Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Pa svima nam je jasno i ponudjena im je plata daleko veca od minimalca ili prosecne (fudbalske) plate?? Pogotovo Stojkovicu koji je malo “stariji”. Evertonu je moglo iskreno malo vise ali obe ponude su vece od fudbalskog minimalca ili proseka.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Gorane, ti bi dakle dao trojici igraca po milion evra a ostali da imaju neke plate oko 70.000 godisnje? Pa cekaj, mislis da ta trojica mogu sami da iznesu utakmicu ili su potrebni i ostali igraci?

Slazem se s'tobom da bolji igraci, koji vise pruzaju, moraju vise zaradjivati. To je svugde tako i treba biti normalno.

Sad ce opet svako reci da branim upravu, sto uopste nije tacno. Voditi jedan klub nije samo prodati igraca i kupiti drugog pa posle njega opet prodati. Kod nas je to nazalost glavna zarada i mi od te zarade moramo da placamo 30 fudbalera, jos toliko zaposlenih, infastrukturu, struju, vodu i jos brdo drugih stvari.

Kod nas glavni sponzor salje godisnje 150.000 evra i to u ratama. Dok druge jace evropske klubove sponzori odrzavaju, nama to ne poklopi ni one osnovne mesecne ishode za struju i vodu.


I zbog toga nije kriva uprava nego jebena situacija i nas fudbal gde smo ga doveli da je na toj letvici da niko sponzor nece da bude. Jednostavno jer im se ne isplati.

E iz tog razloga mi uvek moramo prodavati igrace za vise a kupovati nove za manje. Nema niko muda da ulozi jednu godinu na sve ili nista, da ne prodamo nikoga i da pokusamo uci u LS. To bi bio pravi potez a ne ovako preklapati svakih 6 meseci pozicije. Prodas bas loseg igraca i dovedes loseg. Prodas dobrog veznog i dovedes nesto losijeg. Jeste da klub tako drzi vagu ali od takvog poslovanja nema napretka.


Nebi u startu otpisao Aksentijevica, pustimo da pokaze sada sta koliko zna. Onda je bio zaista premlad i sada sa 24 godine moze biti samo bolji i zreliji. A iskreno, kakve smo imali sve bekove, on je i u prvom mandatu bio solidan kada ga uporedim sa nekim drugima.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Partizan - Dva potpisa do kraja nedelje?

Radi se o desnom beku Radničkog iz Niša Nikoli Aksentijeviću (24) i ofanzivnom veznom subotičkog Spartaka Đorđu Ivanoviću (22) koji ne kriju da žele u Partizan.

HOTSPORT SAZNAJE: Partizan krenuo po desnog beka, evo koliko para traži Radnički!

Kako HotSport saznaje, Radnički za 24-godišnjeg desnog beka i novopečenog reprezentativca Srbije traži obeštećenje od 350 hiljada evra. Sada se postavlja pitanje da li Partizan može i želi da plati toliku cifru…
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Za Gorana:)

Ovo je naš posed u LE: Švica 43%, Dinamo u Bg 43%, Albanija 48%, Skenderbeg 42%, YB 40%, Kijev 52%, za domaću ligu me smara da tražim. Kao što se zna, u izgradnji smo španskog sistema, tika-take, poseda lopte, protagonizma:) Raća jeste sporohodan, ali je hladnokrvan, ima muda i tehniku da zadrži loptu. Kako će to u praksi da deluje, videćemo ako dođe, ali je realno naš problem u ovoj sezoni bio, posebno u domaćoj ligi, što nije bilo nekoga ko će da stane na loptu, zadrži, malo okrene stranu... i zbog toga smo i gubili toliko bodova.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
90% igraca portugalske lige nema vise od 500k, holandjani jos slabije placaju, belgijanci slicno.

Da bi mladi igrač koji nema EU pasoš dobio radnu vizu u Holandiji, mora da ima min. 400 keur platu godišnju.

Tako da to što je nama (bar meni) 200 keur neodstižno bogatsvo, njima je smešno. i za te pare u Nemačkoj igraju ali 3. ligu.


DODATAK: za Aksenta je mnogo 375 hiljada DINARA obeštećenja... jedino ako Radnički neće nama da plati obeštećenje da ga uzmemo :D
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.208
Локација
Tamo gde su Grobari
Svi koji kritikuju su zaslepljeni mrznjom?! :prekrsti
Ko je napisao da je Ivica kriv sto Bambi ne igra za kikiriki?!
Vidim, logika i duhovitost su ti "jaca" strana.
Napisi pismo ili transparent podrske upravi, znacice im puno u ovo vreme totalne mrznje protiv njih!

Kao prvo, nisam ni rekao da je to neko napisao.
Kao drugo, nisam rekao da su svi koji kritikuju, zasljepljeni mržnjom. Treba znati razliku između kritike i pljuvačine. A “kritikovati” činjenicu da su Evertonu ponudili 500k i 3 godine ugovora a Stojketu 5 godine (?!) ne da nije kritika, nego je i pljuvanje u vis blaga konstatacija za tako nešto.

Žalosno je, da ako se neko ne slaže sa nekim mišljenjem da je sve što ovi u upravi rade loše, odma se ljudi etiketiraju miljenicima uprave ili botovima Pantića. I meni taj Pantić ide na onu stvar, a ponekad i Iliev, ali ne pada mi na pamet da bilo koga “kritikujem” ako nešto dobro uradi. Ali to je svakome njegova stvar, ako je nekome tako lakše onda ok.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Zar je moguće da samo mi i cigani dugujemo igračima, pa oni oproste dugove kako bi dobili čiste papire i potpisali za nekog drugog. Kako ovaj Radnički iz Niša na primer plaća sve redovno Aksentijeviću i može mrtav ladan da traži 350 hiljada evra obeštećenja.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Iliev je je ljude sa istoka i zapada nazvao misevima, a pohvalio cigane i preletace. Dakle, on se javno popisao po svim ljudima koji su tu protiv Spartaka i Mladosti, koji su tu po kisi i snegu, koji uredno placaju ulaznice, a za reci kao sto su besplatno gostovanje i karte nisu ni culi. Izvinite, da vas pitam, koliko vi imate/nemate samopostovanja, kada neko otvoreno urinira po vama a vi se jos divite njegovim radom. Slabo ljudi pamte..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Kao prvo, nisam ni rekao da je to neko napisao.
Kao drugo, nisam rekao da su svi koji kritikuju, zasljepljeni mržnjom. Treba znati razliku između kritike i pljuvačine. A “kritikovati” činjenicu da su Evertonu ponudili 500k i 3 godine ugovora a Stojketu 5 godine (?!) ne da nije kritika, nego je i pljuvanje u vis blaga konstatacija za tako nešto.

Žalosno je, da ako se neko ne slaže sa nekim mišljenjem da je sve što ovi u upravi rade loše, odma se ljudi etiketiraju miljenicima uprave ili botovima Pantića. I meni taj Pantić ide na onu stvar, a ponekad i Iliev, ali ne pada mi na pamet da bilo koga “kritikujem” ako nešto dobro uradi. Ali to je svakome njegova stvar, ako je nekome tako lakše onda ok.

Partizan je u zadnje 2 godine od transfera inkasirao preko 40 miliona. Plus sponzori, plus "pomoc" drzave, plus tv prava, plus ulaznice, plus takmicenja u evropi, plus premije FSS-a za trofeje, i jos poneki procenat od transfera bivsih nam igraca. Vazurina mesecna plata 4-5 hiljada evra, plus je sebi dao premiju od 200 iljada za titulu 2015. I ko zna sta jos...I sad mi treba da imamo razumevanja sto se stedi na ugovorima igraca?!
Kazes ako se nesto dobro uradi ne treba kritikovati. Ok, ima smisla. Ali, sto je reko brat Rub Izuzev, na sto gadosti urade jednu dobru stvar, i sad treba da zaboravimo sve gadosti...
Tom logikom, ako se nesto dobro uradi, Djuricu bi trebali da podignemo spomenik ispred stadiona, jer je najuspesniji predsednik kluba. A ostavio dug 15 miliona.

Luka -70- objasnio animozitet prema Ivici. Za to sto je izjavio, nicim izazvan, niko mu nije kriv. Izvinjenja za vredjanje sopstvenih navijaca jos uvek nema.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sad kad Ivica vrati Leonarda pa jos garantuje za njega :D bice lom
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.208
Локација
Tamo gde su Grobari
Ko je rekao da treba zaboraviti na sve loše što su uradili?! Niko to nikada nije rekao, niti da je ova uprava dobra. I verujem da svi pamtimo te užasne poteze, pa je valjda normalno da se obradujemo ako nešto dobro učine. To ne znači da se zaboravlja sve loše što su uradili. I to malo pozitivnog što nam se desi se komentariše negativno, potpuno nepotrebno i pogubno.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Ja sam juznjak, moj prag tolerancije je nizak. :wink:
Ja sam protiv uprave, ne po defoltu, vec na osnovu njihovih dela. Prvih par meseci sam se suzdrzao od kritike, jer je misljenje vecine bilo da nista ne moze preko noci. E pa ipak, moglo je. Jer kako drugacije objasniti da je mogao da se proda Skuletic, Lazovic, otera Marko, javno objave plate igraca, da se laze u vezi sponzora koji cekaju ispred stadiona i sume novca koju ce uneti u klub...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Izvinite, da vas pitam, koliko vi imate/nemate samopostovanja, kada neko otvoreno urinira po vama a vi se jos divite njegovim radom. Slabo ljudi pamte..

Da li je moguća tolika funkcionalna nepismenost, pa ljudi ovo je 2018.god ?
Toliko terminoloških grešaka i pogrešnog razumevanja, prosto neshavtljivo.
Iliev je što se tiče navijača, makar onog poštenog i iskrenog dela publike napravio greške u javnom istupu i pokazao zavidan vid nepoštovanja. Zapravo, pre bih to pripisao njegovom obrazovanju (neobrazovanju), impulsivnosti, užasnoj ekspresiji za funkciju direktora Partizana, nego zloj nameri. I o svemu tome možemo da raspravljamo, ali ne u ovoj temi.
Rasprava u njegovom profesionalnom učinku ne bi trebala da ima veze sa time da li se neko od navijača oseća uvređen, ili ne.
Što se mene lično tiče, Iliev njegov suštinski posao obavlja vrlo dobro i ja sam jako zadovoljan njegovim učinkom, angažmanom, posvećenošću i entuzijazmom.
Svi igrači za kojima ridate u svakom prelazom roku su igrači koje je on doveo, ili aminovao, svejedno je.
Što se uprave tiče, nisam siguran, bar nisam video da je bilo ko na ovom forumu izrazio simpatije prema njima.
Kredibilitet ste svaki izgublili i za kritiku i za pohvalu upravo vi koji ste ostrašćeni i koji neosnovano i neargumentovano komentarišete i kukumavčite.
Izneo sam mnogo javnih stavova o liku i delu Milorada Vučelića, pod naslovom "Đubre" i žao mi je što ne mogu to ovde da okačim.
Vazura kao Vazura je totalno nebitan lik, njega možemo mirne duše da posmatramo kao eminenciju države o kojoj bar mi na ovom forumu imamo izuzetno negativno mišljenje.
Moj lični utisak je da uprava trenutno radi korektno i podržava sportski sektor, da li iz razloga što su mučenom mukom došli na vlast, pa sada traže stabilizaciju u učvršćivanje pozicija, ili su za razliku od pređašnjih uprava svesni da se do najbolje i najdugovečnije kradje dolazi kada se štručnjacima (sportski sektor) daju odrešene ruke, a oni umereno kradu, to nisam siguran.
Njihove namere svakako nisu viteške i inspirisane ljubavlju prema klubu, ali se nadam da imaju i dvoljnu dozu samopoštovanja, pa da im poslovni uspeh (čitaj uspeh Partizana) u javnom životu znači.

Da tema na bi bila totalni off, vratimo se roku prelaznom.
Elem, jako sam zadovoljan načinom kako se klub očistio od prekobrojnih i izborom prekoborjnih.
Nemam nikakv stav po pitanju dosadašnjeg pojačanja Slobodana Uroševića, ali ne bih ga unapred pljivao. Momak ipak ima kvalitetne reference iz mlađih kategorija, uspeh u Napretku, a cena od 80 000 E bar izgleda kao domaćinsko poslovanje.
Za Ivanovića sam ZA, Aksentijević - PROTIV.
Dođu li i Raća i Zdjelar što se mene lično tiče, Everton bi mogao da ide.
Ne znam kakva je situacija sa Tawambom, ali lično osećam da će na proleće Ožegović eksplodirati.
Takođe isto očekujem i od Bambija (ovo do sada je bilo na čisto znanje) i pogotovo od Pantića.
Ne znam šta se dešava oko Pantića, ali po meni bi to trebao biti prioritet.
Opcija da dođe za dž uz 50-50 vlasništvo bi po meni bio užasan potez! Bolje im platiti 1 000 000 E ako treba i završiti tu sagu i imati igrača u svom vlasništvu.
Za Sumu ništa ne bih smeo da tvrdim i dalje.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Kako HotSport saznaje, Radnički za 24-godišnjeg desnog beka i novopečenog reprezentativca Srbije traži obeštećenje od 350 hiljada evra

Ako neko da ove pare za grbavog aksentija je debilcina ili ne radi u interesu Partizana.
Pa onda vi branite sportskog direktora kad pocne da garantira za njega, pa treca sreca i slicnih sranja a pukao je pola miliona eura na aksentija.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Imamo 350k plus plata za grbavog, a nemamo za dvojicu najbitnijih za platu hehe. Pisaj upravo po nama, pisaj ne zali!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Sta je 375 iljada za Aksentija? Ne treba biti stipsa, ja bih povecao sumu na 375100! Kad je beg bio cicija! :D
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa 300 hiljada dali za onog glodara, a Jedinstvo iz Štitara nije htelo ni na probu da ga dovede, šta je čudno ako za Aksentijevića daju 350 :confused
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
De vidite da dovedemo te prosecne igrace iz bundeslige sto igraju za 200.000e. Ovde ce im vise ostati od plate a i jeftiniji je zivot. Plus imamo starlete i nocni zivot vrh!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Aksentijevic nije za Partizan, nikad nije ni bio. Jbt, da li je realno da ga dovodimo? :banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top