Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
jeste da nam fali spic, stoji i da smo kasno doveli kapitalna pojacanja(asano i natho), ali smatram da bi bila velika grehota i steta da ova ekipa ne igra jesen u evropi. sa jednom dobrom klasicnom devetkom i uigranoscu postojeceg kadra, bilo bi lepo krljanje u le.

bice valjda, mater mu jebem!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.719
Reaction score
23.258
Локација
Академија
Ја очекујем неизвесну утакмицу као другу против Малатије, с тим што ће бити више голова али неизвесно до самог краја. Али надам се победи.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Meni se cini da njihovi dobri rezultati u Evropi uglavnom proisticu iz potcenjivackog stava protivnika. Upravo to ne sme da nam se dogodi. Po meni, prepustiti im loptu, igrati disciplinovano i cvrsto na sredini, ne zaletati se. Faulove praviti blize njihovom golu i na njihovoj polovini, na najmanju naznaku brze tranzicije. Nikako ne dozvoliti im povoljne pozicije iz prekida. U kontrama, takodje zadrzati dozu opreznosti( ne sme Kalaba da izlece kao u LingLong).
Kvalitet je na nasoj strani, uz koncentraciju i disciplinovanost prolazimo.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.073
Reaction score
4.302
Локација
Humska 1
Ne znam da li je neko ovde vec pisao o tome, ali zna li neko kako se ekipa priprema za vestacku travu? Da li mi treniramo na vestaku samo po potrebi i da se adaptiramo pred neki mec (u ovakvim situacijama) ili igraci imaju nekog veceg iskustva na vestaku, odnosno da li koristimo vestacke terene i na redovnim treninzima?

Skoro sam citao da ima raznih vestaka, to recimo nisam znao. Takodje sam se iznenadio kada sam video da u Bernu pred cigane kvase travu :confused-smiley-013:
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
На Телеоптику је прошле године стављен нови вештак, на Блатуши има вештак. Терен се кваси због расхлађивања а и да лопта иде брже по земљи.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Pratio sam i ja, skocila je sa 1.80 na 2.20. Da sam objektivni kladioničar, ova utakmica bi mi bila X ko vrata :D
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.781
Reaction score
19.545
Локација
Nickname
Ja očekujem Videoton. Mećemo im 4 iz kontre. Oni nama umuvaju na početku, mi se svi istresiramo, neki polome i daljince, ali sudija svira ofsajd. Posle proradi inat i valjak samelje Molde. U povratku pogazi i sav vojni otpad što nije za upotrebu.
Optimizam, i samo Optimizam!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.650
Локација
Tamo gde si ti!
Uveren sam da Savo i ekipa neće podceniti protivnika.
Siguran sam da ćemo u četvrtak ići na pobedu i sigurno izvući makar x.

Nisu oni neki bauk da ih se treba plašiti, ali nisu raspad ekipa. Solidni su i sa njima može da se igra. Videli smo u prvoj utakmici da im odbrana baš ne štima.
Treba pristupiti od početka ozbiljno kao u drugom poluvremenu i glavobolje neće biti.

Nismo mi tu ko neki da pauziramo u grupnim fazama duže od 1 godine.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Gol se mora dati, mora se ići na pobedu gde ćemo se onda na kraju i zadovoljiti nerešenim rezultatom, ukoliko do njega dodje s tim što ja verujem u pobedu. Oprez mora biti prisutan svih 90 minuta. oprez i koncentracija. Videli smo ih kakvi su. Možda nisu neki genijalci sa loptom (daleko od toga da ne znaju) ali su izuzetno spremni, verovatno najspremniji protivnik od početka sezone. Da se uđe hrabro i odlučno i nema šta da brinemo. Naravno, neće proći bez stresa i nerviranja ali mislim da ćemo se mi zadovoljno osmehivati na kraju.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
President kako i ne bi bio najspremniji protivnik kad su odigrali 19 prvenstvenih utakmica do sad. :D
Ja bih voleo da vidim Asana u samom špicu, zbiti sredinu dati im malo prostora i iz toga će se izroditi prilika ako ga damo prvi tek onda će krenuti na naš gol i tu vidim našu priliku.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Lazar Pavlovic i Stevanovic od pocetka, Asano na spica i da ne znaju sta ih je snaslo.
Ja vec padam u euforiju, a cetvrtak je tek za dva dana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top