako da sledece ili za dve godine moze da se desi da proglase bankrot i oteraju nas u poslednju ligu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ljudi fali nam ozbiljan igrac u napadu.
Fali nam jedan Leonardo, da nas pokrene.
Moramo uloziti , ako zelimo rezultat.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ђолета су хтјела да продају, али се изјаловило и сада казна. Ови су најгора пошаст за клуб Ђура је био златан, не могу не замислити како ће оставити клуб.
Pa cekaj, sta je on kriv ako se transfer izjalovio? Ne vidim sto bi ga kaznjavali? On decko vjerovatno nije za prvih 11 sada, ali sasvim solidna opcija da ga probamo dok se Nikolic ne vrati. Narocito sto sad nemamo ozbiljnijih protivnika...
Na instagramu citam da imamo ponudu za Jevtovica od 400.000€, i mislim da je to mizerno, uostalom mi smo postali mizeran klub.
Bojim se jako da sledece ili za dve godine moze da se desi da proglase bankrot i oteraju nas u poslednju ligu.

400 K za Jevtovica? Pa to je premija jbt... Pa zamislite da mi damo te apre za takvog igraca. Poludjeli bi svi :)

Nama fali ozbiljan stoper, centralni i krilni vezni i vjerovatno jos jedan klasni centarfor ako mislimo da nesto igramo ove godine
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
3 ozbiljna igrača u svakoj liniji pa da pričamo o ozbiljnom timu. Ovako smo pretanki i za njiva ligu. Sveki su nas na nivo stare kurve iz NS, a ako ovako nastave svešće nas na nivo Radnika iz Surdulice za 2-3 sezone.

Diletanti rade u klubu!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Sta cimaju decka iz Macve zbog dve utakmice sa Pljevljima i Irtisem.Samo ce da ga ukanale da ne zabode ugovor sa Vojvodinom,a za mesec dana svakako nece igrati za nas.Nema potrebe da gomilaju igrace,ako im treba za te dve utakmice nek uzme Djilasa ionako prima platu tamo vec 3 godine za dzabe.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Šta je uopšte sa Ivanovićem? Ok, ima neku povredu, ali vratiće se valjda do Irtiša?
Nije valjda da će dečka koji samo što je proigrao na kraju sezone, i to kako, bio nam najbolji igrač na terenu u nekoliko utakmica, sada da sklone u drugi plan... i da zaigra #51 ponovo? Pritom je Ivanović mlađi godinu dana...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vratiti Djurdjevica i dati mu milion godisnje. Taj decko daje golove i vrsi presing na zadnju liniju sto nam je itekako trebalo prosle godine.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Iskreno, mislim da ne postoji šansa da mi njega vratimo. Da mu karijera nije bila u padu i da pre svega nije bilo Marka Nikolića ne bi mi njega ni videli u našem dresu. Mislim da se procenat šansi da opet dodje kod nas meri sa šansama koje smo imali da ostane posle Videotona.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Сво вријеме управа прича како се плате исплаћују на вријеме, а овамо како ко оде опрашта дугове. Ми Ђурђевића нећемо скоро гледати. А што би управа доводила било кога када даље од трећег круга нећемо?
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Eto još jednog razloga zbog kog nam se igrači ne bi vraćali. Svaki koji ode, oprosti neku cifru, ne sećam se koliko je Djurdjević oprostio, ali nije mi bitno, on je te pare zaradio
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Mitrovic je igrac za koga sam ubedjen da bi vise pokazao u nekom drugom Partizanu sa nekim drugim trenerom.

Na kraju otisao kao da nikada nije ni bio, ostadosmo sa tinejdzerom,Spancem koji je direktno sa Ibice dosao u klub i izdrzao oko 60 minuta da stoji na terenu posto Rudar nas gol gledao nije i sa Nemom. Realno pretanko i za JSL, a za Evropu i da ne pricam.

Meni ce vece iznenadjenje da bude da ove godine udjemo u LE, nego sto smo usli u Ls sa Radisom i Vojom Stankovicem i potrosenih 30 hiljada evra za prelazni rok.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top