Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
BRAVO Partizane!!!!
Konačno prva pobeda protiv turskog tima.
Nadao sam se pobedi od dva gola razlike, računajući više na 2-0, ali nakon večerašnjeg izdanja, mislim da je smisleno očekivati da će zabosti još neki gol na gostovanju. Turci su bili i borbeni i vrlo pokvareni, a na kraju se mislim, utakmica završila sa po četiri žuta kartona na obe strane. Svaka čast komplet ekipi na fajtu i na nekoliko fenomenalnih akcija, Savi Miloševiću na pravovremenim potezima i odgovarajućoj motivaciji.
Stevanović bi verovatno sagoreo i pocrveneo da je prvo poluvreme još malo potrajalo. Asano se predstavio u velikom maniru, deluje eksplozivno, saradljivo i pozitivno. I mislim da će stvarno napraviti razliku i doprineti ofanzivnijem Partizanu. Sadik me brine, ne uliva mi povernje, dok je Suma daleko više angažovaniji i korisniji, ističe se asistencijama, samo da tako i nastavi. Ako je upražnjeno još jedno mesto za stranog igrača, pretpostavljam da bi prava stvar bila dovesti kvalitetnog zadnjeg ili centralnog veznog, jer ne verujem da će tražiti ubojitog c-fora, koji bi zaista kompletirao ekipu do proleća. I na kraju ne mogu da se načudim kretenizmu i bezobrazluku uprave da ne želi da se strpi još godinu dana i zadrži Pavlovića u Partizanu (bolje sad +- 5M, nego 10M+ za godinu dana?!?!).

Bravo Savo, bravo fudbaleri FK Partizan!
Marš upravo!
PS: Javite ako negde bude upload utakmice.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
552
Reaction score
1.023
Sad smo Big in Japan.
A sad pravac Evropa.

Idemo, mi deca sa stanice zoo.
 
Последња измена:

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ne mogu da budem u potpunosti zadovoljan, jako su me plasili promasaji kod 1-0, i to 100% sanse, pomislio sam da ce biti 1-1.
Uvek je u fudbalu tako da ako masis kao blesav, kazna stigne i stigla nas je.
Umesto da bude bar 3 razlike a moglo je komotno, samo je 2.
Najvaznije je da se u revansu ostvari prolaz dalje, pa makar i izgubili, da se niko ne povredi i da ostanemo bez kartona, tj da niko bitan ne dobije karton.
Na te 3 stavke se treba fokusirati.
Moje licno misljenje je da Savo za sada radi sasvim solidan posao, nije predmet obozavanja ali je sasvim u redu, i mislim da njegova najveca snaga ne lezi u njemu samom, nego u njegovom strucnom stabu i saradnicima, i da tako kao ekipa jako dobro rade.
Mozemo mnogo, mozemo dosta, samo da popravimo realizaciju.
Ukoliko prodjemo, a definitivno imamo sansu i u prednosti smo, bespotrebno favorizovani Aris nam nece biti rival. Rival ce nam biti ekipa koja moze da se prodje, ali protiv takve ekipe ne smemo imati ovako slabu realizaciju, disciplinovana ekipa poput Moldea ce nas kazniti za promasaj brzinom munje.

P.S. Ima li koga iz Stockholma da zeli za 3 nedelje da ide u Molde, ako Bog da?
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Odlicna partija, svi su odigrali odlicno. Svi su igrali sa velikom zemljom, energijom i motivavijom. Ali, ipak veoma plasi ovaj jeftino primljen gol, jer gotovo da nisu ni pripremili osim one sanse Torea.

Vidim da mnogi vec sad kazu velika prednost i da nikad o ako nismo odigrali. Prednost nije bas Velik, jer u Tur8svasta moze biti, dva gola nije nista. Zato u Tursku po gol sto pre, da obezbedimo plejof.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
BRAVO Partizane!!!!
Konačno prva pobeda protiv turskog tima.
Nadao sam se pobedi od dva gola razlike, računajući više na 2-0, ali nakon večerašnjeg izdanja, mislim da je smisleno očekivati da će zabosti još neki gol na gostovanju. Turci su bili i borbeni i vrlo pokvareni, a na kraju se mislim, utakmica završila sa po četiri žuta kartona na obe strane. Svaka čast komplet ekipi na fajtu i na nekoliko fenomenalnih akcija, Savi Miloševiću na pravovremenim potezima i odgovarajućoj motivaciji.
Stevanović bi verovatno sagoreo i pocrveneo da je prvo poluvreme još malo potrajalo. Asano se predstavio u velikom maniru, deluje eksplozivno, saradljivo i pozitivno. I mislim da će stvarno napraviti razliku i doprineti ofanzivnijem Partizanu. Sadik me brine, ne uliva mi povernje, dok je Suma daleko više angažovaniji i korisniji, ističe se asistencijama, samo da tako i nastavi. Ako je upražnjeno još jedno mesto za stranog igrača, pretpostavljam da bi prava stvar bila dovesti kvalitetnog zadnjeg ili centralnog veznog, jer ne verujem da će tražiti ubojitog c-fora, koji bi zaista kompletirao ekipu do proleća. I na kraju ne mogu da se načudim kretenizmu i bezobrazluku uprave da ne želi da se strpi još godinu dana i zadrži Pavlovića u Partizanu (bolje sad +- 5M, nego 10M+ za godinu dana?!?!).

Bravo Savo, bravo fudbaleri FK Partizan!
Marš upravo!
PS: Javite ako negde bude upload utakmice.
A meni je recimo Pavlović bio najslabiji nazad,osim što ga je onaj nadskočio kod gola,on je kod onog Toreovog šuta kasnio da pomogne Uroševiću zbog jednog od svojih izleta,još uvek je dosta zelen on. Ne svidja mi se kad ga porede sa Blekijem,Bleki je sa 18 igrao kao mator a Pavlović igra baš u skladu sa svojim godinama,često rizično i pomalo neodgovorno. Ima sjajnu fiziku i potencijal uopše ali mora dosta da se radi sa njim na taktičkom obučavanju u smislu odluka i pozicioniranja,srećom tu je Ostojić i ranije Valijente od njih može da vidi upravo to.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Bravo Partizan!
Sve cestitke kako igracima, tako i strucnom stabu na igri i ostvarenom rezultatu.
Ovo je svakako najbolja igra u zadnjih par godina.
Angazovana igra, kombinatorika, trcanje, visok ritam
od pocetka do kraja, akcije. driblinzi, sanse, golovi,... neki novi Partizan, onaj koji smo cekali i cekali i cekali....
Asano... hvala bogu da smo kupili igraca kojeg ne treba cekati sest meseci, ili kalendarsku godinu da pokaze vrednost.
Jaguar je sisao sa aviona, i odmah se uklopio u crno-beli orkestar, kao da je sa nama celu sezonu.
Raduje pozitivna energija, i utisak da ovi momci uzivaju u fudbalskoj igri...
Nema sumnje, mozemo ocekivati jos bolja izdanja Partizana, kako kod kuce tako i u Evropi.
Nebo je granica....
.:napred-partizan:
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Одличан фудбал! Одлична игра Суме само да поправи мало реализацију. Садик као да има туђе ноге. Асано пун погодак. Цела екипа је одиграла онако како очекујемо. Почетак је сезоне, надам се још бољој игри. Ако нас у првенству не буду крали, титула је наша! Овакав Партизан сви желимо!
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.601
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ima i nesto sto je bas mnogo jace od mene..
Sva braca koja cu ovde posle Konans Kvej 10 nomada iza lopte, odma strucno popljuvala Sadika, Sumu, Zdjelara..
Ljudi, vi prosto ne znate ama bas nista o fudbalu, nista nista.. dupla nula! Vi toliko ne znate da vas cak nije ni sramota!
Nikad trening jedan ceo niste odgledali u zivotu, nikad ni jednu strucnu analizu ili disertaciju nekog velikog trenera niste procitali.
Nikad niste gledali utakmicu a da po zadatku pratite samo jednog igraca. Nikad niste pratili linije tima, nikad niste znali da procitate fudbal, i nikad necete znati.
Apsolutno svi do jednog koji su toliko dobro analizirali konkreno Sadika posle jedne utakmice, a pljuvali po Zdjelaru i Sumi kao po najvecim indijanicima.
Uopste ovde nije rec cak ni o tome da li su oni to zasluzili ili nisu, vi ste to pisali posle JEDNE utakmice protiv ekipe koja igra sa “10 iza”
Mene ljudi sramota za vas koji ste i Savu potkacili u tim komentarima, a mrzi me da vam citiram sve i jednu poruku koju ste ovde napisali, prepoznacete se vi sami.

Čemu nervoza, smiri se malo uživaj u pobedi Partizana veliki analitičaru, treneru svih trenera. Velika šteta što se nisi prijavio na forum pre par godina jer smo ostali uskraćeni detaljnim analizama i 100% poznavanja fudbala. Hvala ti što postojiš i nemoj odustati.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.830
A meni je recimo Pavlović bio najslabiji nazad,osim što ga je onaj nadskočio kod gola,on je kod onog Toreovog šuta kasnio da pomogne Uroševiću zbog jednog od svojih izleta,još uvek je dosta zelen on. Ne svidja mi se kad ga porede sa Blekijem,Bleki je sa 18 igrao kao mator a Pavlović igra baš u skladu sa svojim godinama,često rizično i pomalo neodgovorno. Ima sjajnu fiziku i potencijal uopše ali mora dosta da se radi sa njim na taktičkom obučavanju u smislu odluka i pozicioniranja,srećom tu je Ostojić i ranije Valijente od njih može da vidi upravo to.

Tako je, sve si u pravu. Odmah da ga prodamo, dok jos mozemo, i dok nas ne bude unakazio! Bravo :clap

@amansio

ne zaboravi molim te, Partizan Style...Kakav je to bio strucnjak, fudbalski znalac, plus je trenirao fudbal, znaci kompetentnost na nivou, forum se jos uvek nije oporavio od tog gubitka. :cry:
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Vidim da su svi prezadovoljni, pa ne bi da kvarim utisak. Ipak....Ovi Kurdi kako su prošli centar, tako je bilo opasno po nas gol. Od 3 do 33 min nismo ni pomislili da napadnemo. Pa mozda i do 45.Japanac nas preporodio, hvala dečku na svemu. Neke izmene su trebale da se dese ranije, ali džaba je sada komentarisati.Imali su dva napada, jedna ozbiljna stativa i jedan smešan gol u 83 m. Sreća naša pa je onaj izigravao vaterpolistu u 90 min. Bilo bi dobro da smo igrali protiv Fenerbahcea ovako, ali protiv ovih... Ljudi, odbrana nam je na zalost toliko busna da bi nama svaka iole ozbiljna ekipa na JNA dala bar 3 komada.Ali dobro, neka naši napadači pogađaju kao do sada od 10 suta po 1 gol, pa možda ćemo negde i stići. PS Nisam hteo da kvarim ovu euforiju na Forumu, ali mislim da nema mesta euforiji. NUSKNVP

Evo jutro posle, posto ni ja nisam hteo da kvarim.

Slazem se za odbranu ali ne samo odbranu kao zadnju liniju. Vec od napada to ne valja, mnogo ladjenja jaja je bilo posle izgubljene lopte. Zadnji vezni su retko iza lopte, opet ista prica (a to kao posledica ladjenja jaja nekolicine igraca). Kosti mi se tresu kad oni predju pola i pocnu da kombinuju na nasoj polovini. Stojimo daleko od igraca, ispadanje prelako. Cak i ne moraju da urade nesto specijalno.

TO je ono sto mi se ni najmanje ne svidja, iako je realno trebalo da bude 5:1, eventualno 5:2.

Verujem da Savo sve to vidi, nema sta, imam izvesnu dozu poverenja u strucni stab.

Bice bolje!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Potpuno atipicno za nas je da se psihicki dignemo nakon glupo primljenog gola i nastavimo i posle sa dobrom igrom i jos i gol postignemo!
Potpuno atipicno i tako cudno da se ne nabijemo na 30m od naseg gola da cuvamo 1-0 (imali smo jedno 15ak minuta i takav period, nakon prvog gola), nego i napadamo!
Potpuno atipicno da nam igraci sprintaju i istrcavaju kontre u samom finisu utakmice! U odnosu na prethodne dve sezone, ove smo spremni ko zveri!

Ono sinoc je bila vrlo zrela utakmica, za nase standarde naravno, sa mnogo trcanja, zelje, motivisanosti, borbe, sa mnogo sansi... Bice zalosno da ovo ne prodjemo, i nadam se da cemo nastaviti da jasemo na ovom dobrom talasu s pocetka sezone, i odraditi i revans uspesno!

I Savo je uboo izmene, izveo Stevanovica bas kad je trebalo, trgao nas i spasio crvenog kartona. Jedino je Ozegovic mogao 10ak minuta ranije, mozda bi dali jos jedan gol, jer smo bas tad imali neke situacije 3 na3, 4 na 3 ali Sadik nije umeo da proigra saigraca u pravom trenutku i na pravi nacin... Princ Tejgo je za njega Sasa Ilic! :D

Siguran sam da ne bi primili gol da je Ostojic ostao u igri, jer je ona losa postavka na korner posledica neuigranosti i nepoznavanja stoperskog para. Ali, kakav je heroj Ostojic, bio skrajnut na marginu, nije igrao mesecima, ma nije cak bio ni na klupi, i onda se vraca i igra na visokom nivou, sigurno... ogromna steta ce biti ako govna iz uprave razdvoje njega i Pavlovica, jer deluje bas uverljivo zajedno!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.136
Локација
Академија
Колико је било иритантно оно вођење навијања преко мегафона. Мора ли то баш онако гласно? А уместо спорне песме била је застава с ликом Црног Ђорђа. Ако уефа буде нешто замерала, рећи ћемо да је то далеки предак Раће Петровића. Којекуде, браћо гробари... :šal
 
  • Like
Reactions: mvp

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.258
Локација
Humska 1
Sinoc posle utakmice krecem da kucam i rekoh sebi, ma moze da saceka i sutra, valja uzivati u ovakvom momentu! Partizansko vece, ja bih rekao ultra all inclusive.

Sinoc mi je prosao nekoliko puta Krsmin intervju kroz glavu (nadam se da su ga svi vec pogledali, Partizanstina u svom pravom obliku - it's a must!) kada objasnjava kako je krenuo da navija za Partizan, zasto Partizan, sta je to Partizan... Sinoc je u 90min bukvalno sve stalo o cemu je govorio. Pogotovo kada kaze: od Partizana nikada ne znas sta da ocekujes ili ce da pokida ili da usere. Izmedju skoro pa i da ne postoji.

Mnogi ovde su i naveli razne faktore zasto je to bilo bas onako partizanski a niko da spomene jednu od najiritantnijih pojava na nasem stadionu: kapiten im, bradonja. Nije me uopste cudilo da nam ga bas on uvali. U prvom sam pomislio da je mozda malo i do malog Stevanovnica, carke, sve je to normalno za fudbal (svaka cast mali, pokazao si i tom prilikom da ne odstupas ni mm, bices veliki, samo tako nastavi!). Medjutim u drugom vidim da covek prosto mrzi sam sebe, da moze iz svoje koze bi iskocio. Delovao mi je, kao da je dosao sa nekom dozom mrznje prema Partizanu, Srbima... Ne mogu da opisem onakvo ponasanje, onaj pogled... al ajd da ne gresim dusu.

Sto se tice revansa, ocekujem u Turskoj skroz drugu utakmicu. Sve njihove ekipe su u velikom procentu ekstremno domacinske ekipe. Tu bih se osvrnuo i na ove koji ipak traze dlaku u jajetu i pisu kako smo u nekim situacijama lose izgledali dok nas je protivnik napadao: To sto ekipa izgleda divljacki ne znaci da ne znaju fudbala. Sta ste ocekivali, da pozatvaramo 90min sve!? Imam utisak da su poceli sa Toreom i onim brazilcem, mozda bi to bila druga utakmica. Jutros sam se cuo i sa turskim drugarom (navijac Galate) koji je rekao da zna dosta nezgodno da bude tamo kod njih, imaju fanaticne navijace, da su se i oni dosta mucili tamo kod njih. Inace on kao Kurd koji potice iz regije koja je 200km zapadno od Malatije kaze, da su ovi neshvatljivo vise orijentisani Turskoj, da AKP (Erdogan) ima tamo veliku glasacku snagu... bukvalno sa podsmehom pricao kada sam mu spomenuo da se kod nas vodi diskusija da li su vise Kurdi ili Turci, s obzirom iz koje su regije. Tako da ovde imamo posla vise sa Turcima, nikako sa Kurdima, sto se videlo i po traci kapitena (ono nisam video na igracima Galate, Besiktasa, Fenerbahcea, ... ).

Kako god, prelepo vece, manje vise je sve ovde receno, ocene su podeljenje, teraj dalje!

NAPRED PARTIZAN!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi prelepa i predivna utakmica i mi smo tako prestali da gazimo i ekipe koje su amaterskog nivoa i postalo je jasno sta Savo zeli i to su i nase zelje ali Tosic ljudi. Od 60-og minuta molim boga da ga zameni,Bob Rok nije dosao na utakmicu i na kraju je direktan krivac za njihov gol, izvodjenjem ocajnog slobodnjaka iz koga je izasla ona kontra. Ajde da se dokopamo grupne faze LE i nek sutira penale ako budu i sve i da neko pruzme to breme od ugovora koji ima i nek ga neko drugi placa.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Posto je prenocilo i prosla euforija evo i ja da kazem koju.

Igra na momente dobra u napadu ali u odbrani (osim Urosevica koji me prilicno iznenadio kako je odigrao) katastrofalna, kao i vecina ovde a i na stadionu tresao sam se kad krenu u napad svaki put. Dali smo gol odmah i umesto da nastavimo da napadamo mi smo se narednih pola sata skoro totalno povukli i prepustili inicijativu protivniku, da je bio neki ozbiljniji tim malo od ovih turaka sigurno bi popili bar 2 komada vrlo brzo. Svi nesto pisu Partizan odigrao sjajnu utakmicu Partizan najbolja utakmica u evropi u poslednjih 5 godina i slicno da slazem se jesmo odigrali dobru utakmicu ali daleko od sjajne i daleko od najbolje u poslednjih 5 godina.

Sadik mi i dalje ne uliva nikakvo poverenje i svaki put kad prihvati loptu imam utisak da se da se saplete od nju i padne. Po meni mislim da je trebalo Ozegovic sinoc da pocne utakmicu jer je brzi konkretniji i ne ceka puno ne petlja i ne izvodi "besne gliste".

Suma vidi se napredak i da nema vise nonsalantnosti u igri, deluje mi da je sredio glavu fino i treba nam dobar kreator igre zato bih voleo da tako nastavi.

Asano prilicno ozbiljan igrac rekao bih, ako se po jutru dan poznaje bice zaista veliko pojacanje ali polako dok udje malo u stos.


Onaj koji me je najvise iznenadio sinoc je Urosevic, zaista je decko odigrao utakmicu bez greske. Mislim da nas nijednom nisu probili po levoj strani jer je sve stigao da zatvori, pa cak i da pokrije stopera prilikom onog uklizavanja kod njihove kontre i vec skoro vidjenog gola. Voleo bih da tako nastavi sa igrama.

Tosic, dal je omatorio vise pa ga mrzi da igra ili nema snage zaista ne znam. Nekako mi se cini kao da bukvano samo odradjuje minute na terenu. Par poteza slobodnjak i to je to od njega nista vise.

Samo da odigramo tamo dobro pa da vidimo onda u plej off-u kom opanci kom obojci.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Čemu nervoza, smiri se malo uživaj u pobedi Partizana veliki analitičaru, treneru svih trenera. Velika šteta što se nisi prijavio na forum pre par godina jer smo ostali uskraćeni detaljnim analizama i 100% poznavanja fudbala. Hvala ti što postojiš i nemoj odustati.

Nema nervoze, nasmejan zaspao sinoc, nasmejan ustao jutros.. Nisam analiticar ali ne nazivam igrace indijancima posle prve utakmice. Velika steta sto se ne dele bodovi ovde za likove koji oblate igraca posle 90 minuta a bas nemaju pojma o fudbalu. Nema na cemu, necu odustati, slobodno pitaj sve sto te zanima...

Ponovicu sebe opet: najvece pojacanje nam je strucni stab! Djumi KIDA!!! stari/novi kondicioni Stojanovic KIDA!!!

Na trenutak pomislim kako ce prodati malog Pavlovica i Celu Miletica i mislim da mi opada kosa na glavi od te misli.
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Од освојеног Купа до овог одличног издања против Малатије Саво ме све више одушевљава.
Нападачки фудбал, састав стручног штаба, смислено форсирање младих, враћање самопоуздања бројним играчима, медијски наступи... све ми се допада.
Било је и синоћ лоших ствари од грешака на терену, до двију истовремених навијачких пјесама, али Сумине асистенције (колико сам их чекао и колико скакао од радости!), Стојке, Асано, Павловић, Остоја, Ћелави....ма, сви!
А још толико простора за напредак и могућност да наш менаџер Саво још појача екипу.
На добром смо путу и ово морамо искористити и фудбалски и новчано и навијачки и медијски.
Рјечју - БРАВО!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top