Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Dobrodoslica Trinkijeriju I nadam se da ce nam doneti dugo ocekivani I zeljeni uspeh
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Dobro nam dosao Trinkijeri, ja sam srecan veoma jer je sjajan trener i lik dosao kod nas. Vidim i znam da mnogima i nije pravo ... ali to je njihov problem. Ako je on onakav kako i djeluje na prvu loptu, bice mnogo odricanja, rada i fanatizma ali vjerujem i rezultata.
Nekako me umiruje Stojancetov post kojim je rekao da se on nece igrati sa imenom i reputacijom i posvetice se maksimalno.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Dobro nam dosao Trinkijeri, ja sam srecan veoma jer je sjajan trener i lik dosao kod nas. Vidim i znam da mnogima i nije pravo ... ali to je njihov problem. Ako je on onakav kako i djeluje na prvu loptu, bice mnogo odricanja, rada i fanatizma ali vjerujem i rezultata.
Nekako me umiruje Stojancetov post kojim je rekao da se on nece igrati sa imenom i reputacijom i posvetice se maksimalno.

Kome nije pravo? Sem ciganima naravno. A to je odličan znak.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Imas grobara bruku koji pljuju po drustvenim mrezama... Srpska posla ... Udji na tviter i vidjeces, sve sami pametnjakovici ...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Zelim mu da na klupi ostane bar koliko i General. Nek ima i upola njegovih rezultata i mi na konju.
Mislio sam da ovo nikad necu izustiti ali Limar do sada radi korektan posao. Nadam se da je iskren i da nije sarena laza samo.
Vreme ce pokazati...

Volim Partizan!!!
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Srdjan je u početku pričao šta donosi Trinkijeri. Vredi poslušati.

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top