Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nije uvek lako ali je lepo navijati za Partizan :partizan-fan: Napokon pobeda i u Viljnusu. Zajebali smo i tradiciju.

Nakon zasluzenih kritika nakon proslog meca sad je vec ovo licilo na onaj Partizan kako treba da izgleda ( odbrana odlicna ) mada ima jos dosta toga da se radi da bi bili bolji plus opet bez Tomasa a sada i bez odlicnog Novice... Nakon ove pobede samo naklon za 3-0 u Evrokupu.

Gorda je bio mec-viner, sa onom trojkom presudio ( iako tek prva na mecu ali kakva 1/4 za tri ali i 7 asistencija ), Pejdz okoncao sve uz odlican procenat trojki (4/5 za tri), Mozli je bio pokretac sto u odbrani sto u napadu (5/7 za dva) - ma odlican.... Njih trojicu bih najvise izdvojio za ovu bitnu pobedu veceras... Kad smo pravili onu razliku od +9 (37:46) malo su pomogli i Nikola Jankovic i Bircevic (napokon nesto i od njega ali opet sve je to slabo)... Jako brzo smo izgubili tu razliku i usli u neizvesnu utakmicu... Volden i Zagor solidni iako nisu imali neku rolu za neizvesnu zavrsnicu ali ok... Danas najvise podbacio Jaramaz ( trojke 0/5 ), bas ga nije bilo... Pejners opet slab, a Parahuski je vec ozbiljna tema za razgovor... nazalost.

U svakom slucaju, jako bitna pobeda i to bez jako bitnih Tomasa i Novice na jednom jako teskom gostovanju za 3-0 i da rastereceni docekamo Lokomotivu sa punim Ponirom pa da se posteno "pobijemo" pa kako bude.

Dodatak: Bacanja... to moramo nekako da promenimo nabolje sto pre... najgori nas segment... sreca pa ih nismo imali toliko puno veceras jer da jesmo ubedjen sam da bi isli daleko ispod 50 %...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Štoo je i ogroman problem.
Nekad prođu ova njegova ludila ali nekad ne prođu pa se upamte ona 2 dodavanja u ruke i srljanja pod koš. Ukoliko uzme sve ključeve u svoje ruke ova ekipa opasno smanjuje svoje šanse za najviše ciljeve, no da ne kvarim veceras.
Svaka mu cast za trojku i onu sekvencu u prvoj. Sve ostalo za zaborav...
Mozli i Pejdž dovoljni za ostatak. Ostali tragični...

Mislim da ako dođe taj šuter sa poenima u rukama ko što je najavljeno ni Gordić neće ulaziti u ove "nekontrolisane" situacije u napadima i loše minute.
Iskreno morao je više da solira 1na1 zbog manjka napadačkih opcija.Na kraju je i prelomio naše muke.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Lepo izgleda 3-0 posle dva gostovanja...

Nadam se da ćemo neke stvari ispraviti... na primer, u 3/4 na +8 za nas, umesto da smirimo i igramo pune napade, mi jurcamo kao da jurimo rezultat...

Sad gledam statistiku, šut Zagora iz igre 2/10, Jaramaza 0/5
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.227
ova igra stvarno zabrinjava
bravo za pobedu ali nema se sta mnogo pohvaliti

slobodna bacanja 50% !!!
tri poena 25% !!!
dva poena 47% !!!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Štoo je i ogroman problem.
Nekad prođu ova njegova ludila ali nekad ne prođu pa se upamte ona 2 dodavanja u ruke i srljanja pod koš. Ukoliko uzme sve ključeve u svoje ruke ova ekipa opasno smanjuje svoje šanse za najviše ciljeve.

Nebih se slozio sa tobom ni najmanje.
Ova, kako ti kazes, ludila su mu kod Dzikica one sezone kad su uzeli ABA-u prolazila stalno.
Njegov problem je sto nema sa kim da igra pikenrol, i sto ga Trinki ne koristi na pravi nacin.

Ja bih samo pitao Trinkija "zasto Bircevic igra za nas? I cime je zasluzio 16 minuta danas?"
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.716
Локација
underground
Vazna pobeda,donosi neko psihicko rasterecenje,pred prestojece utakmice,nadajmo se i skorom povratku Tomasa.
Gordic je morao da uzme sve u svoje ruke,jer nasi napadi nisu bili tecni,kos je bio kao gol.Imamo problema sa sutem,i nadam se da ce taj bek taj segment poboljsati.
Odbrana sjajna,to je ono sto sam i na pocetku govorio,ova ekipa ce dobijati utakmice odbranom,i svako olako shvatanje nje,ce nam napraviti probleme protiv slabijih ekipa,npr mornara.
Slobodna su ono sto brine,mi u ekipi nemamo dva igraca sa procentima u karijeri preko 80,a imamo ih par sa ispod 40,i to je jedina stvar koja me u ovoj fazi brine,jer kad dodju odlucujuce utakmice na noz,slobodna mogu da nas ukanale.
Uglavnom bravo za pobedu,jer ja nisam bio preterani optimista pred ovo gostovanje,a ovo nam omogucava realnu sansu za prvo mesto u grupi,i smanjenje pritiska za sledece utakmice.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da ako dođe taj šuter sa poenima u rukama ko što je najavljeno ni Gordić neće ulaziti u ove "nekontrolisane" situacije u napadima i loše minute.
Iskreno morao je više da solira 1na1 zbog manjka napadačkih opcija.Na kraju je i prelomio naše muke.
Da dođe Kit Lengdord iz najboljih dana on će i dalje solirati. 90 posto akcija su se završavale sa njim ili njegovim pasom ili pokušajem istog za parnjaka u piku. Ona Dzikiceva budućnost je indijanstina, a mogu da se zahvale samo covicevom omiljenom zetu na uspehu...
No, stvarno da ne kvarim, bitna pobeda koja stvarno raduje.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Pobeda je ok ali nas bi bilo koji ozbiljniji protivnik razbio 20+... Igra ne postoji.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Crno-beli bravo, bravo...

Pobeda u očajno odigranoj utakmici, na gostovanju od milion kilometara, na kome nikada nismo pobedili, sa bacanjima na 50%, šta ćeš više za čistu esenciju Partizanštine.

Ozbiljno počinje da brine pozicija 5 i Parahovski.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne znam ko je mogao da preuzme odgovornost i rjesi utakmicu osim Gordica. Zagorac i Jaramaz danas losi, Volden isto. Mozda Birca ili Pejners? U odsustvu Thomasa koji nam je najbolji igrac Gordic se namece sam kao neko ko treba da preuzme odgovornost.

Nismo igrali nista specijalno ali smo igrali bolje od Ritasa i pobjedili. Mnogo problema u igri ostaje i dalje. Nema se vremena za suvi trening. Rak rana su nam slobodna bacanja i kad tad ce nas kostati pobjede. Brine uloga Parahovskog, forma Birce i strmoglav pad Jaramaza. Kako vrijeme odmice sve vise sticem utisak da nam vise fali igrac tipa Alex Renfro nego neki klasican bek suter. Dobra stvar je partija Markusa i opet jaka odbrana skoro citav mec. Danas smo bili spremni da se potucemo za pobjedu, pogotvo brat Mozli.

Serija teskih utakmica se seli u Bar, sve znate koliko se oni loze na nas. Red je da i njih prospemo 20 razlike dole :D zasluzili su.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Kako smo ovo dobili pojma nemam, ali broji se 3:0.
Mozli i Pejdž su bili najbolji, ostali od sjaja do očaja, a Birčević samo očajan. Gordić se izvadio trojkom za ona telefoniranja i presudio, što ga je spasilo kamenovanja po forumu.
Ne vidim nikakve pomake u igri.
Tjeraj dalje.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Bravo za premiernu pobedu u Litvaniji :napred-partizan:

Pitanje: gde su i sta rade Parahovski i Peiners???
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Pojedini ljudi kao da su se prebacili sa navijanja za GSW na Partizan.. Em ne valja ovo nista, em ozbiljniji bi nas protivnik odvalio, em igra ne postoji :banghead: Imam osjecaj da smo pobijedili 70:100 uz 75% za dva, 50% za tri i 95% slobodna i dalje bi se nesto fantaziralo..
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Važna pobeda na teškom gostovanju.

Ono što zabrinjava vise od loše igra pojedinaca je manjak vremena i dana za trening na kom bi se greške ispravljale.

Idemo dalje , igramo u Baru a to je Grobarski domaći teren.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Sredinom oktobra, za tim sa sedam novih igraca, ovo je preko svih ocekivanja. Bice sigurno gore-dole ali na prolece moze to biti jako dobro. I polako sa ocenama nekih igraca, jos je rano. Ja lako mogu da zamislim da jedno vece na prolece Sadik zakuca punom sa 18 za finale Lige Evrope a Birca zvekne trojku sa sirenom za pobedu u finalu protiv ovih Saletovih. Da ne ureknem...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.716
Локација
underground
Ja licno sam zadovoljan dosadasnjim delom sezone.Ljudi kad kritikuju,gledaju navijackim ocima,a to je samo napad.Zaboravlja se da je odbrana ta,koja donosi trofeje,i to ne samo u kosarci,a mi je igramo odlicno.Recimo mnogi ne vide doprinos Voldena,a ja sam prezadovoljan sa njim,naravno slazem se da fali suter,i nadam se da ce to biti u skorije vreme reseno,a da to nece biti igrac,zbog koga ce odbrana da trpi.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja se izvinjavam sto ovako malo idem pred rudu, ali gledam vec neko vreme (nadajuci se ipak EL).. posle ove grupe kao pretpostavka prvoplasirani idemo u grupu F gde nas cekaju (mozda) Unix, cedekita,,buducnost..E6D50994-6A49-4545-BA12-6C0B6C8FC165.png

u svakom slucaju ono sto sledi je bitnije, kao prvoplasirani u toj grupi idemo (ako i oni budi prvi) na Virtus! a to nije lepo za polufinale!
za polufinale je lepo da nas par hiljada ode na to gostovanje, da u areni bude dva puta po 25000 ljudi.. i da se poseremo bartolomeu i ekipi u usta.

napred Partizan
 

Прилози

  • AEE10536-9292-495A-9005-34A393AB5769.jpeg
    AEE10536-9292-495A-9005-34A393AB5769.jpeg
    315,3 KB · Прегледа: 15
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Мање лоши били. Против Морнара не смије овакав напад да буде, одбрана исто. Вечерас само бљескове играли добро, бацања већ стандардно проблем, Гордић силовао много, неће проћи сваки пут. Али момцима свакако свака част на побједи.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top