Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Kad igras ovako posle vodjstva drugacije ne moze da bude.

Popovic prilikom svakog ispucavanja trazi Urosevica, promeni jednom stranu rodjace, iznadi i saigrace i protivnika bar jedanput.

Miljkovic uzalud trositi reci sve odavno receno, cak i komentator kaze "Centarsut Miljkovca a to mu nije jaca strana".

Urosevic borbenost niko ne moze da ospori ali samo to nije dovoljno.

Senicanin/Vujacic korektno odigrali do gola, iznervirao sam se i ugasio odmah nisam video koji od njih dvojice nije ispratio Katajia.

Zdjelar kao i uvek standardno dobar.

Natho cista desetka steta sto nema snage za ceo mec.

Rikardo poceo po sebicnosti da lici na ex #9 iz Almerije. Izgoreo u zelji da postigne gol. Ne valja to rodjace treba nekad i dodati.

Sve u svemu Suma falio kod izlaska Natha da razmrda malo i podeli neki pas u prostor.

Stanoje mislim da je upravo zbog toga ovo tvoj remi, da je bilo Sume u igri uvalili bi jos minimum jedan ako ne i dva.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Komentatori sa arene otvoreno navijaju za cigane, svo vrijeme hvalospjeve o Kataiju i igri, mogli su nekog objektivnijeg staviti.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Šteta. Teraj dalje! Znao sam da VAR nije za nas. Očajno prvo i mnogo bolje drugo. Terzić ubojitiji od Jovića. Rikardo se ispromašivao za pobedu od dva razlike.

Nema razloga za konstantnom pljuvačinom Stanoja. Niti ima razloga za dramu. Prvi smo, nek puše kurac.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Šteta, da je Terza dao mali spin na onu minijaturu sad bi dizali ceo tim u nebesa, jbg...

Ne slažem se.

I da je ostalo 1:0 i da je bilo 2:0, treba biti objektivan i reći kad neko ne doprinosi igri ili je čak aktivno kvari, kao što neki to rade kod nas. Isto važi i za izmene koje vrši trener.

Dobro je što smo i dalje prvi i dobro je što nismo izgubili, to je jedino što je dobro.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Rikardo se odlicno gradio, nista mu u tom segmentu igre nisu mogli. Zagradi se, redje odlozi loptu samo kad je daleko od gola, cesce nadje kroz par dodira prostor za sut. Sansu gde je mogao da odlozi Urosevicu treba razumeti Rikardo je cf na prvom mestu mu je da on postigne gol.
Da ima jos i te karakteristeki pakera, asistenta ne bi igrao kog nas, nego ligi petice u klubovima vrha tabele.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ukratko-KATASTROFA!
Ja sam tako doziveo ovaj rezultat, iako je manje-vise sve ostalo isto. Ovaj derbi je bio rodjen za 3-0 kao iz pi*ke. Lagano.
Medjutim, kao i uvek kada omasis toliko sansi sledi kazna.
Mislim da gresite kada kazete da smo branili 1-0. Da smo ga branili ne bi imali 4-5 odlicnih prilika.
Ali eto, jbg.
Sto se cigana tice, ovo od veceras mi je utisak kao da smo igrali protiv Proletera. Takav je odnos snaga bio na terenu. Zbog toga ne tugujem toliko za rezultatom, jer ce oni kiksirati, vec na prvoj utakmici na kojoj protivnik ne bude skidao gace, tacnije ne bude dogovoren rezultat.
Opet kazem vise mi je ostao zal za onoiliko promasenih sansi, a moglo je biti bar 3,4-1.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Stanoje, možeš li 1 derbi da dobiješ?

Ili ste ti i Stankela dogovorili remi braća rođena?

Koji put? Imam utisak da pola života gledam kako vodimo i ne dobijemo?
Ne razumem kako je neko mogao da ocekuje nesto drugo osim neresenog... Jedino sam se pitao da li ce da se zavrsi 0:0 ili 1:1. Vec vidjeno, a razlozi za to me ne zanimaju previse. Smucilo mi se vise.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Na stranu Novak Simovic,kriterijumi,taktika i ostale stvari meni je utisak koliko mi nemamo odbranu i koliko nasi bekovi ne znaju da centriraju. Ovo sto nam je ponistio drugi gol je za robiju bukvalno.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ispustismo pobedu, ali verujem u momke i Stanoja, idemo po titulu!
O. S. Ne mogu sa verujem da pljujete Rikarda sto nije dodao Urosevicu, siguran sam da jeste, ovaj bi prebacio stadion...
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.390
Reaction score
3.210
Локација
Tamo gde su Grobari
Ma kakvo čuvanje rezultata, išli smo na drugi gol. Teško je kada primimo gol pred kraj i to bez veze, ali dajte molim vas:pop

Svaka nam čast za drugo poluvreme, ovaj gol boli jer smo mogli da rešimo utakmicu pre toga, ali su isto tako mogli oni nama da uvale 1-2 gole pre našeg, jer smo bili loši.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Ovo je samo da znamo sta nas ceka do kraja. 1:0,lepa kontrola utakmice, par sansi, ponisten CIST gol.
Smradovi govnarski crno-crveni
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Sarkazam bratko. Valjda tolko kapiraš, a ne ko na onoj drugoj temi gde si namerno pogrešno tumačio šta pišem.

Nisam ja ništa namerno protumačio na drugoj temi, nešto si pobrkao.
Srpski jako dobro govorim i citam, procitaj opet šta si napisao, možda će ti se samo kasti.
Da ne bude totalni off, zajebi sarkazam nakon derbija u kome smo pokradeni.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Koliko loš treba da budeš kao trener da te “mister” opet “nadmudri”? Popović, ZDJELAR, Natho odigrali maestralno! Štulić mnogo bolji “bonus” igrač od nabedjenog Jovića, ali ovaj izgleda “mora da igra”.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top