Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Da li je stvarno potrebno da u izjavi pred naše putovanje na utakmicu naš trener čestita bolesnicima ulaz u LŠ i navodi ih kao primjer kako se može ostvarit rezultat ako trciš i ako si koncentrisan?

Zašto uopšte pominjati govna, zašto ih navoditi kao primjer, pogotovo prije naše jako bitne utakmice i tako stavljati pritisak na igrače??

Savo oćeš li ih hvalit ako npr na poluvremenu u derbiju ne budeš moga’ uć u svlačionicu?

Čestitati njima je isto kao da čestitaš ratnom profiteru na uspješnom poslovanju, koji je prvi milion zaradio pljačkom.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Offtopic odgovor na poruku gore:
Savo pokusava u svakom slucaju da ispadne "politicki korektan". Da u Srbiji cveta i da smo svi ravnopravni kao sto nismo, a da ne kazem ugnjetavani, ja bih mu pruzio ruku i rekao, svaka cast, ovo je sport i protivniku treba i cestitati, i pohvaliti ga ukoliko vec rade kolektivno za srpski fudbal. Ali posto taj paralelni univerzum ne postoji a mi smo strano telo, onda treba da se ponasamo kao strano telo i svaki oblik cestitki i pozdrava onima iz rupe je za svaku osudu i gadjenje.

Sto se tice utakmice sutra, treba biti oprezan ali ipak ne povlaciti se i ne igrati defanzivno. Mi imamo aktivan rezultat, ali smo i primili gol na nasem terenu sto znaci da samo jedan kiks moze da ucini da gledamo pakao od utakmice. Mi moramo drzati sredinu terena kako god umemo, i pokusati sto pre da iznenadimo Molde i da umuljamo bar jedan gol... Sve ostalo ce biti katastrofa.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sto se tice koeficijenta, mi vec imamo jaci koeficient za sledecu sezonu (18.500), nego sto imamo za ovu (18.000).
A ako se plasiramo u grupnoj fazi, koeficient ce iznositi minimum 19.000, sto je veci od koeficienta sto ga trenutno imaju i neki klubovi koji godinama unazad imaju jaci koeficient od nas (Milan, Fiorentina, Malme, Legija, Maribor).
Tih 6.000 bodova iz sezone se brisu na pocetku sledece sezone, kada ce poceti da se "stvara" koeficient za sezonu 2021/2022.

Tako da, za sada je OK sve.
Ajde da prodjemo prvo Molde, pa potom cemo razmisljati o tome kako povecati koeficient. :)
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Sto se tice koeficijenta, mi vec imamo jaci koeficient za sledecu sezonu (18.500), nego sto imamo za ovu (18.000).
A ako se plasiramo u grupnoj fazi, koeficient ce iznositi minimum 19.000, sto je veci od koeficienta sto ga trenutno imaju i neki klubovi koji godinama unazad imaju jaci koeficient od nas (Milan, Fiorentina, Malme, Legija, Maribor).
Tih 6.000 bodova iz sezone se brisu na pocetku sledece sezone, kada ce poceti da se "stvara" koeficient za sezonu 2021/2022.

Tako da, za sada je OK sve.
Ajde da prodjemo prvo Molde, pa potom cemo razmisljati o tome kako povecati koeficient. :)
Zar nam se ne briše sezona 15/16 sledeće sezone,tj Kizina evropska sezona ?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nekoliko puta je pisano, briše se 2.00 sezona. Imaš i nekoliko sajtova gde piše tačno koliko kf svaki klub ima ukupno i po sezoni.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Da, već odavno izlizana priča, samo ko će da "kopa" po forumu. :D

Da padne Molde, a onda neće biti problem ako "slučajno" nadoknadimo poene i za sledeću sezonu. Od viška ne boli glava. ;) ;-)
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
6 бодова се рачунају за следећу сезону и бришу се. Тако да ове и следеће сезоне морамо направити резултат или нам иде коефицијент доље. Да није сезоне у којој смо презимили већ би проблема било.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.257
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Slican pritisak smo imali i 2014 i 2017. Ipak, samo slican.

2014 cigani nisu igrsli Evropu, stigla ih pravda zbog brutalne kradje od proljeca.
Cuvene provokacije sa ciganskim pjesmama na stadionu, Stamenkovic na golu...
2017 oni poceli sa euforijom i bili na korak od LE, stim da su igrali posle nas to vece revansa.
Kao za inat, na klupi protivnika Marko Nikolic, covjek koji je 2 mjeseca prije toga osvojio istorijsku duplu krunu, u nemogucim uslovima i nanio poslednji ozbiljniji udarac vladajucima za ovih 7 godina.

Sada su uradili to sto su uradili, sa jos brutalnijim medijskim ignorisanjem, omalovazavanjem i cak laziranjem informacija partizanovih rezultata.

Nasi momci nisu glupi. Nasi momci su svjesni sebe, svojih kvaliteta i nas koji smo iza njih, uvijek i za vijek vijekova.

Ono u sta vjeeujem i za sta pretpostavljam da ce biti je to da ce oni dati svoj maksimum na terenu sutra vece.

Sve ovo treba i mora da im predstavlja dodatni motiv, a pritisak i vaznost utakmice da se minimalizuje ili skloni. To je vec posao za strucni stab.

U petak je novi dan, kako god da se zavrsi. Nama niko nece oduzeti pravo na ljubav prema klubu, pravo da ga podrzavamo, bodrimo i da se za njega borimo.
Svaki dan, u kuci, u familiji, na ulici, na poslu, u skoli, na internetu, gdje god i na koji god nacin u datom momentum smatramo da je adekvatno.

Naravno, sve u skladu sa gospodskim manirima Partizanovaca, manirima po kojima se razlikujemo od njih I ostalih i po kojima smo prepoznatljivi.

Manirima Koce Popovica, Duska Radovica, Duska Vujosevica, Grupe JNA, Gtr-a, manirima pokojnog Nebojse i njegove Krcunije koji nam jako nedostaje, ali koji gore negdje nebeskom kopu prikazuje nove poglede na sve ( kako bi izdominirao ovde na temu tenka :( ), manirima svih koji su za zivota branili grb i cast naseg Parizana na terenu, parketu, u vodi i van sportskih borilista..


Samo da bori se on...

Smrt fasizmu, U INAT SVIMA!!!
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
I tako.... Augusta 2019-te takozvani ponos zemlje Srbije, jedini pravi Srpski klub na ovim prostorima, napravi istorijski uspeh, pa istini za volju, zaslužuje da ima statuu tenka ispred stadiona, zaslužuje da mu se igrači šepure glavnim gradom u oklopnom vozilu, zaslužuje da mu dugovi preko noći nestanu, da mu kriminalci i lica sa poternica budu na čelu, zaslužuje ulaganja u stadion, svakodnevne pohvale i dizanje u nebesa po svim medijima, štampi.... Taj klub ni u jevropi ne sme niko da dira. Država je tu, a i armija milionskih navijača za ne daj Bože da stane iza njihovih ledja. To je taj klub, naj naj naj.... To je ta KURVA udbaška, ZLO koje se povampirilo. To je miljenica onog skota od gospodara i njegovih krvopija, koje piju krv ovom narodu. Da, da.... Dok Naš Partizan ima status siročeta, niko ga od onih skotova ni ne spominje, kamoli da ga zaštiti od tamo neke krimi Uefe, ili barem da mu pruži ruku, da i mi znamo da pripadamo ovom društvu, ovoj državi. Još nas dodatno gaze, ismevaju, ponižavaju, pljačkaju. Imamo gori tretman u medijima, malte ne, nego li politička opozicija u ovoj zemlji. Mada, Partizan je uvek i bio opozicija. Sam svoj. I onda, povrh svega toga i svih nevolja, mi se još delimo, razbijamo na grupe, frakcije. Onako, kad nas svi gaze, mi se još medjusobno krvimo. To je njihov (sns-ovsko ciganski) cilj. Da ostane samo jedan vodja, jedna partija, jedan klub. To je njima moderna i jaka Srbija. Bez nas, bez Partizana. Zato, dok ovom zemljom hoda makar i jedan, jedini Partizanovac, treba im pokazati onu stvar, da izbiju oči pizda im materina štetočinska. Ne treba se dati pasijim sinovima. Doći će i njima kraj. Ali, Partizan nećemo dati da ga unište. Ima nas.... Neka ne brinu skotovi. Živeo PARTIZAN
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Sta ce Iliev i dalje ovde!? Ne bi me cudilo da je ona prica oko otkaza samo za javnost, evo na klipu se vidi pored terena kako prica sa Radulovicem sa Arene, a pored njih je i Vazura.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ne pamtim kad me je hvatala trema ovoliko pred neku evropsku utakmicu. Mozda zato sto konacno posle x godina igramo lep i dobar fudbal i sto je divota doci na stadion. Mozda zato sto ova ekipa zasluzuje da igra u Evropi i bila bi stvarno tragedija da ne udju. Savo i momci ulepsajte svima nama "nebitnima i zaboravljenima" u ovoj prokletiji sutra vece
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Da se ne lažemo...Nema nas
Polazim prvo od sebe
Od prvih redova odbrane do potpunog zapostavljanja Partizana udavljen u nekoj atmosferi koju smo sami stvorili da ne zaslužuju podršku jer nije onako kako mi mislimo da treba biti.
Nije tribina kako treba,nisu igrači kako treba,nisu treneri kako treba,nije marketing kako treba,nije uprava kakva treba,nije trava kako treba...
U osnovi ljubav prema Partizanu je tu,krečimo zidove u crno-beli,pravimo klinci tortu sa grbom Partizana,svadjamo se sa komšijom ciganinom istim žarom...ali trenutno sa osnovnom vodiljom da ovo nije trenutno taj Partizan već neki zaraženi,stranački prebojen,sa tendencijom rasprodaje,sabotiranja i sl.
Dva šamara je dosta da ućutimo na bilo kakvu kritiku Partizanovih realnih protivnika i opšte prihvatljivo se mirno sa prijateljskim utakmice onog tima a izmedju nas bi se poklali i na forumu.
Dupe bi dao da smo ponovo ujedinjeni kao nekad sa Vujoševićem.
Da ako izgubimo od Moldea(ne daj Bože!) ,sledeću utakmicu napunimo JNA podržimo momke,napušavamo savez,medije da se borimo za Partizan !
A gde smo sad,pre ćemo da dođemo sledeću utakmicu kako bi vikali Uprava napolje(da iskoristimo trenutak najvernijih koji nisu dobili pare) .
Eto ,jače je od mene...morao sam dodati i gnev prema našem Jugu jer kao što rekoh udavili smo se u nekom ludilu gde se krije o iza argumentacije :eek:vo je forum,imamo pravo na mišljenje,na kritiku...a u fazonu samo seremo a da se borimo protiv realnih protivnika nemamo snage.
Aj neka nam je Bog na pomoć sutra ,i obećavam ti Partizane da ako se posereš na ove gadove u našoj zemlji
Tako mi Boga celu sezonu ću se boriti za tebe kao nikad do sad.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
И бившој Југославији и сада у Србији нажалост управља УДБА, тако да и УДБА-шки клуб има предност. УДБА је ушла у нашу управу одавно, али нажалост разбила је нас навијаче. Партизан се бори, против њих против своје управе, против нас својих навијача. Зато сјутра надам се пролазу иако све говори супротно. :napred-partizan:
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Samo se molim, da smo dovoljno jaki da se stavimo u poziciju da derbiji odlučuju o tituli. Samo to. Pa kom obojci kom opanci. Ako nas odvale sa svih svojih 60 miliona, pruzicu ruku. Svaka čast.
A ne ko prošle sezone, gde ivica izjavljuje da nema naboja jer je sve već gotovo.... Idi bre. Noćna mora. Samo je prvi derbi nešto značio, ovo sve ostalo "bez naboja". Ovde naravno ne pričam o kupu.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Evo reci cu ti odmah,nismo dovoljno jaki za to.Mi cemo kiksirati barem 5-6 puta sto je i normalno jer je nemoguce ne kiksirati u toku tako duge sezone ako igras posteno ,oni nece jer imaju ceo sistem iza sebe,sudije,savez,pedera.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bojim se da opet pocinjemo sa Sadikom a ako se to dogodi ja sam zavrsio sa Savom. Sto se mene tice odmah treba da ode. Ako vec Ozegovic takodje nije u formi ili sta vec onda Stevanovic i Asano neka igraju. Bolje igrati sa 2-3 poluspica nego sa Sadikom koji sam sebi smeta. Mi ako ne izborimo sutra LE zaduzicemo se jos 6-7 miliona do iduceg ljeta i sa ciganima nemamo o cemu da se takmicimo narednih 10 godina.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
@mvp
I naravo rivale koji će baš protiv njih da čiste kartone, odmaraju za neke bitnije bitke, naprasno izgube motiv za pobedom jer važno je učestvovati...

I možda sam lud, ali i dalje verujem. Od kako ih je Nikolić isprskao pre par sezona i učinio nemoguće, verujem. Ako je on tada sa ekipom pobedio i sistem i našu upravu, verujem i sada. Znam, lud sam, ali sigurno nisam jedini. ;) ;-)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top