Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ljudi, DV nije sedeo ni na klupi Kluža. Ne verujem da će sedeti i sada ali verujem da će biti formalizovana neka saradnja i da će ga Žoc vratiti. Prvo, o Duletu ne treba trošiti reči i svakako je ogromna stvar da se vrati u bilo kom svojstvu a obzirom da se Žoc sada pita za sve, verujem da će biti angažovan...
Misliš da je to moguće posle svega onog sa Ostojom i isplaćeno je/nije isplaćeno? Da ne pominjemo odnos sa predsednikom SNS koji se pita za sve u ovoj državi.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pa vidi, jednom umalo da budem lud u slučaju Žoca, ajde neka budem i sada neki ludak pa neka se završi isto kao sa Žocom. JBG volim Partizan, i da - potajno se nadam da je moguće pa neka sam lud 1000%
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Meni je to nerealno. Misko, NBA prospekt.
Zoc je isto bio nerealan, NBA prospekt :)

Mada imaju zajednicku liniju svakako, onu najlepsu crno-belu!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Demantovao je iz nadanja da će biti izabran u prvoj rundi drafta, zatim da ukoliko tako bude zavisno od tima koji bi ga odabrao procene projekat tog tima i koliko je realno da u sistemu tog tima igra ozbiljniju ulogu. Pošto će do "treš" timova u kojima bi imao prostora za željeni razvoj i napredak (tipa Pokuševski), teško doći gledajući redosled drafta, sva je prilika da će ga i sam Miško usmeriti ka nama, jer nije ni Miško sisao vesla - rad sa Obradovićem i bez Obradović, kako bi i on sam rekao - razlika 10 miliona dolara ;) ;-)
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Ljudi, DV nije sedeo ni na klupi Kluža. Ne verujem da će sedeti i sada ali verujem da će biti formalizovana neka saradnja i da će ga Žoc vratiti. Prvo, o Duletu ne treba trošiti reči i svakako je ogromna stvar da se vrati u bilo kom svojstvu a obzirom da se Žoc sada pita za sve, verujem da će biti angažovan...
Prorekao si Željko dolazak, ajde neka ti se i sada posreći
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Kićan predsednik
General koordinator/sportski direktor
Želimir trener
Dragan kapiten
Trifunović, Petrušev, Nakić... klinci
@Spalding klupski vrač

I taman kada sam se setio da će se ljutiti moderatori jer ne dozvoljavaju maštarije na forumu, shvatio sam da i nismo baš predaleko od ovoga... Da ne ureknem...
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Zalizani kreten umisio da je mnogo veliko mudo. Narastao je dok je Partizan bio urušavan i steko reputaciju izbacivanja mladih igrača. Koliko sledeće godine će skuckati na Željkovom pragu moleći da nam uvali nekog igrača da kroz Partizan može da mu digne cenu i ogrebe se za procenat.
Mislim da će i sam Petrušev da shvati da mu je bolje da radi sa najboljim mogućim trenerom nego da igra g ligu gde zapravo niko ne napreduje i gde i nesretni Janković imao po 30 poena. Moš misliti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top