Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Niko, al koga jos briga za to. Istina nije briga na koju se obaziremo.
Nego koliko je Tosic imao u CSKA, i koliko su mu nudli za produzenje ugovora? Posto su "price o ljubavi pale u vodu".
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.208
Локација
Tamo gde su Grobari

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ne, samo nisam zasljepljen mrznjom.

Sada je Ivica kriv što nije ubedio Bambija da igra za kikiriki. To što bi on napolju mogao lagano da prima 3 puta više je potpuno svejedno. Ali čekaj, umalo da zaboravim da je on sam sebe doveo..

Teško da je napolju mogao da igra za više .. tako da je izvukao od nas maksimum , možda 100k ispod ali to je cena brze žene
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kod nas se priča o neto platama, a napolju o bruto.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pa ne ide ti 50% od plate, meni se odbije nekih 20%. Plus sto se fudbalerima ne odbija od plate za 10 stavki za sta se meni odbija.
 

Globtroter88

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
95
Reaction score
5
Kakav ponos, kakvi hvalospevi o upravi?
Homo sapiens razmilja svojom, glavom, principijelan je, barata cinjenicama.
500 000 € u Partizanu nije imao niko, pa tako smatram da je to premija i za Evertona, covek zeli vise i kako izgleda ima ko to i da mu plati.
Ako sprortski sektor ne valja nista, sto pizdite svaki prelazni rok?
Uzasan je kvalitet diskusije na forumu trenutno.

Bravo za komentar.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Drugar mi je igrao za "minimalac" u AZ Alkmaru (vecinu vremena proveo u B tim-u) - 375k EUR po sezoni
O.K. 375 000 evra minimalac po sezoni u Az Alkmaru...ali u Holandiji...
Ali postavlja se pitanje šta za te pare možeš (po sezoni) da pokupuješ u Holandiji, a šta u Srbiji...
Drugo, ko ima može i da troši, ko nema...malo teže...ne znam koliko ima Alkmar, ali muvaju i ovi naši u Partizanu, pa ne znam ni koliko ima Partizan...
Ja sam za to da se (shodno budžetu kojim se raspolaže) lepo plate igrači koji to zaslužuju: kao nekad što je to zasluživao Moreira, mekani ali talentovani Dragan Ćirić, lenji ali pakleni Milko Đurovski, ili Leonardo, Đurđević, ili Stojke, Everton...a lelemudi i mrsomudi koji ,,zablistaju,, svaku petu do desetu utakmicu (gle čuda kad navalni igrač postigne gol ili udeli asistenciju?!), dobili bi mnoooooogooooo manje...
Klincima iz Teleoptika postavio bih neke ,,razrede,, što se plate tiče - dete, dok igraš za Teleoptik, toliko...ako pređeš u Partizan, prve sezone toliko, druge toliko...
Strancima, pa i našim ,,povratnicima,, ili ovdašnjim paćenicima koji nigde ne mogu da se udome, stavio bih klauzule u ugovore - ako se pokažeš kao Đu-Le, ako uđemo u LŠ, LE, osvojimo titulu, duplu krunu, itd. - premije, a ako ne - kurac.
A ne, došao Suma da izvede penal protiv Zvezde a celu jesen rekreativac (pa i to tek ponekad), došao Bambi da bude bolji od Leonarda, a pola jeseni povređen, a Partizan da se bahati sa njihovim platama...ma zajebi slučaj...
I ne tiče me se kako je u drugim klubovima u bogatijim delovima planete, tamo je tako, ali ovde NIJE tako...
Ko smatra da je za tamo, hvala lepo, doviđenja prijatno, idi u Real i Barsu oni imaju pare, mi nemamo onoliko koliko oni...
I mora da se zna red, šta ko radi, koja su mu prava, koje su mu obaveze, kolika mu je plata i KAD se isplaćuje...
Ko ne poštuje klub, ima da bude suspendovan i da trči krugove po Zemunelu...
Ko (fudbaler) obaveze ne ispunjava, nema da dobije pun iznos, ko ne plaća na vreme (uprava) ima da plati sa kamatom...
A onda je mrmot zavio čokoladu... :roll:

Nikako da se manem ovih finansijskih pitanja...
Gde su Ivicine bombe?
Da li je moguće da ih je toliko dobro sakrio, ili je uslov za njihov dolazak isključivo prodaja naših najboljih igrača?

Da li ima neko na Forumu a da je dovoljno fudbalskim znanjem obdaren da mi pojasni, šta bi to sporovozni Raća igrao u ovosezonskom Partizanu i čemu bi to poslužilo i koristilo?
Naravno, on još nije ni došao, ali plaši me pomisao da bi mogao doći, jer je to, po meni, ne korak, neko 5 koraka unazad u onome kako ja zamišljam da Partizan treba da igra...
Već duže vreme čitam da mnogi ne misle kao ja, pa, hajd' da mi neko objasni Raćine prednosti na zelenom travnatom terenu dimenzija otprilike 105x70 metara...previše za tako usporenog fudbalera...u modernom fudbalu, naravno...
U Njiva-oranica ligi, situacija je, priznajem, nešto drugačija...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.965
Локација
Kobasicarija "Venac".
nikola aksentijevic I prica o sistemu koji se gradi ove zime:puke

ako je evertonu I stojketu ponudjeno po pola miliona godisnje, korektno da korektnije ne moze biti. to je okvir iz kog klub koji je drzavna svojina, jednostavno ne moze izaci. ipak bih voleo da njih dvojica sami potvrde koliko im se nudi, ali bojim se da to u zemlji srbiji ne pije vode.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.363
Локација
.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Ne, samo nisam zasljepljen mrznjom.

Sada je Ivica kriv što nije ubedio Bambija da igra za kikiriki. To što bi on napolju mogao lagano da prima 3 puta više je potpuno svejedno. Ali čekaj, umalo da zaboravim da je on sam sebe doveo..


Svi koji kritikuju su zaslepljeni mrznjom?! :prekrsti
Ko je napisao da je Ivica kriv sto Bambi ne igra za kikiriki?!
Vidim, logika i duhovitost su ti "jaca" strana.
Napisi pismo ili transparent podrske upravi, znacice im puno u ovo vreme totalne mrznje protiv njih!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Sto se mene tice,neka igra i za milion,samo da partizan lici na normalan tim..i realno Stojkovic ,Tosic i Everton i treba da imaju najvece plate..uz njih i kapiten
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Pa ne ide ti 50% od plate, meni se odbije nekih 20%. Plus sto se fudbalerima ne odbija od plate za 10 stavki za sta se meni odbija.

Ide, ite kako ide 50%. U vecim delovima evrope je porez na to primanje 50%, cak negde i do 60%! Dakle bruto imas lepo 2 miliona, zvuci ekstra, a ostane ti na kraju mozda milionce ili manje.

U Austriji naprimer vec sa 60.000 godisnje placas skoro 45% poreza ;).



Nego, ovo za Bambija i ovo sranje ovde koje se pise je bas smesno. Pa on je mogao u jednoj Kini ili u Emiratima da zaradi komotno bez problema 2 miliona neto godisnje. To bi mu svako platio u njegovim najboljim godinama kao standardnom igracu od najboljeg kluba u Rusiji.

Najbolje da je pristao gratis da igra za FKP a kakva je ovde publika na forumu verovatno bi i onda nasli nesto lose o svemu tome...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Партизан нема ,,маневарски простор,, (читај:ПАРЕ!) да себи дозволи да троши новац за играче који не доприносе нечем битном...
Молим лепо, КОЛИКИ је буџет?
Колико Партизан може да потроши за плате играча?
Колико иде за све остале трошкове?
Колико се годишње зарађује?
Математика је јасна...
https://www.youtube.com/watch?v=w-sybwd6djA
Можеш да даш Леонарду, Ђурђевићу и Евертону по милион евра плату, ако ће да освоје дуплу круну, и уведу нас у ЛШ или ЛЕ, те Партизану тако донесу бар 6 милиона евра, али зато сви остали могу да поделе један милион...
Не ради се овде ни о Бамбију, ни о било ком другом имену...ради се о томе ШТА играчи за новац који троше доприносе, ЗАРАЂУЈУ Партизану?
Може Партизан себи да дозволи ,,минус,, пословање неке године, али ако се накупио ,,плуса,, у претходним сезонама, или ако ће следећи велики ,,плус,, да уследи у скоријој будућности...
Јасно је да и да доброг играча/голмана мораш и да платиш...
Шта ти вреди голман коме рефлектор даје гол, или играч-фудбалер који је лелемуд, мрсомуд и тртомуд на терену, с таквима нема ни успеха ни зараде...
Проблем је што су сви у својим главама и пројекцијама играчине које би да буду добрано плаћени а правих фудбалерчина не терену је МАЛО...

И, нико ми још не донесе опсервацију ШТА Раћа ако нам пристигне може на терену да донесе, допринесе, користи Партизану у смислу унапређења Партизанове игре, офанзиве, дефанзиве...?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Dobro Gorane,

Raspusticemo prvi tim i igrati sa decom jer nemamo budzet.


Jos ce ovde podici bistu Vazuri i ekipi.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Pa ne ide ti 50% od plate, meni se odbije nekih 20%. Plus sto se fudbalerima ne odbija od plate za 10 stavki za sta se meni odbija.

Vidi se da si Svajcarac :))) blago tebi

Sve u svemu, mislim da je ponudjen vise nego korektan ugovor (po onome sto Tuljo pise) Stojketu i donekle Eviju. Barem tako mislimo mi sto “simpatisemo upravu” i “sto smo botovi”. ..... :)
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
A jel vama jasno da oni nisu prosecni igraci za ovu ekipu, oni su nosioci igre. Nosioci jeben igre imaju daleko vecu platu od prosecne i minimalca jebenog.


Nemojte samo da kukate posle kad nagomilamo drvne gradje na njihovim pozicijama koja ce nas kostati daleko vise nego ugovori sto oni traze!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top