Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Ovo je svakim danom sve vece izivljavanje nad Partizanom

Voleo bih da na dan kupa ili sutradan, zakazemo i organizujemo Saletovu oprostajnu utakmicu sa Galatasarejem na nasem stadionu i napravimo spektal, pa cak i ako treba nek povedu i oni sudije iz Turske (neznam dali ko od JSL sudija zasluzuje da sudi na Saletovom oprostaju)
A njima neka to finale pa nek igraju sami i uzivaju u jos jednom na silu uzetom trofeju, ako im bas to toliko znaci.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
I sad ce debili iz uprave ladno poslati ekipu u rupu.
Umjesto da kao ljudi u tom terminu odradimo otvoreni trening na nasem stadionu. I pozdravimo kapitenu po zadnji put u ulozi fudbalera i nosioca trake. A samim tim potezom se popisamo i na FSS i na takmicenje kojim rukovode.
Nek i kup dodijele cergi kao i titulu iz 1249 godine.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
I sad ce debili iz uprave ladno poslati ekipu u rupu.......
Normalno da ce upravo to da urade.
Usluga za uslugu.
Oni nama zatvore stadion, da "gospoda iz uprave" ne bi morala da slusaju skandiranje protiv njih, a za uzvrat, igramo u rupi finale kupa...da im ulepsamo proslavu duple krune.
Jedino sto je svetlo u celoj ovoj muljacini, je cinjenica da su se cigani malo precenili i da su i oni shvatili da su, ipak, raspad ekipa sa par pojedinaca, pa im i dalje treba pomoc sudija...
Cekamo odluku o glavnom sudiji finala...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam sto se cudite za kaznu o zatvaranju stadiona? Jel smo vec jednom bili kaznjeni za isto to u prvoj utakmici plej ofa? I kao sto rekoh ova uprava je samo lutka u predstavi oni su samo izvrsioci, ovi kad odu dolaze nove lutke sa istim ulogama.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Жао ми је што морам да вам пореметим планове за недељу,али шта да се ради..ЗАБРАНА ЈЕ УКИНУТА!
Сви на стадион,да испратимо нашег Салета како доликује,а са говнима из управе да се не љубимо..!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Voleo bih da na dan kupa ili sutradan, zakazemo i organizujemo Saletovu oprostajnu utakmicu sa Galatasarejem na nasem stadionu i napravimo spektal, pa cak i ako treba nek povedu i oni sudije iz Turske (neznam dali ko od JSL sudija zasluzuje da sudi na Saletovom oprostaju)
A njima neka to finale pa nek igraju sami i uzivaju u jos jednom na silu uzetom trofeju, ako im bas to toliko znaci.

Tako je podrzavam.
Poserem im se u kup i u mrtvu marakanu, najvece govno od stadiona!
Na dan derbija zakazati mec sa Galatom i da napunimo JNA, a njema eto usrano takmicenje koje nicemu ne sluzi.

Ajde bre pizda vam materina iz uprave pokazite da imate muda. Sad ili nikad!

A i vi novinari koji pratite nas forum imate li muda da opljunete po ciganima malo? I da napisete neku rijec o ovolikom teroru sto AV cini nad nama?
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Uprava saopstenjem koje oni ni ne citaju (FSS i cigani), izgleda samo zamazuje oci navijacima da kao nesto se bore a u stvari pristaju na sve odluke FSSa i cigana. Partizanu trebaju hrabre reakcije a ne samo bezvredna saopstenja. Ljudi u upravi su nesposobni ili namerno ne reaguju konkretnije i tako pristaju na sve, trece nema.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
U saopštenju koje je objavljeno posle dodele domaćinstva cigojnerima, se izmedjus ostalo ističe, parafraziram, da predstavnik Partizana nije aktivno učestvovao u žrebu. Postavlja se pitanje, zašto je neko uopšte i poslat u FSS?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ljudi ja sam totalno poludio.
3 od 4 derbija ove sezone se igraju na maranaki majku joj jebem.

Taman sam lijepo mislio nece tolika govna biti i stavice derbi na JNA.. Kad ono kurac!!!

Nama su namjerno namjestili ovo za zakljucavanje stadiona, pa ga sad kao otkljucali...sve to da bi njima bio derbi u rupi.

Upravo mrtva jebem vam oca i majku i sve zivo!!! Gledajte sledece godine da sva 4 derbija budu kod njih. Majku vam zalosnu jebem.

Grobari jesmo li mi urmli? Ovo nikoga ne pogadja? Samo mene?


Tjesite se vi rijecima "nicija nije do zore gorela", MILION puta sam ovu frazu procitao odje na forumu. Samo se vi time tjesite! A to ponavljate koliko godina??? Od DV-a, a kada je to bilo? Prije koliko godina!

Samo vi govorite kako im nece do zore goret i kako ce AV otici sa vlasti.

E ja vam kazem sa nama ovakvima ce goret, ne do zore nego koliko god oni hoce!

Doci cu Sasu da ispostujem...a fudbal me vise ne zanima ni malo! Uzivajte u cirkusu kako na tribinama tako i na terenu i u upravi!


Eksplodirao sam :banghead::banghead::banghead:
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@milance032
Ne razumijem poentu tvoje poruke?
Ti da si grobar podrzao bi me, a ne da se sprdas i ispravljas stamparske greske.
Apsolutno me boli kurac dje se nalazi Marakana! Mrzim taj stadion, to nije ni stadion, obicna smrdljiva ruzna rupcaga. Najprljaviji stadion na svijetu!

gledajte ciganske novinare na blicu sto pisu..kako opravdavaju igranje na marakani. Pa gledajte ove ostale postale isto sto pisu.

a dje su nasi novinari da udare kontru i da kazu da se igra 3-ci derbi za redom u jebenoj rupi u jednoj sezoni!!! To je rekord nad rekordima!

sram ih bilo!

grobari jeste li vi zivi? Hocemo li cinjet ista po pitanju ovog terora sto nam rade?

ili cete pricati kako im nece do zore goret? Kad vam dolazi ta zora, da znam da se makar malo smirim :banghead::banghead::banghead: :banghead::banghead:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Brate i mi da smo prvaci mi bi bili domacini na prolece pa jos da smo prvi u toku prvenstva bili bi i drugi put domacini u plej ofu. Prosta racunica budi prvi i bices domacin. I meni je dojadilo da idem u rupu al sta ces i ja sam se iznervirao kad sam video da je kod njih al sta je tu je bojim se da je to odredjeno jos posle nase utakmice u Nisu kakav zreb.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Procitah negde vrhunski komentar:
*Kosovo
*** zvezda crvena

Jebem li ti vlast (uze) Srbije, fantomski fss Kokeze "grobara" i izdajnicku upravu Fk, kad moram da se radujem sto ce SASA ILIC svoju poslednju prvenstvenu utakmicu ipak igrati sa PRISUSTVOM PUBLIKE!

Kakav izlazak u susret Partizanu, kako nam samo dobrog cine, nego mi nezahvalni.
Hvala homoseksualcu Vucicu i svim njegovim lizacima dupeta iz uprave Fk Partizana- sada je sve regularno.

SASA ILIC ce oprostiti od dresa Partizana u svojoj kuci!

U istoj nedelji, ugnjetavani reakcionari dobijaju samo titulu iz '46(?!), i domacinstvo finala kupa. Pravedno. Ni po babu, ni po stricevima. Verovatno ni po lebdecem duhu.
Zar da sumnjamo u glasove dugogodisnjih sportskih radnika. Pa pola njih je 1946. prisustvovalo osvajanju titule najuze Srbije i od tada traje pravedna borba za ispravnjanje nepravde. Znaju da je ta titula cista koliko i njihov obraz.
Slozio bi se sa njima i Matija Beckovic, nego nisu ga pitali.

Za to vreme, nekada lopovski fss je sada ociscen od olosa, na celu je sportski radnik Kokeza Slavisa, utakmice su sve regularne, nikad zanimljivije a liga je sve posecenija. Nema vise potrebe da se trazi minut za spas srpskog fudbala, nema vise potrebe za kalcopolijem.
Hvala Vucicu, hvala Kokezi

Lepo je za srpski fudbal sto se finale kupa igra u Nisu, da i jUZnA Srbija moze da se podici fudbalskim spektaklom.

A ne, izmesteno je?
Paa, nista, izvlacice se izmedju stadiona Komsija debilu, Marakana je u Brazilu i stadiona Crvene Zvezde. Pa ko bude imao vise srece.

Grobari, ako u nedelju ne bude 15000 ljudi, zasluzujemo sve sto nam rade i sve sto nam se dogadja.

Za cetvrtak, imam vlazan san, novi priznati gol za mangupariju iz gol auta, jos veceg, jos vidljivijeg i 10000 grobara koji prekidaju utakmicu i ruse sve pred sobom.

A u picku materinu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Не знам да ли си прескочио претходних неколико уписа, људима је стало. Не погађа ово само тебе, не секирај се, само нема потребе да сви са форума напишу једну исту ствар. Јасно је свима шта се ради, нисмо будале.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Umesto sto brinemo o tome gde se igra bolje da brinemo o tome da nasih 50% ulaznica bude kupljeno , a u nedelju ceo stadion da bude pun.

Ali to je samo moja masta verovatno.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
20% nasih ulaznica nece biti kupljeno.
Prvi ja necu doci na derbi u rupi.

Dolazim u nedelju jos da pokazem postovanje prema jedinom pravom Partizanovcu koji radi u FK-u. Ostali svi koji rade u FK su samo male obicne picketine koje nemaju muda ni za sta.
I fudbal me vise ne zanima.

Sa ovom neznalicom na klupi i amaterima na terenu..nemojte se cudti kad nam skinu onaj rekord od 7-1.

Sledeci cilj im je to. Sve su ciljeve ostvarili, a sledeci im je da nas petardiraju. Zivi bili pa cete vidjet.


Grobarstvo je umrlo i kraj price. Ja sam samo jedan kreten sto gubim zivce zbog lopova!

Bio sam ubijedjen da se derbi igra kod nas. Taman sve isplanirao i obradovao se..kad ono zavukose nam ga cigani stoprvi put ove sezone.

A nas boli kurac. Nidje se niko ne zali.

Sto ne napravimo haos na marakani? Sto ne prekinemo utakmicu i uletimo na teren? Dje je bunt protiv svega ovoga?

E pa nece ga biti zato sto su i tuzna tribina i kimijevci pod dirigentskom palicom mupa..
A vidim evo ih iz zabranjeni se povampirli, sada kao nose zastave...koliko sam vidjeo bili su u Nisu sa zastavama..
Hoce i oni dilove. Boli i njih kurac za Partizan.
Zabranjeni su se popisali po sebi onda kad su vratili na jug...

Nocas sam bas popizdio
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ja ne razumem neke od vas zaista, umesto da nam bude dodatni podstrek sto su govna stavila da se finale kupa igra u rupi, sto ponovo demonstriraju drzavnu silu i umesto da proradi inat, da se svi, pocev od igraca do navijaca naksimalno nalozimo, da odemo da jebemo mater cigansku svakoj ciganskoj kreaturi tog dana na stadionu, da se poseremo onom psihopati na drzavnom vrhu po faci i popisamo na njihovu titulu i mi proslavimo osvajanje kupa na njihovom stadionu, neki od vas predlazu da uopste i ne odemo na utakmicu, jer eto, nepravda?

Grobarani, imas brate klasican ciganski mentalitet, ne znam je li ti iko rekao to?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Evo ti prvi put. I neka imam i siptarski mentalitet..boli me uvo za to.

Na koji nacin hoces da se inatimo?
Sta da uradimo tamo evo treci put za redom ako necemo da prekidamo utakmicu?
Da podrzavamo amatere na terenu? Da gledam ono mucenje stoti put.

Na koju tribinu da idemo? U koji kavez?

Da idemo na istok centar? Nas par desetina medju hiljadu ciganstura? Tamo da idem?
Ili mozda na zapad centar, tamo kao nas ima vise a njih manje?


Nas vise ne treba da zanima igra niti stanje na tabeli. Mi treba da se posvetimo da skinemo govna iz uprave.. Pa da dodju pravi ljudi na celu kluba.
Sve dok se to ne desi mi ciganima titulu oteti necemo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top