Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Igra, izmene, motivisanost :pop

Tek posle drugog gola nesto smo kao pokusavali.
Lazar je depresivan definitivno, njemu treba pomoc paihijatra i nadam se da ce je uskoro potraziti.

Zekino trcanje je brzo hodanje u stvari, ja nisam video coveka da toliko sporo trci...

Baebek mi deluje kao Pjer Boja za siromasne, ima jak sut i krivu kicmu.

tranzicija nam vise ne postoji, nek je Bog u pomoci Saletu i nama. Teraj dalje...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Ovoj ekipi fali mesa, krtine. Da te biju oni šabani iz bačke na tvom stadionu je sramota. Šta očekivati, kad niko nema u prvih 11 preko 1, 80.
Imas krepalog Markovića kojem se vazda nešto otkači čim potrči.
KO BENDZAMIN BATON U PIČKU MATERINU!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.273
Reaction score
7.019
Cestitke na pobjedi i to je to.
P.s. Izgleda da se cigojneri provuku na forum i pored svih mogucih filtera. Nevjerovatno, ko bubasvabe su.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Stevanovic, Ostojic, S.Markovic, Obradovic i Miljkon odradili svoje solidno, mada moglo je i bolje!
Zdjelar neumoran, svaka mu cast, samo da poradi na odigravanju iz prve i bice jos bolji!
Laki Pavlovic zeljan dokazivanja, lepo i pozrtvovano je odigrao uz par gresaka, svaka cast na prijemu i sutu kod gola!
Moj miljenik Denis se nesto nije snasao najbolje, nisam zadovoljan, mada nije sad nesto ni gresio previse samo je poprilicno odsutan, a i izula ga ona bedevija na pocetku pomerila mu organe..
Asano standardan, trebao je odigra ono, ali sa druge strane desavalo se to i Sadiku i Sumi i Filipu.. vise manje postoji kao pojava u fudbalu
Fica odlican! pun samopouzdanja!
Jojic do 25min ima 7 izgubljenih lopti - nemam dalji komentar na njega.
Natho deluje bolje!
Baebek deluje snazan i okretan, steta sto nije usla ona, vidi se da nema formu, ali nekako verujem da ce u nekom trenutku krenuti da reseta ko blesav.

Komentatoru sa Arene jebem svu uzu i ziru zensku familiju, komsinice, drugarice, bivse.. svo zensko!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Inace neke pozitivne stvari su Saletova aktivnost tokom utakmice.

Sto je Backa osim one precke bila potpuno bezopasna, iako su i oni go kurac za razliku od pre dok je Savo bio trener protivnik ne stvori 2-3 kolosalne sanse. Doduse to je sve povezano sa stilom igre...

Zdjelar mora da bude kapiten...

Sansa klincima

Stevanovic na golu, zasluzio je da stane nekad medju stative jer kad god je branio bio je na visokom nivou.

Sad opet par sto su mi bas smetale:

impotentnost u napadu, totalna bezidejnost

Asano iako je dao gol, on se ne uklapa u ovu viziju fudbala.

Predugo drzanje lopte, umesto brzog odigravanja

fizicki izgled Baebeka na terenu i njegovo kretanje, pripisacemo to zelji zbog debija, medjutim njegov stav dok trci nisam video u zivotu...
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Све је мање више речено и о добрим и о лошим стварима,али оно што нисам успео да укапирам...Станојевић уводи центарфора а он улази у игру уместо јединог играча који може да му центрира.
Убацујеш голгетера а избацујеш људе који требају да га хране лоптама.
Мора то боље и наравно офанзивније.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.799
Reaction score
29.759
Локација
Beograd
Pobeda od dva gola razlike, prolaz dalje, zadatak obavljen - svakako razlozi da budemo zadovoljni i smirimo živce...

I svakako je bolje analizirati šta sve ne valja kada se pobedi, nego kada se izgubi, onda je kasno...a eto...možemo da se osvrnemo i na ono što je bilo...o.k.

Golman ,,Piroman,, nije danas ništa naročito ,,zabrljao,, - ali ničim nije ni dokazao (bar na ovoj utakmici!) da je nešto bolje rešenje za tu poziciju od Stojketa ili Popa...

Miljković...taj čovek je neuništiv! Neće se taj povrediti u 5.-om, ali ni u 95.-om minutu utakmice...kad ga videh kako, povrh svega, ulazi i u onaj ,,zicer,, - koji naravno ,,maši,,...šta da vam kažem, nije brz, ali je neuništiv. Ako on ne ,,zabode,, ponovo neki ugovor u Hrvatskoj ili recimo negde u bliskoistočnim zemljama...ne bih se čudio da igra tog desnog beka sve dok ne poobara neke rekorde u Partizanu...
Ćelavi Miletić je imao neke blistave momente, ali i neke ,,žute minute,, - a Miljko je ... tu negde između...i kako kad...uostalom, ako nama igra zavisi od jednog beka, e jebiga, ima valjda još neko na tom terenu...

Obradović...vidi se da je nekad znao i mogao sa loptom...ali je meni mnogo tužno kad u dresu Partizana ugledam čoveka koji je nekad bio brz a sada je spor...

Sveta i Ostoja...nismo danas primili gol, ali ne samo zato što nam je cela odbrana ,,štimala,, besprekorno, nego i zato što Bačka nije znala da ,,spiči,, nešto ,,jače,, od one prečke...

Kad sam već kod štopera, ,,raritet,, od danas mi je bio što sam na toj poziciji u timu Bačke video Danila Rađena, momka koji je igrao ,,fucu,, u U.S.A. - a prošle sezone nastupao za Teleoptik u Trećoj ligi, pa su čak novinari ,,predviđali,, da će zaigrati i za Partizan...
To je onaj dugokosi, što je na početku utakmice dobio ,,žuti,, pa ga trener izveo još u prvom poluvremenu, žao mi je što nije igrao duže da vidim šta još može kada nije u Trećoj ligi...
Sve u svemu teško je naći klasu kao što je to Banjak, ali za neke rezerviste kao Pešukić, Vujačić, Dinga, ne moramo mnogo daleko da tražimo, imali smo ih i u neposrednoj blizini (Vranjanin igrao isto za Teleoptik, sada je u Metalcu).

Zdjelar se trudi i ne spada ni u penzionere ni u decu, što je u našem timu raritet, ali čovek toliko sporo misli na terenu da mi je to neverovatno.
Dobija on pohvale na Forumu, ali treba se malo setiti na primer: Ace Trifunovića, Kataneca, Jokanovića, Troboka, Nađa, Duljaja, Žuke, Kamare, Evertona...pa uporediti...

Još jedan ,,raritet,, je Lutovac, čovek koji bar može da trči i centrira, šteta samo što nema kome, a i kad bi imao, trener ga prethodno izvede iz igre...

Jojić i dalje penzionerski, ja ne znam može li on da se vrati u ritam pravog fudbalera i koliko mu vremena treba za tako nešto?
U ovom stanju u kakvom je on bio na derbiju i danas, tvrdim vam da je bolje uzeti jednog od ona dva momka ,,veznjaka,, iz Teleoptika, ako ništa drugo, mogu 90 minuta da trče bez problema.
Zeka je ,,Bambi Tošić,,...broj 4...

Bambi bio Bambi br.1, samo pada i čeka slobodnjak.
Natho br.2, ne pada ali čeka slobodnjak ili penal.
Markec br. 3, samo mnogo neupotrebljiviji...
I Zeka je sad Bambi br. 4, gura sa sa Nathom oko slobodnjaka...
Čak četiri ,,napadačka,, Bambija za kratko vreme u jednom jedinom Partizanu, da ipak nije malo mnogo?!

Asano...pokazuje ono što sam pisao i ranije - da ga ne treba ,,zakucati,, stalno na krilo, a pokazuje i zašto je kod nas, jer da nema one greške i mane bio bi u nekom bogatijem klubu za mnogo veću lovu, dao je gol danas, može da trči - pa šta ćeš više.

Laki...pravimo igrače ali nedovršene, majstor lopte koji nije brz, pomalo ,,lenj,, na terenu, itd, itd...zna ali mora to i bolje - ili odmah, ili ako je u stanju što pre...da ne zaboravim, dao je gol, bravo mali!

Markec - nije u stanju.

Ko je još igrao? Natho, Natha znamo šta može šta ne može, Fiću znamo isto tako, Denis danas ništa naročito, Bajbok-Bebek, jedva se kreće po terenu, ali - zna.

Ostavljam malo ,,municije,, i za ,,rafal,, na temi o naj igračima meča...
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Preziveli smo Backu, koju smo trebali ubedljivo dobiti, ne toliko zbog nase igre koliko zbog katastrofalnih gresaka gostiju.
Za pohvalu je lep gol Pavlovica, a sve ostalo.....
Evo par utisaka:
Los, i spor protok lopte, cesto je bilo slucajeva kada smo krenuli napred a lopta kruzi li krizi levo i desno.
Lutovac koji je dosta trcao, cesto je trcao u prazno cekajuci da se Miljkon resi do produzi loptu napred.
Nas rekreativac Obradovic je cesto ispadao, vidi se da je daleko od forme koju ozbiljan fudbal zahteva.
Jojic.... lopta se odbija od njega kao od balvana, povrh svega oteo je slobodan udarac od Natka koji je mirisao na gol.
Ocigledno Stanojevic planira da mu bude nosioc igre, nema drugo objasnjenje sto uopste igra.
Individualni potezi pojedinaca, idu na ustrb koletktiva... Asano, Stevanovic.....
Drago mi je da je sansu dobio Baebek, ali ne lezi vraze, jedini koji ima centarsut je izasao.
Makar smo ulaskom Baebeka imali barem jednog igraca blizu sesnaesterca koji je pretstavljao neku opasnost.
Danasnji izgovor za slabu igru je derbi... igraci su se istrosili.
Evo sad lepe pauze od 5 dana pa da se igraci upoznaju i uigraju.
Stize nam utakmica sa Radnickim, i to ce sigurno biti ozbiljan ispit nasih mogucnosti.
Nema vise prostora za bilo kakvu kuknjavu i opravdanja za losu igru.
PS Nakon nase utakmice odgledao sam utakmicu Red B. Lokomotiva.
(Ne)Sreca nasa pa mi nismo u tom drustvu inace bi nam brideli obrazi. (bravo za Nikolica)
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Inače, može li neko da potvrdi ako je ovo Asanova 50. utakmica u klubu ili je to bio derbi?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Sta reci, jos jedna tipicna utakmice iz opusa “stanoje-blood2”
Gore-dole, vruce-hladno uz pregrst trazenja resenja u hodu i preko kolena.
Baebek nespreman
Obradovic nespreman
Bojim se da ne unistimo denisa stalnim menjanjem pozicije i cudnom minutazom
Ti si prvi golman, celavi cigane:D
Ne, ozbiljno...on je meni super
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Inače, može li neko da potvrdi ako je ovo Asanova 50. utakmica u klubu ili je to bio derbi?
Baš hteo da pogledam na zvaničnom sajtu. Nekada je tu stojala tačna statistika svakog igrača (+ prijateljske utakmice). Danas:

- Statistika: link za superliga.rs
- Profil: link za transfermarkt
:banghead:
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
sledeca u niš protiv djumijevog radničkog... znamo kako se oni ciganišu protiv nas, prednost je što je tu djumi i što imamo ovaj stil igre gde ćemo lagano da dobijemo ako damo gol, jer gol nećemo da primimo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top