Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan NIS – Anadolu Efes S.K (oproštaj kapitena od crno-belog dresa)

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.692
Ovi debili, predstavnici takozvane i nekada slavne "južne tribine", su ozbiljno pretili da upropaste utakmicu svojim glupim i neshvatljivim pesmama i skandiranjima.
Jebo vas i Ratko Mladić i zvezda koju je Novica silovao i Vesna i Murat koga je zaklao srpski sin.
Meni je stvarno srce puno što imamo ovakva imena u klubu i van njega, ali ništa ne može da se meri sa tim kada moji Partizanovci razmišljaju svojom glavom i poruče jasno i glasno mazgama: cigani ste i to ćete i ostati!
Hvala svima koji su večeras još jednom pokazali šta znači biti navijač Partizana.
 

Duksi

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2011
Порука
30
Reaction score
44
Дан пун туге, вече пуно поноса!
Дуда, Дуле, Жоц и Новица!
А кад Раде стави траку, догађа се невероватна промена
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Каква утакмица човече.. вратила ме 10 година уназад. Није ми се свидело навијање вечерас, није то то, види се да су цигани преузели трибину што је жалосно. Неко непотребно скандирање током целе утакмице, тензија у кључним моментима када смо ломили Ефес. Новице срећно у пензији, Дудо почивај у миру. Ајмо сад на фудбал.

п.с. Загоре кад ти играш то је лудница!
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.163
Reaction score
28.121
Локација
Из Чикага (моји...)
Уз све већ написано (са чим се у потпуности слажем) мислим да, опуштено, ову ДБ клошарију можемо третирати као усташе да тужне трибине...

20210916_185104.jpg
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
- Odlazak Dude u večnu legendu. Slava mu!
- Oproštaj Novice od najdražeg dresa. Hvala mu!
- Povreda novog miljenika Smajlija. Nadam se da nije ozbiljno!
- Magija Madara. Neka nastavi samo!
- Buđenje Zagora. Krajnje je vreme!
- Energija Rodija. Sjajno!
- Profesionalni Panter i Lidej. Naravno!
- Pikenrol Trife i Miletića. Odlično!
- Ubacivanja Mura za izluđivanje protivnika
- Danga dobar
- HVALA ŽELJKO! NAJVEĆI SI!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Nemojte veceras o njima. Veceras samo o nasima. Zoc, Dule, Novica.... emotivno vece, koje ce sbako od nas pamtiti. Novice, brate nas, hvala ti vecno na svemu sto si uradio za Partizan. Za mene si najveci kapiten najveceg kluba. Jebena legenda. Posle tebe ce biti bilo kogs glupo nazvati kapitenom. Dule, opet uz Partizan, nerealna scena. Zoc, covek posle toliih trofeja i dalje gaji neopisivu dtrast prema kosarci. Lepo ga jr gledati za nasom klupom. Dudo, pocivaj u miru. Podsecanje na Grua... Jebes ga, ko nije bio, ima za cim da zali.
 

Mijat

Početnik
Учлањен(а)
15.02.2018
Порука
16
Reaction score
29

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Dudo, pocivaj u miru
Dule, dobro nam se vratio
Novice, srecna ti bila penzija i miran zivot.


Navijanje- mozda nisu cigani, ali su bezmozgovici, svakako.

Izasao sa par drugara na poluvremenu, previse je ono za vece svih legendi oko kosarkaskog kluba.
Prvi red osvojio 1000 trofeja, dao 100000 koseva, pojavio se Vujosevic posle xxx godina a oni pevaju zvezdi, muratu i zvizde Petrusevu.

Govor Novice, emocije, pozdrav porodici i Duletu... Neke stvari ne mogu da se kupe.

Za ostalo, tu su Grobari i "grobari".
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Novi kapiten bas ispostovao starog kapitena, al maksimalno uz 15 poena bez promasaja. Srecno Novice u kosarkaskoj penziji. Ono sto Novica kaze, pa to je cista emocija, tj PARTIZANSTINA! Dudo, pocivaj u miru!!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
492
Reaction score
1.765
Ljudi dosli da uvelicaju oprostaj a oni Murat, Ratko, zvezda, zaklati, ubiti, ima li tamo ko pametan da ne prihvata ovo sranje koji ovi rade. Osim ovoga sve je bilo bas odlicno.
 

crnobeo_11080

Početnik
Учлањен(а)
09.09.2021
Порука
16
Reaction score
46
Локација
Zemun je Crno-Beli grad
Ovo veče je nešto posebno.. Takav nalet emocija, ljubavi, prštalo je od Partizanštine!
Novica, Dule, Željko, Veliki Duda kog smo pozdravili dostojno! Kao i Danilović, Mica Berić i ostali koji su bili u Areni. Vi ste PARTIZAN!
I na kraju kakva će ovo ekipa da bude! Samo polako!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Od svetog dresa oprašta se Kapiten, Novica dolazi u penziju, jedan od nas... Ispraćaju ga Dule i Saša Danilović, Žoc, došao šampion Evrope da uveliča kraj blistave karijere čoveka koji je odigrao 507 (petstosedam!) utakmica za svoj voljeni klub... A oni se uhvatili Ratka, Murata, Zvezde i jebene Čović Vesne, jebala ih ona da ih jebala sve takve retardirane!

Ali i pored svega nisu uspeli ovo da upropaste. Puno mi je srce kao i Novici verovatno, ostaje žal što nije bilo Dude večeras jedino, ali sam siguran da je i on ovo gledao odozgo!

Partizane najveći si, ovakve igrače, ovakve košarkaške i ljudske gromade, ovakvog kapitena samo Partizan ima, jedino mi njegovi navijači smo ovoliko privilegovani i niko više na svetu siguran sam.

Hvala kapitenu, uživaj u penziji, odmori šampionska kolena, zaslužila su, pa da sa tribine povedeš onu tvoju a i moju omiljenu "Partizan i samo Partizan" kao i toliko puta do sada! :šal :pfc:
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.879
Локација
Beograd
Ja vama ne mogu, ne umem da opišem osećaj... Ponos, ljubav, tuga, bespomoćnost, sve zajedno pa na, minimum, kvadrat... Arena se tresla, bukvalno, kad je Novica na poluvremenu poveo pesmu, mislila sam da nećemo živi izaći... :respect:respect:respect
 

Прилози

  • IMG-345f88a65f6bfc05d9c21108e76f3fbf-V.jpg
    IMG-345f88a65f6bfc05d9c21108e76f3fbf-V.jpg
    231,5 KB · Прегледа: 67
Top