Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Lepo jutro:D
Dobro nam došao Parahuski!!
Oprostićemo ti onaj koš..:šal:pfc:
 
  • Like
Reactions: Oki

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.705
Reaction score
23.152
Локација
Академија
То се тражи. Нисмо имали овако стаменог центра још од Пековића и Марића. Ал' има тај да разгрће лименке у рекету, да рециклира за све паре. Отераће Фабрику Металних Производа у стечај.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.317
Reaction score
10.904
Локација
underground
Nisam hteo da malerisem dok ne postane zvanicno,ali negde sam ranije napisao da ce izbor petice biti mozda najvazniji za nase ambicije,sad mogu da kazem da sam zadovoljan izborom.Dvojka koja nam ostaje da popunimo tim,ipak se lakse moze naci na trzistu,a to nije kasno da bude ni posle zadnjeg otpustanja u NBA,ako ne izleti nesto pre.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Sad mi tek krivo što Gagi nije došao, pokidali bi.
Najbolje pojačanje do sada.
Kako bi nam sada dobro došao neki Litvanac ubica na 2. Kad Gorda i Volden zavrte pik sa ovim pa na povratni pas da samo sipa.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Bice odlicno pojacanje ubedjen sam. Sada imamo bas tesku artiljeriju pod kosem, dva teska old school centra, i Mozlija skakacku masinu. Mada sa druge strane vise ne mozemo da sirimo igru sa 5-e, nema vise ko da pogadja trojke , doduse Nikola Jankovic je krenuo u tom nekom pravcu :D

Sa tom eventualnom dvojkom ne bih zurio, nije bas da nam gori, sacekati last cut u Nba, pa probrati neki ekstra kvalitet . Ako dolazi dvojka da stvarno bude ubica ili nek ne dolazi.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa Parahuski ima solidan sut sa poludinstance, realno bolje ovakvi tipovi centara nego da imamo laku peticu koju svi trpaju u odbrani a pogodi poneku trojku.

Dvojka mora biti kvalitet i da je izratiti bek suter sa solidnim fizikalijama to nam fali na 2.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Opet mi je dan počeo prelijepo! Dobrodošao ubico! I ja se slažem, najbolje pojačanje do sada. Ovo je sjajan prelazni rok. Bolji ne pamtim godinama. Još neka dobra dvojka i više alibi NEMAMO! Ovakav tim sa najboljim trenerom u ligi uz još jednog dobrog beka šutera mora da gazi!!! :partizan-fan:
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Koliko god sam juče, videvši saopštenje VK, kad sam ušla na net, bila razočarana i tužna, toliko mi je jutrošnja prva informacija koju sam videla, popravila raspoloženje... Malo ali... A poseban je osećaj kad svog dželata dovedeš u sopstvene redove...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top