Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Rikardo je sasvim ok kad se pogleda ucinak i doprinos nekih drugih pojacanja u ovom i proslim rokovima pod Djukicem i Ivicom. Moze Riki da se zagradi i primi loptu pa je fino odlozi, moze sut izvan 16m, moze glavom a ima i solidnu brzinu i inteligenciju. Sve moze ali nista mu nije specijalnost. Mora da popravi realizaciju, malo da ukljuci mozak kad se nadje u povoljnoj situaciji i bice Sve to ga cini sto puta boljim i korisnijim od ozegovica recimo.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Nadam se da prodajemo Ožegovića, tako da nam treba još jedan špic. Ne može se cela sezona izgurati samo sa dva špica šta je sa vama.
Inače Obina ne dolazi.

A ko će da kupi Ožegovića? Ovo me podseća na FM. Nije on loš bio golgeterski ni u stvarnosti, u igrici je dao 2-3 gola više kod mene i niko nije hteo da ga uzme. Ne gledaju svi igračke kvalitete, ima tu i dosta drugih stvari. Niti je baš neko spreman da kupi igrača koji nije star ali koji je igrao za 9 domaćih klubova i neuspešno za jedan kineski a da se ne zapita zašto je to tako. Evo ja ne vidim kome mi njega možemo da prodamo i da dobijemo pare za njega. Više nas je koštao za period ovde nego što možemo izvući za njega a opet kažem nije da je imao loš učinak zadnje sezone.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
A i od njegove prodaje Cuki ili njemu licno(ne znam tacno) ide 20 ili 30%.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ozegovica cemo lako prodati i zaraditi velike pare.
Ima kvalitet, golgeter je, borben, trudi se...jedino mu poremecen centar za ravnotezu pa malo malo, pa padne.
I da, najveci plus mu je Ivicina garancija, koja mu je kod zainteresovanih klubova, a sigurno ih ima mnogo, podigla cenu bar za 50%. To je i problem za klubove koji se utrkuju da ga dovedu, em je bio oduvek skup, em mu garancija dodatno digla cenu, tesko je skupiti tolike pare, kriza je, jbg...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Naše kupovine uglavnom predstavljaju čišćenje lagera drugim klubovima, dok naš lager nikako da očistimo, svakim danom je sve puniji zastarelim proizvodima, proizvodima kojima je istekla garancija ili rok upotrebe, kao i onima sa fabričkom greškom. Teško se takvi proizvodi prodaju, a zalihe koštaju...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ozegovica cemo lako prodati i zaraditi velike pare.
Ima kvalitet, golgeter je, borben, trudi se...jedino mu poremecen centar za ravnotezu pa malo malo, pa padne.
I da, najveci plus mu je Ivicina garancija, koja mu je kod zainteresovanih klubova, a sigurno ih ima mnogo, podigla cenu bar za 50%. To je i problem za klubove koji se utrkuju da ga dovedu, em je bio oduvek skup, em mu garancija dodatno digla cenu, tesko je skupiti tolike pare, kriza je, jbg...
a nije Ivica jedini, "mnogi" jos uvek odavde daju garanciju za njega, i svidja im se kako se trudi...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ne znam ni ko je decko, ali jbg, neko Kafua neko Vukanovica....

Nejasno mi je kako ih nije sramota... ok nemamo para, ssve razumem... al nemoj tovariti igracki kadar sa poluraspadima iz nase lige...

Lepo lazarp ili neko rece... partizan ne treba da dovodi igrace iz ove jadne lige... a ako dovodi... da ima maximum 17-18 god i da je neki talenat...
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Ovo je smešno sta ljudi rade. Alo Ivice da li si normalan??? Umesto da dovedu bar levo krilo nekog ko pravi razliku opet dovode jsl "pojačanje". Daleko bilo...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Kakve bombe mi dovodimo. Umesto lepo da se dovede neki odlican stabac vezni igrac ili krilo, oni prodaju nasu decu, a dovode neke jadne igrace iz Napretka, Javora itd. Pa nek bude i 5,6 stanaca iako je 4 maksimum. Suma ne mora ni na klupi da bude, nek se posalje na pozajnicu ili u najboljem slucaju proda.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Doveo nam je kreten Ozegovica ,Ivanovica i Nikolica sada ce i ovog, ja ne znam ni ko je ovaj lik...bice teska borba za drugo mjesto. Ne mogu samo da vjerujem da ce Bata da pristane na drugorazredne igrace pored nase skole.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.793
Локација
Храм фудбала
Овај играч нам рјешава све проблеме у одбрани, везном и нападу, по потреби може и на гол.
Иако је напредак дуго одолијевао пристао је на пола милиона и 50% од наредне продаје.
Ја гарантујем за њега и осталих 20 јсл шкартова које сам у претходном периоду довео.

Спортски директор
Ивица Илиев​
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kada je dobio šansu, Ivanović je bio naš najbolji igrač.
Tuga jedna što je danas 10% od onog igrača s proljeća.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sledeci je Neca Tomic kad ode Jankovic. Al ajd to ti dodje na isto manje vise.

Uglavnom nismo u stanju da za dzabe potpisemo Urosa Vitasa od kojeg bi moglo biti neke korsiti.

Sve u svemu jebala vam krila mater u sredini krater na lijevom beku crna rupa.

Nemam vise zivce uospte.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Mislim da baš i ne dođe isto.
Neca Tomić ne može da probije ni pored drveta.
Jedino što ima neki šut.
Ne navijam da se vrati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top