Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
211
Reaction score
1.321
"ako ja koji sam stvarno izgubio dosta toga zbog Partizana mogu da cutim ako je to za dobrobit Partizana u ovoj situaciji, onda mislim da mogu i ostali."

Razumem ja ovaj rezon, jer to je razmisljanje normalnog coveka, ali u osnovi ovakvog rezonovanja je pogresna pretpostavka da imamo posla sa normalnima.
Cutanje, u ovoj prici, ne moze nista dobro doneti Partizanu, i od toga nam nista ne zavisi.
To cutanje, ako prodje, moze dovesti samo do toga da sledeci zahtev bude da svi nosimo njegove slike u novcaniku da da mu se na utakmicama pevaju ode i nose majce sa njegovim likom.
Ovde se bukvalno od navijaca trazi "da mu se izvinimo sto nas je tukao", da na sva visegodisnja ponizenja i unistavanje jedne zdrave sportske price, zarad uzdizanja vampirskog, stetocinskog projekta zaboravimo, da zaboravimo na batinjanja navijaca, da zaboravimo na mentalno, fizicko i profesionalno, sistematsko unistavanje coveka koji je ono sto je najvaznije, a to je zdravlje, dao za Partizan.
Uz ogromno, neizmerno, postovanje za Zeljka Obradovica, njegovu karijeru, i sve sto je u proslosti radio i sto u ovom momentu radi za Partizan, oslobodjenje naseg kluba, u pravom smislu te reci, zapocece Duletovim povratkom u klub, barem sto se mene tice.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Ne budimo naivni. DA NIJE MNOGO BITNO SADA DA SE CUTI, NE BI NI ZOC SEDEO TU GDE SEDI. Zvalonja radi sve sto moze samo da prezivi sledece izbore. A sta posle? Sta posle, ako nekim slucajem prezivi? Gledam zemlju gde mi deca rastu, gledam vrednosti, gledam sve sto je stvoreno. Da me neko kupuje titulom evrolige? A ja ne smem dete da vodim na iste te utakmice od smrdljivih udbinih siledzija. Pa cemu onda sve to? Koja je svrha cutanja? Zoc je cena koju je zvalonja spreman da tipla... Pitanje je samo da li je Zoc nasa cena da cutimo na sve sto se desava oko nas?
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
1. Skandiranje Vučiću ne znači da će Partizanu biti gore.

2. Skandiranje Vučiću ne znači da će sponzori pobeći od Partizana.

3. Uvlačenje Vučiću ne znači da će nam dozvoliti da deremo cigane.

Svi koji poturaju priče kako treba da budemo mirni kao bele lale su za mene SNS botovi, ili im je dobro neko isprao mozak.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Spinovanje je ponovo krenulo.
Ajde za one koji se prodaju sa koju "crvenu" i koji sendvič. Njih verovatno i zabole za Psiha, ogrebu se za koji dinar, priča se i da salama u tim sendvičima vrhunska..
Al za ove druge, koji iskreno podržavaju Psiha. Teško je i zamislivo, kako je njima u njihovoj glavi. Sede, smrde, ne izjašnjava se otvoreno. Pokušavaju da spinuju, al vide, koliko im to ne uspeva. Ne znam samo dal su svesni koliki kontraefekat od željenog postižu.
Prosečan Grobar, svestan je okruženja u kom živi. Svestan je, šta je taj Psiho, od kako je zajahao, činio i čini nad sportskim društvom Partizan. Ne nad jednim klubom, već nad svime što ima prefiks Partizana. Psihopata klasična, kompleksaš istraumirani.
Počev od teranja Duleta Vujoševića, postavljanja svojih ljudi u svim porama kluba/ova.
Pravljenja "ikebana" sa jedne strane i "dopingovanja" cigana u svim sferama sa druge strane.
Danas ovi botovi, pozivaju se na Željka. Čovek reč jednu rekao nije.
Al čak i kada bi hipotetički rekao i insistirao na tome da se ne skandira Psihu il onom Čoviću i njegovoj seksi ženici.
Otac najrodjeniji da mi je. Ne bi me sprečio da skandiram tom žvalonji.

Više bi voleo i onog jadnog Perkinsa ponovo u Partizanu da gledam. Poslednji na tabeli da budemo. Al nikada se prodao ne bi, nit bi voleo da moj Partizan ima bilo kakvu obavezu prema tom žvalonji.

Samo, zanimljivo je, onako, sa strane, posmatrati. Kako se "slučajno", pojavljuju, oglašavaju, ovi što iz ovih ili onih razloga, kreću da spinuju, da nam objašnjavaju, kako "nešto nije u redu" :)

Daj oslobodite temu. Prestanite sa tim.. Sa jedne strane iritantnim, sa druge strane, smešnim pokušajima spinovanja.

VUČIĆU PEDERU!!!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.165
Reaction score
3.693
Po nekoj mojoj logici, Petrusev ce zavrsiti u Partizanu. Prejak za megu, a trenutno slab za NBA(nije svake godine Jokic).
Zalizani vrlo dobro zna da su Real, CSKA, Makabi daleko. A da ide u SZR kkcz pitanje je koliko ce mu tamosnji gazda/vlasnik dati minuta + kako misli razviti pobjednicki mentalitet u klubu koji se konstantno bori za TOP17.
S druge strane, kod nas sigurno najbolji trener u Evropi i imacemo respektabilan tim. Na centru imamo samo Mozlija pa ce momak sigurno igrati.
Vjerujem da nas Misko licno ne mrzi vec jednostavno nismo bili sredina za njegove prospekte. A kakve smo imali rezultate prosle sezone(ne ponovilo se) i razumijem ga.

Edit: zaboravih: vucicu pedercicu.
 

servent

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
49
Reaction score
64
Podrzavam sve napisano posle zakljcavanja ali moram napisati da ne mogu da mislim nista lose o ljudima koje je neko veliko zlo nateralo da podrzavaju ovo iskonsko zlo koje je nas snaslo. Zato je dobro da se spuste tenzije i da sve bude za dobrobit naseg Partizana i da podrzimo trenera koji sigurno nije podanik iskonskog zla.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.134
Reaction score
14.751
Локација
Kipar
Kada budem cuo da Zeljko otvoreno kaze da se ne skandira onda cu I komentarisati. Do tada ove spinove ne treba komentarisati jer je to upravo ono sto se trazi, da se izazove mrznja prema coveku koji je zalozio svoje ime da spase svoj klub. NEZABELEZENA pojava u istoriji kluba I sporta uopste.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Je l mi ovo i dalje o žvalonji?

Da dovedu All Star NBA petorku, i dalje će biti peder. I dalje će mu se skandirati. I to je prosto tako.

Nemojte i ovaj prostor da trujemo tim govnetom, daj neke vesti iz kluba.

Evo na sajtu su vratili i Miletića u roster. Je l on pod ugovorom takođe?
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Op, evo, Pudlina Pudla Vujičin ponovo pušta gasove. I svi mediji uredno prenose. Za Bjelicu. Budući da ste do sada sve pogodili, nema razloga da vam ne verujemo. Jebo vam pas mater svima.

Verovatno Ćoravi završava Bjelicu pa puštaju priču da ga Žoc želi.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Kada budem cuo da Zeljko otvoreno kaze da se ne skandira onda cu I komentarisati. Do tada ove spinove ne treba komentarisati jer je to upravo ono sto se trazi, da se izazove mrznja prema coveku koji je zalozio svoje ime da spase svoj klub. NEZABELEZENA pojava u istoriji kluba I sporta uopste.
BRAVO MAJSTORE! Srž cele priče na tu temu!
tačka.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Мислим да још увек нисмо свесни колику жртву Жељко подноси да би вратио Партизан на старе стазе успеха. Ја и даље не верујем да се он вратио у овај брлог од државе.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.040
Reaction score
26.194
Локација
ante portas
Op, evo, Pudlina Pudla Vujičin ponovo pušta gasove. I svi mediji uredno prenose. Za Bjelicu. Budući da ste do sada sve pogodili, nema razloga da vam ne verujemo. Jebo vam pas mater svima.

Verovatno Ćoravi završava Bjelicu pa puštaju priču da ga Žoc želi.
+
Ima da bude priča da je odbio Partizanove " meleone" ko i za Kalinića što su pričali.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Po nekoj mojoj logici, Petrusev ce zavrsiti u Partizanu. Prejak za megu, a trenutno slab za NBA(nije svake godine Jokic).
Zalizani vrlo dobro zna da su Real, CSKA, Makabi daleko. A da ide u SZR kkcz pitanje je koliko ce mu tamosnji gazda/vlasnik dati minuta + kako misli razviti pobjednicki mentalitet u klubu koji se konstantno bori za TOP17.
S druge strane, kod nas sigurno najbolji trener u Evropi i imacemo respektabilan tim. Na centru imamo samo Mozlija pa ce momak sigurno igrati.
Vjerujem da nas Misko licno ne mrzi vec jednostavno nismo bili sredina za njegove prospekte. A kakve smo imali rezultate prosle sezone(ne ponovilo se) i razumijem ga.

Edit: zaboravih: vucicu pedercicu.
Ja ovo pricam od početka.
Ako ne dobije ugovor u NBA ja sam poprilično siguran da će kod nas.
To je trenutno najbolji izbor
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.485
Локација
Kej Republika
Nisam siguran, ali znam da je ćoravi ubica pominjao pre par meseci, da Petrušev ima neki dogovor sa Baskonijom. Nisam siguran. Tipa oni imaju prvenstvo kupovine ili tako nešto.

Kad je fmp slavio ulazak u Top 19, ćoravi gmaz je imao opširan intervju kao i uvek. Burek novinar mu nabacio Filipa kao temu tad.

Kapiram da se zalizani sve pita. Bice kako ono odluči.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Petrušev nema kvalitet (trenutno) za prvog centra u jakom (EL) klubu. Ima tu dosta zavrzlama od toga šta je Zalizani zamislio s njim do možda garantovanih minuta itd. Mi moramo da napravimo stabilan rezervni tim a tu ne računam onu zajebanciju sa Mladost Zemun i pokrenemo razvoj igrača koji nemaju kvalitet za prvi tim ali imaju potencijal.

Moja filizofija je da klub koji ima ambicije veće od pukog učešća u evropskim takmičenjima ne može da razvija igrače i uporedo ima najveće ciljeve. Za one super talente ima mesta u takvom sistemu ali oni kojima treba još mesta u profesionalnom razvoju moraju da imaju utakmice u rukama a to je izvodljivo samo kroz neki B tim.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Nisam siguran, ali znam da je ćoravi ubica pominjao pre par meseci, da Petrušev ima neki dogovor sa Baskonijom. Nisam siguran. Tipa oni imaju prvenstvo kupovine ili tako nešto.

Kad je fmp slavio ulazak u Top 19, ćoravi gmaz je imao opširan intervju kao i uvek. Burek novinar mu nabacio Filipa kao temu tad.

Kapiram da se zalizani sve pita. Bice kako ono odluči.
Znam da je ćoravi to pominjao.
Ali ko još veruje ćoravom...

Mislim moguće je.
U tom slučaju sigurno nećemo da uzimamo igrača i da plaćamo 800k koliko mislim da je on tada pominjao kao neku klauzulu
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Ко зна шта лупета ћорава наказа Петрушев је био у Басконији још као малолетан у млађим селекцијама. Сигурно га одбио Петрушев па измишља разлоге. Филип је навијач Партизана и то не крије, каква црна Басконија нема више ништа са њима. Отиснуо се у Америку, био на универзитету Гонзага вратио се у Србију у Мегу, што нису они платили неку клаузулу. Притом је Басконија попуњена на Петрушевој позицији, нереално је да оде тамо и бори се за минуте. Све зависи од драфта, Петрушев је добар потенијал али му не предвиђају баш неку добру позицију на драфту, биће изабран тек у другој рунди.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top