Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Opet slobodna bacanja ispod 50%.
Gordic se na kraju izvukao, jer da smo izgubili, decko bi bio glavni krivac sa onim pokusajima asistencija kada je 4 puta presecen.
Pobedi se u zube ne gleda, ali moramo bolje, mnog bolje za ozbiljne rezultate.
Odbrana vrhunska, ovi postizu po 90pts.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.463
Локација
Novi Sad
Na kraju igrac koji nas kanali ceo meč, "donese" pobedu trojkom.

Ma svaka cast za pobedu.
Ma boze me sacuvaj sta pojedinci igraju.

Mozlijevi bodovi I niciji vise
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Pobeda se piše, bravo!
Igra dosta loša, valjda će i to krenuti na bolje.
Na momente opet mučna ispucavanja i kamenjarenje za trojku - BIrčević, Gordić, pa čak i N.Janković (koji je proveo leto trenirajući trice!?)...Zahvalio bih se samo onome ko nas je počastio (ponovnim) prisustvom popularnog Birče, uživanje je gledati našeg reprezentativca.
Idemo dalje, ABA je sledeća, mora jače i bolje!
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Samo neka smo pobjedili! Na odbranu i mišiće.
Kako god, nema nekih pomaka u igri u odnosu na prethodne utakmice.. Ukupno 13 asistencija, ako se izuzme Gordić koji je uz Mozlija bio najbolji večeras, samo šest asistencija. Ne sjećam se kada smo imali ovakvo suđenje, nabildani sudija je 80% odluka donosio u našu korist :D
Ne znam da li je mnogo da kažem da je za sada ovaj Peiners reinkarnirani Marko Čakarević sa frizurom?
Vil Mozli :respect Ako ovako nastavi, neće mu mnogo trebati da postane jedan od omiljenijih stranaca u KK. :šal
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Na ovo me je navikao moj Partizan. Ko sisa zivce, ko sisa cuku... Neka se vrati u paketu sve ono na sta smo se navikli :šal

Neka smo bacili ovaj negativan skor protiv ovih u zaborav. Gordic doktorski, Mozli ga pratio u stopu, ostali manje vise. Raduje sto svaku partiju neko drugi iskoci kad neki podbace. Sta ce biti, kada rese svi da iskoce. Kako god, ima dosta mesta za napredak al da nam je neko ponudio ovakav pocetak sezone, svi bi ocerucke prihvatili. Teraj dalje! Gazi Partizane!
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Poslije primljenih 61 poen u Litvaniji ja ne mogu biti zadovoljniji.. Procente suta smo ima sveli na 37% i 27% sto je nerealno dobro, plus je Ritas imao 10 poena viska sa penala. Slobodna su jedino na cem bih imao malu zamjerku ali pobjeda brise sve!!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.968
Локација
ante portas
Gordić je gazda ovoga tima.
Mozli neverovatan rad za tim neverovatna korisnost.
Pejdž fantastične sekvence,treba nam uvek ovakav, jer vapimo za čistim šuterom.

Dobismo ovo bez Tomasa,Parahuskog,Novice koji nije ulazio.
Prva zvanična pobeda protiv Ritasa u gostima.
Neverovatan podatak, nerealan,al je tako.
Ovde i jači od nas nisu nosili bodove.
Velika pobeda.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Na kraju igrac koji nas kanali ceo meč, "donese" pobedu trojkom.

Ma svaka cast za pobedu.
Ma boze me sacuvaj sta pojedinci igraju.

Mozlijevi bodovi I niciji vise

Slazem se za Mozlija odigrao je vrhunski ali daleko od toga da nas je Gordic kanalio, prvo na pocetku je povukao ekipu svojim ulaskom a onda i u kljucnim trenutcima uzimao odgovornost, jeste imao par pogresno dodatih lopti ali to je sve. Kanalio nas je Pejners sa svojom igrom i ja licno njegovu ulogu u ovom timu ne vidim.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Gordić je gazda ovoga tima.
Štoo je i ogroman problem.
Nekad prođu ova njegova ludila ali nekad ne prođu pa se upamte ona 2 dodavanja u ruke i srljanja pod koš. Ukoliko uzme sve ključeve u svoje ruke ova ekipa opasno smanjuje svoje šanse za najviše ciljeve, no da ne kvarim veceras.
Svaka mu cast za trojku i onu sekvencu u prvoj. Sve ostalo za zaborav...
Mozli i Pejdž dovoljni za ostatak. Ostali tragični...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top