Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pročitah negde da je Đole Jovanović licenciran za LE, verujem da je istina... Što ne znači da će igrati, naravno.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.235
nevezano koji je igrac upitanju, covek se odrekao (zbog papira naravno) stana u beogradu i to ne nekog malog stana u nekom predgradju vec stana sa solidnom kvadraturom i lepom lokacijom

zasto ?
posle sezone u kojoj smo prezimeli u evropi ?!

koja su to govna, koji su to smradovi, koje su to budaletine....

je*o ih ovaj prelazni rok sa sve onim "gospodinom" sa klupe

govna

ps a taj stan ce vrv dobiti neka njihova drolja ili kopile
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Politika ove uprave je trecinu igraca oterati trecinu pustiti uz oprost dugova.Ova preostala trecina ce se ispovredjivati.Bajna buducnost nas ocekuje.
 

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
Ваљда ће и гмаз Вазура по одласку опростити новац, кад већ присиљава готово све играче на то.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Ne kontam sta je problem sa oprastanjem dugova. Mitrovic je otisao za obestecenje od 0 dinara. Radi se o sumi od 72.000 evra koju je oprostio (manje od 25% bruto plate). Ovo je njemu neto negde 50.000 eura zarade (racunajuci porez na ekstra profit). Ovako pustimo ga bez obestecenja a drzavu zavrnemo za porez od oko 22.000 eura a to nam je direktna usteda.
1) Njegov novi klub mu isplati 50.000 eura za neoporezivani bonus prilikom potpisivanja umesto nama za obestecenje - Mitrovicu izadje na isto.
2) Mi ne isplatimo nista (odreknemo se obestecenja od 50.000 ali ustedimo 72.000). Cista dobit od 22.000. Druga je stvar ako je Mitrovic prisiljen da to uradi protiv svoje volje... Ali evo i druge mateimatike kakva je verovatno i bila i zasto Mitrovic nije morao da bude nateran da se dorekne dugova.

1) Mitrovic bi neto dobio 50.000 eura plate od Partizana.
2) Turci mu daju 61.000 prilikom potpisivanja ugovora kao bonus (a to bi da nije bonusa dali bi nama za obestecenje)
3) Mi se odreknemo 61.000 eura koje bi dobili za obestecenje ali i ne moramo da platimo 72.000 plate.

Jedini ostecen je drzava Srbija ali i ona moze da ga duvka posto je ovo sve legalno... Verovatno su sve 3 strane bile zadovoljnije ovim nego da Mitrovic dobijen celu platu a Turci plate obestecenje.

EDIT: Jos ne platimo drzavi porez od obestecenja. Upuceniji neka kazu koliki je mrzi me da kopam
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Jel to takodje znaci da je Mitrovicu redovno isplacivana plata, pa kada su se odlucili za ovakvu malverzaciju, retroaktivno povucen novac sa njegovog racuna?

Neko debelo laze i pravi prevare, pre svega sa pricom da se igraci redovno isplacuju, a to sto smo zavrnuli budzet drzave za 22k evra, ako je istina naravno, sigurno me nece naterati da mislim da posluju u interesu kluba, i da ne ispumpavaju novac iz kluba, sto na licne racune, sto u kasu sektaske stranke.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Pisao sam krajem prošle sezone, da su primili 5 plata, a neki ni toliko. Vazura izmišlja da se sve plaća redovno. Potvrda toga je da nisu mogli da daju nikakav keš za Antonova, i ako su hteli da ga otkupe. Znači izgleda da je sindikalna kasa prazna, kao kod Gige Moravca za 8.mart.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi Partizan je u kandzama Raja Bozovica i Faljija Ramadanija, dovodimo sta nam oni daju i mislim da je to jasno. I odvode nam sta oni hoce i kad hoce. Nemamo upravu koja ima muda da se suprotstavi bilo cemu nego uzimaju tal koji im se da i cute. Kazu likovi iz Pljevlje da tamo imaju 3 treninga nedeljno i da im igraju i klinci, drzali su se dok ima snage. Takodje mislim da su cigani napravili gresku kao i Olimpijakos prosle godine, nagomilali su svacega i tesko je to uklopiti, zato ce u evropi da ga popuse. Ovaj Rudar je nivo Rtnja iz Boljevaca, moramo mi mnogo bolje inace kanal ove godine.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Zbog povrede Nikolića uprava je prema pisanju sa sajta volimpartizan.net kontaktirala Bojana Matića iz Mačve čija se igra lično sviđa Ivici Ilievu.
Inače dečko je pregovarao sa Vojvodinom oko dolaska, ali je te pregovore stopirao zbog Partizana.

Bojan Matic potpisao za Seul, jos jedna potvrda da su na tom forumu lazi i izmisljotine.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Taj sajt je kao Partizanov pink. Servira se prica i na sajtu i na forumu koja odgovara olosima.
Kad imam na umu ko tamo na forumu pise a ovde je smrdeo godinama, sve mi bude jasno.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Meni je vrh "Snalazi se podjednako dobro na nekoliko pozicija" , ispadne da se najbolje snalazi u kavani.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.335
Локација
Nickname
Nije problem, ubuduće ne uzimati podatke sa tog sajta i to je to.
Za forum nemam pojma i da postoji :)
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ako kojim slucajem neko prati Spartaks, neka obrati paznju na zadnjeg veznog Silvu, cini mi se kao zanimljiv...izvinjavam se off je, ali nisam znao gdje da smjestim post :)
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.335
Локација
Nickname

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Ako kojim slucajem neko prati Spartaks, neka obrati paznju na zadnjeg veznog Silvu, cini mi se kao zanimljiv...izvinjavam se off je, ali nisam znao gdje da smjestim post :)
ne znam ni ja pa sam pisao u Srpski Fudbal :icon-rolleyes:
kao što i tamo rekoh: zaboravite, tek je došao tamo pre 20-ak dana, a i ima 29 godina i igrao samo u Brazilu i to imaju podaci samo poslednje 3 godine :unsure:
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kaze Djukic da Nikolic nije klasicna devetka i da ako Ozegovic ode da ce doci novi spic. Meni deluje da Nikolic nije klasicno nista, nadam se da ce me razuveriti. Procitah u mozzartu malopre
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja sve kontam da je drugi trener da vi i #51 postigao kohi gol više :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top