Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Stanojevic nije precrtao Sumu. Ko ga i malo poznahe, zna da nikad ne bi prcrtao igraca koji moze nesto da mu donese igracki.
Ovde se Suma dize u nebesa, potpuno nekriticki.
Po informacijama koje ja imam, trener se nalazi izmedju prepucavanja igraca kome se duguju pare i smrdljive uprave...
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Partizanova igra zadovoljavajuća, povoljan ishodu u revanšu izvestan.
Vujačićev faul, izrodsko instruisanje sudija se mora suzbiti, cz da nema, mantali navijače ili ne, njihove fiksacije nama bolest.
Hvala Bogu, Rikardo nemilostiv.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
771
Reaction score
2.883
Локација
Banja Luka
Stanojevic nije precrtao Sumu. Ko ga i malo poznahe, zna da nikad ne bi prcrtao igraca koji moze nesto da mu donese igracki.
Ovde se Suma dize u nebesa, potpuno nekriticki.
Po informacijama koje ja imam, trener se nalazi izmedju prepucavanja igraca kome se duguju pare i smrdljive uprave...
Normalno da se diže u nebesa kad je ubjedljivo naš najpismeniji fudbaler.A šta Stanojević misli o njemu vidjeli smo i čuli na konferencijama za novinare.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Decko je u 2 poslednje evropske utakmice dao asistenciju Rikardu za gol u Slovackoj i danas direktan pas ka Markovicu koji je doktorski zavrnuo na tacnu ZELENORTSKOJ AŽDAJI.
Pa vidi, nisam obratio pažnju na to ko je danas poslao pas ka Markoviću...ali...pa zar je na fudbalskoj utakmici to nešto izuzetno kad igrač uspe da ,,pogodi,, loptom saigrača? Valjda bi to trebalo da je neka uobičajena stvar...?
Nažalost...večeras za nas nije bila uobičajena...
KOLIKO smislenih akcija smo danas napravili? KOLIKO puta su Šćekić-Zdjelar-Natho-Pantić-Marković izveli neku kombinaciju i odigravanje za Rikarda? Jednom, ono kad je Riki dao gol? Dva puta? Tri?

Dobro, fudbal je takav da je nekad dovoljna JEDNA akcija pa da izvučeš povoljan rezultat...ali to ne znači da treba da se pouzdaš u to da će ti uvek ,,s neba,, pasti ta jedna jedina ali uspešna akcija po utakmici iz koje ćeš da izvučeš korist...možda će ti trebati 5-6...7-8...9-10...ko zna...

I zato, ja poštujem što momci daju svoj maksimum, poštujem i to što Stanojević zna kako od njih da izvuče maksimum...
Ali to ipak ne znači da je taj njihov maksimum maksimuma ono što je za Partizan idealno, i da ne može mnogo bolje...
Da ne pominjem poimence sadašnji ,,roster,, ali hajde da se prisetimo malo prošlosti...kako smo onda mogli da imamo igrače nekih kvaliteta u Partizanu, a sad ne možemo? I zašto ne možemo?

Pa čekaj, u tom ,,starom,, Partizanu su (u razna vremena doduše, ali) igrali recimo golman Božović, bek Žonsa, štoperi Taribo, Savić, Krstajić, vezisti Duljaj, Trobok, Ivić, Ilić, Đ. Tomić, Žuka, Moreira, Kamara, Everton, napadači Jovetić, Kleo, Dijarra, Leonardo, Đurđević...
Na kojim pozicijama smo to sad jači ili ,,popunjeniji,, nego u neka starija vremena?
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Što se tiče Sume, ne napadajte Stanojevića nego Vazuru, koji je u intervjuima kritikovao Sumu jer "nije našao sebi klub tokom leta".
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Stanojevic nije precrtao Sumu. Ko ga i malo poznahe, zna da nikad ne bi prcrtao igraca koji moze nesto da mu donese igracki.
Ovde se Suma dize u nebesa, potpuno nekriticki.
Po informacijama koje ja imam, trener se nalazi izmedju prepucavanja igraca kome se duguju pare i smrdljive uprave...

Malo si kontradiktorna sama sebi.
U jednom delu napišeš, da Stanojević ne bi namerno precrtao igrača od kojeg može imati koristi.
A, onda to u nastavku, da je u rascepu izmedju igrača i uprave koja duguje novac tom igraču.

Zašto bi Stanoja trebalo da zanima odnos uprave i igrača?
Jel on taj koji odredjuje sastav, ili uprava?
Ovako ispada da on kažnjava Sumu, time što ga ne stavlja čak ni u prokolu.
Zašto, zato što Suma ne želi da se odrekne nečega što mu sleduje.

Inače, ja nemam nikakve informacije, zašto Suma na igra. Ali, verujem tebi i onome što kažeš da si čula.
Totalno je nebulozna priča, kako ne igra jer je "izgubio dokumenta i propustio pripreme".
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Malo si kontradiktorna sama sebi.
U jednom delu napišeš, da Stanojević ne bi namerno precrtao igrača od kojeg može imati koristi.
A, onda to u nastavku, da je u rascepu izmedju igrača i uprave koja duguje novac tom igraču.

Zašto bi Stanoja trebalo da zanima odnos uprave i igrača?
Jel on taj koji odredjuje sastav, ili uprava?
Ovako ispada da on kažnjava Sumu, time što ga ne stavlja čak ni u prokolu.
Zašto, zato što Suma ne želi da se odrekne nečega što mu sleduje.

Inače, ja nemam nikakve informacije, zašto Suma na igra. Ali, verujem tebi i onome što kažeš da si čula.
Totalno je nebulozna priča, kako ne igra jer je "izgubio dokumenta i propustio pripreme".
Pokušavam da nešto kažem, a da ne kažem previše.. htela sam da kažem da se izdrkavaju i igrač i uprava, trpi Partizan.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.439
Reaction score
11.956
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Stanojevic nije precrtao Sumu. Ko ga i malo poznahe, zna da nikad ne bi prcrtao igraca koji moze nesto da mu donese igracki.
Ovde se Suma dize u nebesa, potpuno nekriticki.
Po informacijama koje ja imam, trener se nalazi izmedju prepucavanja igraca kome se duguju pare i smrdljive uprave...

To znači da mu je draža uprava od Partizana i ličnog uspeha. Ili to, ili je u uverenju da su Jojić i Pantić bolji igrači od Sume. U tom slučaju je nemač pojma. U onom prvom je ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top