Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Bice dobro ako do kraja prvog dela sezona ne kiksnemo vise od 2x...a na zimu rekonstrukcija (tj. rasprodaja epizoda 2). Poslednja rekonstrukcija je bila prosle godine....Ne treba biti naucnik-ciklusolog pa zakljuciti da mi novu selekciju pravimo na svakih godinu, godinu i po dana vec godinama unazad.... Od titule su ocigledno svi odustali (ovi iz uprave i pre nego sto je pocela sezona), sprema se ekipa za treci rang evropskih takmicenja....nek nam je Bog u pomoci.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.776
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

opet ti zli stranci
Meni je ovo već bezobrazluk.
Mislim ok ne sviđa ti se tim, to je legitimno.
Ali nije to editor u menadžeru da zameniš igrače za džabe.
Koji si onda kurac prihvatio da budeš trener ako ćeš bukvalno sve igrače da zameniš.
Pa nije to igrica da menjaš kako hoćeš.
A i da kad hoćeš hoćeš Miljkovića ali to je druga priča.
Da ne bude ono kao Partizan zvao, zvao ga je i ranije pa nije bilo “pravo vreme”.
Generalno ne mogu očima da vidim i u FK i KK trenere koji ne vide dalje od svog prsta nego samo 2 meseca unapred i tačno im se jebe koliki će grob finansijski da ostave iza sebe kad nadu “bolji klub”.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.772
Reaction score
19.406
Локација
Nickname
Ja koroni u porodici vučić, apsu nekih iz kancelarija stadiona Jna i usput terorističkom napadu na rajku.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Ja se nadam da cemo da pobedimo, pa makar 1:0
Mačva ima jebeno 5 bodova iz 12 utakmica, već 2 godine su poslednji na tabeli, bukvalno, ako njih na JNA ne napenalimo 3-4 razlike, ja ne znam koga ćemo.
Tako da je sve manje od toga za mene neuspeh, mada me ništa ne bi čudilo, s obzirom na to kako igramo u skorije vreme.

Apropo Stanojevićeve rekonstrukcije tima, mislim da uopšte nije zaslužio da on dobije odrešene ruke da "rekonstruiše" tim, svojim vedetama, verovatno.
Ako mu se ne sviđa tim, neka ide, nije on svojim rezultatima i pojačanjima koja je doveo zaslužio nikakvo poverenje, barem ne od mene.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Apropo Stanojevićeve rekonstrukcije tima, mislim da uopšte nije zaslužio da on dobije odrešene ruke da "rekonstruiše" tim, svojim vedetama, verovatno.
Ako mu se ne sviđa tim, neka ide, nije on svojim rezultatima i pojačanjima koja je doveo zaslužio nikakvo poverenje, barem ne od mene


Jebem ti trenera koji ce da prihvati tim koji mu daju. Ja sam za to da je jedino trener taj koji bira igrace i pravi tim.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Klubovi koji imaju ozbiljnu upravu koja ume i zeli dugorocno da planira nemaju potrebu za rekonstrukcijom tima na svakih godinu, godinu i po dana. U takvim klubovima svaki trener koji dodje je ciljano odabran kako bi njegov pogled na fudbal odgovarao ekipi. Takvom treneru ne treba rekonstrukcija nego minimalne promene....a s obzirom da nemamo normalnu upravu rekonstrukcija je neminovna i ocigledno su svesno isli ka tome jer ne mogu da rasprodaju tim ako ne stvore podlogu za rekonstrukciju. Samo ih transferi zanimaju i nista vise, sve je ovo vec vidjeno i sve se ponavlja.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Problem je ovde dublji, nešto ovde ne štima. Ne vredi da se promeni sto trenera. Imamo mi više igrača koji su i više nego odlično plaćeni, imamo neke rezerve domaće koji imaju i više nego pristojne plate, a učinak na terenu izostaje.

Da li je maska ili ne, činjenica je da Asano od avgusta meseca nije postigao pogodak, činjenica je da Natko od prošle sezone igra znatno lošije, činjenica je da sem Zdjelara nemamo domaćeg igrača koji pruža konstantne partije kao on, što opet povlači drugo pitanje da nemaju potreban kvalitet za klub poput našeg.

Neko treba da odgovara za Lazara Markovića, imali smo svi strpljenja za njega jer je dete kluba ali najplaćeniji igrač ekipe mora biti neko ko će odigrati sve utakmice i što je najbitnije da na tim utakmicama bude motor ekipe (da asistira, da daje golove, da bude učesnik u akcijama kod gola), a mi smo dobili igrača koji je više vremena proveo van terena nego na njemu. To je nedopustivo.

Kako je moguće da mi kao klub konstantno pravimo greške u dovođenju igrača iz domaće lige? Da li su svi krševi ili mi grešimo u skautiranju? Bar 10 igrača mogu nabrojati koji igraju sada ovu livadu od lige i koji su preko, a koji bi doneli preko potrebni kvalitet u ekipu. Umesto toga mi gledamo igrače nedorasle našem klubu.

Takođe Stanoje mora da shvati da ne može sa nekim bivšim igračima da napada titulu i da se bori do kraja sa projektom od preko puta. Dalje, velika greška je pustiti nespremnog igrača da uopšte igra bilo kakvu utakmicu, a kamoli derbi nespreman. Pa jedan Bejl koji je došao povređen u Totenhem je posle mesec dana odigrao tek utakmicu i to nekih 20-tak minuta. Dakle nije sramota sačekati da se Jojić spremi i da tek kad bude potpuno fizički spreman zaigra.

Da se mane one floskule naša deca, pa ne mogu samo naša deca da igraju, možeš ti i od klinaca iz drugih klubova napraviti "naše" dete.

Imaju dva prelazna roka da srede ekipu na bolje, da nađu potrebna 2 bonusa koja neće igrati radi pravila već da budu legitimni igrači u 11, a ne da se čeka 5. kolo sledeće sezone pa da se kuka na pravilo.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.461
Reaction score
5.806
Локација
beograd
Kao sto rece kolega iznad, Stanoje ima zimski i letnji rok da naoravi ekipu koja ce uzeti titulu. Ako dozivi brodolom kao savo ili kao stitarac, da mu ekipa u drugoj sezoni izgledao kao prosecni prvoligas, odmah napolje. Do tada velika podrška.
Danas 4-0!
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Kad bi Miljkon, Lola, Obradović, Brežančić, čak i Markec, odnosno Jojić, organizovali oproštajne tekme, na teren bi izašao isti ovaj sastav koji gledamo već nedeljama, vodio bi ih SS, naravno.
Ako SS želi da vrati poverenje bar onog dela navijača koji je verovao da će njegov povratak prestrojiti Partizan na pravu stazu u borbi protiv celokupno korumpiranog sistema (da će makar pokazati želju da se bori protiv viših sila), onda ove top modele mora da stavi u izlog već na zimu.
Imaju lepi baloni za fudbal po Beogradu, tamo mogu da se druže. Sumu neka ne poziva na termin, polomio bi im kičme, neka njega u prvom timu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Kao sto rece kolega iznad, Stanoje ima zimski i letnji rok da naoravi ekipu koja ce uzeti titulu. Ako dozivi brodolom kao savo ili kao stitarac, da mu ekipa u drugoj sezoni izgledao kao prosecni prvoligas, odmah napolje. Do tada velika podrška.
Danas 4-0!
Već sad, u prvim mesecima prve sezone izgledamo kao prosečni prvoligaš, tako da bi brodolom predstavljalo to da u drugoj budemo u zoni ispadanja/u donjem delu tabele.
Letnji prelazni rok je već odradio, dobio je 5-6 "pojačanja", ako se ne varam.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.776
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kolko je smešno ovo kao ismevanje đukića. Čovek jedini prezimeo od 2004e i to sa ožegolom kao špicem, a u ligi imao rezultate kao i ovi pre i posle njega da izuzetkom Nikolića.
Daleko od toga da je dobar ja očima ne mogu da ga vidim, ali ta njegova sezona trenutno izgleda kao misaona imenica.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Стојанче Ристевски nezadovoljni jug posle 1:1 u Beogradu (vs Zilina) skandira: “Jokane odlazi”

mi svakog naseg trenera pre ili kasnije pravimo od blata.

Ja evo doziveh da Zeku i Bjeku, i ne samo Miju vec i celu familiju pravim od blata!
Sasu Ilica od zlata! OpaOpaStitarca od govana, ali ga ipak pravim.. doba odvratnog klempavog i “svinjske glave kokain” isto pravim..

Crno bez i malo belog.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top