Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

pfc__

Početnik
Учлањен(а)
20.09.2019
Порука
16
Reaction score
37
Локација
Dijaspora voli Partizana
Kakve nebuloze pročitah ovde?Ko je došao sa drugim timom?Pa samo im golman nije branio i možda jos jedan igrac od tekme sa Liverpoolom, protiv Aza su igrali sa 2 timom.Tako, nemoj da se pišu gluposti.
Kakav crni drugi tim.. Igrali su sa najjacim timom koji trenutno imaju. Jedino im povrijedjeni igraci nisu igrali.

Jos jednom - BRAVO PARTIZANE!
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Au ja sebi ne mogu da dodjem,igrali smo dobro uglavnom,na momente smo naivno krenuli svi napred i tako smo i gol primili. Utisak je da više vrv i ne može sa ovim igračima,ja kad sam video da se od Sadika odbila lopta koja ide 1 na sat kao od neko drvo,došlo mi je da odem. Jednostavno taj dečko nema dovoljan kvalitet i to je to,pristojan desni bek i špic bi ovu ekipu podigli do neverovatnih visina,i da i Tošić bi mogao da oladi malo,ne pruža u napadu više ništa a u odbrani ispoštuje jednom u pola sata.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Videli smo na delu još jednom briselsku demokratiju i Zapadne vrednosti,odnosno pljačku,otimačinu,kolonijalizam.

Nema pravde u fudbalu,ne nervirajte se džabe ljudi.Nije prvi ni poslednji put.

Kapa dole momcima,ponizili smo ih igrom,igrali su kao Jedinstvo sa Uba.

Treba samo voleti Partizan.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Prvo i osnovno - Koliko volim ovakav Partizan,napadacki! I ako nekad u skorijoj buducnosti ode Savo,molim vas nemojte da nam dovodite trenere iz doba bata djore...
Ovo je moderan fudbal,za ovakve utakmice se zivi...jbg,izgubili smo,ali igrali smo FUDBAL!
jos jednom-Bravo Partizane!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Bio na utakmici,puna srca i malo bijesan podjoh doma.
Zasluzili smo minimum gol,al ipak to je mancester kome pola jednog igraca kosta kao nasih 18.
Odavno se nismo ovako hrabro suprostavili jednom gigantu.

I da, izgleda je sudjeno da nas vazda pokradu nosioci ogavnih crvenih dresova,ko god bili.
 
Последња измена:

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Steta. Mogao je ovo biti onaj mec koji ce se prepricavati generacijama ali je nekako otisao u onu grupu mnogobrojnih evropskih poraza koje po prikazanom na terenu nismo zasluzili.

Momcima svaka cast.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.223
Voždovac, Mladost i Man U

52 udarca, 21 u gol protivnika = 1 dat gol
9 suteva, 5 u okvir gola = 4 primljena
koliko god bilo do nedostatka srece ovo ipak govori o nedovoljnom kvalitetu ekipe
na zelju, volju, borbu moze da se dodje do gola, da se napada, da se navaljuje... ali da bi lopte zavrsavale u mrezi treba i kvaliteta

momcima hvala na borbi i zelji, teraj dalje
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
koliko god bilo do nedostatka srece ovo ipak govori o nedovoljnom kvalitetu ekipe
na zelju, volju, borbu moze da se dodje do gola, da se napada, da se navaljuje... ali da bi lopte zavrsavale u mrezi treba i kvaliteta

momcima hvala na borbi i zelji, teraj dalje

Koliko god patili zbog poraza menjam ovo za farsu. Zato smo GROBARI. Mi igramo fudbal, ostalo je politika. Ne bih se složio da nema kvaliteta, Sadik je ovaj meč igrao kao Kanu. Suma doktorski. Mi pravimo sistem i ovakav trener treba podršku, bez obzira na loše rezultate jer naše vreme sa ovakom igrom dolazi, sve će se vratiti, možda već ove godine.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Dosao malopre sa utakmice.Ahhh kako je lepo videti pun JNA.Prelepo zaista
Momcima naklon do poda za utakmicu ,prvi put da dodjem kuci posle poraza a da nemam onaj osecaj ogorcenosti,zaista sam ponosan na igrace :clap :clap :respect :respect

Sudiji da pozelim sve najgore,olos belosvetski spanski odvratni.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.223
ima jos revans sa AZ-om. Njih ako ne mozemo pobediti mi nista nemamo da trazimo medju zadnjih 32.
uf
ne bi ja njih nimalo podcenjivao... sasvim solidnu ekipu imaju
4 su u prvenstvu sa -6 u odnosu na prvoplasirani ajax i -3 sa drugo/trece plasiranim
dok im nije bio iskljucen igrac bili su bolji od nas u bg-u a dobro su se drzali i sa igracem manje
realno trebali su da dobiju djavole kuci tamo se mufc provukao
tako da
bice bas bas tesko protiv az u hagu, oni su sigurno favoriti
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Kakva karma kakvi bakraci,da li cu jednom da dozivim da i nas sreca pogleda,ma ne sreca nego realnost,pa da odmah umrem ne bi mi bilo zao...Za 40 godina zivota uvek isto,igramo,meljemo i izgubimo i opet do kraja zivota VOLIM TE PARTIZANE!!!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.223
Mi pravimo sistem i ovakav trener treba podršku, bez obzira na loše rezultate jer naše vreme sa ovakom igrom dolazi, sve će se vratiti, možda već ove godine.
ma savi podrska svakako u svakom smislu
ali sistem
sa ovom upravom
kakav crni sistem, klub je na staklenim nogama
sa ovakvim go*nima u upravi uspeh je samo da zadrzimo glavu iznad vode
klub je na prosjackom stapu, unisten je
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top