Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.013
Reaction score
11.899
Локација
JNA
Ja sam im prvi sklon, ali mi ako nešto želimo da uradimo onda nema mesta emocijama. Da li su Zagorac i Dangubić dovoljno kvalitetni za naše ciljeve, a to su ABA, Evrokup i Evroliga? Ja mislim da nisu. Zagorac je promenio ne znam već koliko trenera i znamo svi kako je igrao, a Dangubić po meni nema kvalitet za Partizan.
Odmah da se ogradim, ovo je moje mišljenje, ako Žoc odluči da ih zadrži i ako on smatra da će mu biti od koristi, skroz okej, podržaću.

Čekamo ta pojačanja k'o ozeb'o sunce :D
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Da:D
Šalim se, nisi budala, budale su na drugom forumu ružnijih boja. Ja Zagora i mogu da svarim, naše dete, doneo nam onu pobedu protiv Virtusa u Bolonji, očigledno igrao bolje pod Trinkijerijem, bio tragikomičan prošle sezone, on bi imao ulogu mahača peškira u Željkovom timu, nešto kao štimac u reprezentaciji, a Dangubića ne mogu da svarim pa sve da Sveti Željko aminuje njegov ostanak, taj nivo ciganije nam nije trebao, oni su njega doveli da bude pandan odlasku one njuške kojoj se i ne sećam imena u čergu. Dangubić out, cigani nam ne trebaju u klubu!
 
  • Like
Reactions: BiP

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Stvarno mi je glupo da komentarišem Željkove odluke. Jaramaz je jedini kog je hteo da ostavi od ove petorice, ali nije moglo.

Dangubić će biti dobar, a Zagorac je zauvek izgubljen projekat.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Jedino mi je zao odlaska Jaramaza i donekle Tomasa. Kazem donekle pošto ne znam kako bi on funkcionisao pod Željkovom gvozdenom pesnicom onakav kakav je "zajebantor". Jare treba jednim masivnim ugovorom da se obezbedi i verujem da mu svi želimo sreću u tome.
E sad. Kad već Željko tako lako otpisuje 90% prošlogodišnjeg tima, mada ionako bi otišli al bar nema produžavanja agonije sa nekim igračima u nedostatku ideje za nešto bolje, mene već prolaze trnci šta li se sprema za dovođenje. Čak me ne interesuju ni glasine tipa ovaj onaj, čekao bih do avgusta i da samo objave spisak tima. Evo ovih 12 će se najebati majke svima :šal.
Apsolutno bezrezevno verujem u svakog igrača kog dovede Željko.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Zagoru je najveca referenca to sto je veliki grobar. Sve je to lijepo, ali ne doprinosi toliko igri. Doduse i danguba je bio nas :D
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Trinkijeri je sastavio tim koji nije bio skup, a u jednom trenutku je bio prvi u ligi i u Ec. Ako može Trinki, može i Željko, ja samo imam jednu molbu, bez Dangubića molim.

ako gledamo kakav je ugovor imao potpisan parahuski i znajuci da isti nije bio najveci, ne bih bas rekao da to nije bio skup tim za nase prilike od 2014 pa do sada...

sto se tice cistke ocekivano, mislim da zagorac i dangubic zajedno nemaju mesta, da je jedan ok da ostano dok ako ostanu obojca bicemo tanki na krilu, ali videcemo sta i kako onaj kome je to posao i ko se razume u to misli i moze
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Zagoru je najveca referenca to sto je veliki grobar. Sve je to lijepo, ali ne doprinosi toliko igri. Doduse i danguba je bio nas :D
Kas Silobad spoji staz do penzije, nek dodje umesto njega.
Znam da sam malo pregrub, retko pricam protiv nasih igraca, ali melanholija i depresivne epizode nikako ne idu uz karkater kosarkasa Partizana. Bolje da ode lepo ko covek nego da dobije panicni napad kad zeljko dobije cigla - boju u licu.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.004
Reaction score
3.753
Локација
Očekujem Zagora u modu MVP ABA lige sleš NBA prospekt iz sezone 16/17 kad je igrao za Megu i ubacivao 15+ poena u proseku, sada kada je pod patronatom Željka Obradovića.

EDIT: Upravo ovo što je napisao Rus.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ja stvarno ne bih imao vise zivaca da gledam Zagorca pa sve i da izdominira tokom citave sezone. Jednostavno njegovu pojavu ne mogu da svarim. Nadam se da i Zeljko misli na svoje zdravlje i da ga nece ni razmatrati u vezi ostanka.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Šta smo mi sve svarili od svadbara preko Dangubića i Stefana Jankovića... Zagor je naš, Grobarčina, ako popravi igru naravno da ima mesta za njega u timu, kakvo svarivanje, ove što im se prašta ružna prošlost treba svariti, a ne jednu Grobarčinu kakva je Zagor.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Zato sam i napisao "ako popravi igru". Ali i da igra najgore u timu, mogu da se nerviram zbog igre i rezultata, ne i da ne mogu da ga svarim, jer je ta kategorija nesvarivanja rezervisana ekskluzivno za one sa ružnom prošlošću.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi moji, to vam je kao sa automobilom i vozačem. Ako je automobil crk'o ni najbolji vozač ga ne može pokrenuti. Ako je auto solidan a vozi ga idealan vozač, on će tačno da klizi kako treba. Ako je vozač loš ili morka pijan, onda jje džabe što je auto solidnih performansi. Zagor je pokazao da meože imati funkciju i da u nekom normalnom sistemu može da odigra /uz sve mane koje su vidljive/.

Drugo, mislim da je merljivost kvaliteta svih naših igrača NEMOGUĆA u odnosu na prošlu sezonu u kojoj nije bilo tima, nije bilo trenera, nije bilo lidera a košarka se svela na basket i to onaj 3x3 gde je zavisilo od toga na koju će nogu ustati Pejdž, na koju Tomas, uz relativno konstantnog Jaramaza. Ali nemaš tim i nemaš igru - U toj situaciji ti je nemoguće reći ko je kakav igrač. Imamo sećanje na drugu sezonu Trinkijerija i to bi moglo nekako da posluži kao neka odrednica šta ko može.

CrazySerb kad smo kod Željkovih živaca, samo zamislim facu Stefana Jankovića i brata Tomasa na time-autu i Želkovu histeriju kad skapira da im je sve rečeno samo prošlo kroz uši :buhaha :buhaha :buhaha
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Neverovatno mi je da Jare nije produzio , koja ti motivacija dodatna treba kada ispred sebe imas Zeljka najboljeg trenera Evrope i ti imas priliku da radis sa njim
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top