Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.812
Reaction score
29.817
Локација
Beograd
Pa dobro, imamo pare za karte ili nemamo, ali za koje utakmice ih kupujemo?
Jesu li nam ,,skinuli,, kaznu nedolaska publike ili nisu, je l bio taj sastanak u UEFI ili nije?
Jel AZ gledaju samo deca na JNA, a mi ostali na TV, ili idemo svi na JNA?
Šta se (ne) dešava?
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Nekad se govorilo da fudbal igraju siromasni,a gledaju bogati.Onda se to promenilo,pa su igrali bogati,a gledali siromasni.Sad je trend da igraju bogati,a i gledaju bogati.A siromasnima ostaje da gledaju na tv,dok ne dodje vreme da se i to dodatno i skupo.placa.E kad dodje to vreme ,onda ce doci i revolucija,jer su jos stari rimljani rekli"hleba i igara",a kad ne bude jedno od to dvoje, nece izaci na dobro.
Da bogati budu jos bogatiji a siromasni jos siromasniji... To se vidi svaki dan na svakom koraku...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Jbga izgleda da ovi iz UEFA slabo stoje sa latinskim...

Što se tiče dece na JNA apsolutno sam za ali to mora da se organizuje kako treba iskreno me plaši da se i tu nešto ne zabrlja.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Iskreno koliko god ne voleo ove govnare što sede u ovoj upravi šta su mogli ovde da urade? Ovo je opomena svima nama koji dolazimo na utakmice. Ne smeju da se nose neki simboli koji su zabranjeni postoje propisi pravila koja moraju da se poštuju e sad da li ćemo mi to poštovati i igrati po njihovim pravilima i gledati da svoj klub ne oštetimo ili ćemo i dalje terati kontru koja samo može štetiti klubu i na kraju krajeva nama koji dolazimo na taj stadion i protiv Surdulice, Spartaka, Lučana, Proletera pa smo sad uskraćeni da gledamo jednu evropsku utakmicu manje dakle mi koji smo tu uvek smo sada sjebani za tu jednu utakmicu to bi nama trebala biti nagrada.

Glupo je reći ali meni je drago što nije odstupljeno od kazne možda će masa skontati da se mora igrati po njihovim pravilima.
A upravi jebem mater zašto nisu otvorili sever lepo da se napuni ceo stadion, mada je jasno šta žele ovim postići da se napuni tribina puna zla i da jebem im mater zato što su se ugledali na one preko puta pa i oni podigli cene ispada da utakmica košta 3000 dinara što je preskupo. Zašto su ovo vrednije utakmice od one protiv Plzena kad je karta bila 1500 dinara ako se dobro sećam? Hoće gamad na Junajtedu da zaradi zna da će doći brdo ljudi.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Gledajte to sa vedrije strane.Sad bar imamo 99% šanse da protiv Mančestera imamo publiku.
Za ovu odluku ne treba kriviti neznam,Vuletića ili koga god iz uprave.Jednostavno tribina nam je ili namerno instruisana ili debilna.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.173
Reaction score
14.593
Локација
Brdo Banovo
@GroBARani Moze Vuletic a i svi ostali da odstupe sa svojih pozicija u klubu zbog nesposobnosti.
Ne usko vezano za ovaj slucaj, vec za njihov celokupno dostignuce u foteljama naseg kluba.
Najblaze receno.

Neka su oni odredili cenu karti i "kompleta".
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.688
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da vidimo sad pune tribine klinaca. :D
Naglo izrasli
557e265bfa5dd0e9ca23a7423c5cd94d.jpg
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kad Scekara stavi Pogbu u dzep. Ljudi od kad je decko dekija stankovica preuzeo UEFA kriterijum prema nama je bolesniji nego sto je bio a pre su nas cak i diskvalifikovali iz Evrope. Cene karata koje smo stavili su kriminalne.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.358
Reaction score
6.707
Локација
Tamo gde si ti!
Iskreno koliko god ne voleo ove govnare što sede u ovoj upravi šta su mogli ovde da urade? Ovo je opomena svima nama koji dolazimo na utakmice. Ne smeju da se nose neki simboli koji su zabranjeni postoje propisi pravila koja moraju da se poštuju e sad da li ćemo mi to poštovati i igrati po njihovim pravilima i gledati da svoj klub ne oštetimo ili ćemo i dalje terati kontru koja samo može štetiti klubu i na kraju krajeva nama koji dolazimo na taj stadion i protiv Surdulice, Spartaka, Lučana, Proletera pa smo sad uskraćeni da gledamo jednu evropsku utakmicu manje dakle mi koji smo tu uvek smo sada sjebani za tu jednu utakmicu to bi nama trebala biti nagrada.

Glupo je reći ali meni je drago što nije odstupljeno od kazne možda će masa skontati da se mora igrati po njihovim pravilima.
A upravi jebem mater zašto nisu otvorili sever lepo da se napuni ceo stadion, mada je jasno šta žele ovim postići da se napuni tribina puna zla i da jebem im mater zato što su se ugledali na one preko puta pa i oni podigli cene ispada da utakmica košta 3000 dinara što je preskupo. Zašto su ovo vrednije utakmice od one protiv Plzena kad je karta bila 1500 dinara ako se dobro sećam? Hoće gamad na Junajtedu da zaradi zna da će doći brdo ljudi.

Ne mogu da se složim sa tobom. Ko ima sezonsku, ima popust 50%.
Ko nema plaća redovnu cenu, ima brdo ljudi koji će doći samo zato što igra Mančester. E ako hoće da gledaju samo Mančester neka plate. Kome je bitno da gleda Partizan, može da dodje i na domaću ligu, na Astanu...

Karte jesu preskupe za naše uslove, ali zbog punog stadionu protiv Mančestera i poluprazanog protiv Astane, treba da bude 100 eur za Mančester.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top