Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran1990

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
56
Reaction score
327
Локација
Modriča
Ko je ovim indijancima drugi bonus igrač ? Jedan je lijevi bek, a drugi?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
U svom životu sam odgledao desetine ovakvih derbija, kada do 60. treba da vodiš sa 2:0, 3:0, a na kraju ne pobediš. Muka mi je više.
Inače, ovakvim fudbalerima kao što je Rikardo, raznim Babovićima, svojevremeno smo jebali mater ovde na forumu. Zahvaljujući njemu nismo vodili bar 2:0 sredinom drugog poluvremena.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Како ми иде на курац чување резултата одма при 1:0. Иницијативу ваљда требаш да користиш када је имаш па да увалиш још који.

Натхо мађионичар, већини момака скидам капу за борбеност, то се тражи!
Ловћеначко говедо умри. Поништен нам је чист гол. Лазар Марковић опет плач Божји. Нећу више да паламудим, безвезе смо испустили победу и то је то.
И даље идемо на титулу, само што смо отежали себи пут до тога циља.

Ма ко га јебе, све до краја добијамо, да коначно падне и та трипла круна :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Стандардно Партизански.
Тек од нашег поготка заиграли смо фудбал, са пресингом и све што иде уз то, до тада јалово, безидејно, очајно.
Нема се момцима шта замјерити, дали су све од себе, штета за ону Терзићеву мајсторију.
Браво Здјеларе!!!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Čim sam video da Škuletić ulazi znao sam da idemo na nerešeno!
Jbg idemo dalje i dalje smo prvi!
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Licno nikom nista ne zameram, sem Rikardu na sebicnosti..Imali su srece vise nego pameti..
NUSKNVP
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Натхо је и са душом у носу 10x бољи играч од Јојића. Не знам шта се дешава у глави Станојевићу кад стално има потребу да га вади из игре нарочито вечерас кад је био тотално у елементу и кад нас је носио. Терзић је исто 10x бољи играч од Јовића који се губи по терену. Глуп састав, глупе измене, превише калкулисања у другом пол, пресинг добар али ми игру ка напред немамо све се своди на појединане акције, имали смо их и глупостима их вратили у живот. Титула је сада даље него пре утакмице.
 
Учлањен(а)
14.12.2020
Порука
188
Reaction score
328
Локација
У околину од Ниш
Како ми иде на курац чување резултата одма при 1:0. Иницијативу ваљда требаш да користиш када је имаш па да увалиш још који.

Натхо мађионичар, већини момака скидам капу за борбеност, то се тражи!
Ловћеначко говедо умри. Поништен нам је чист гол. Лазар Марковић опет плач Божји. Нећу више да паламудим, безвезе смо испустили победу и то је то.
И даље идемо на титулу, само што смо отежали себи пут до тога циља.

Ма ко га јебе, све до краја добијамо, да коначно падне и та трипла круна :D

Ne daj Bože da smo pobedili, pa ne bi bilo zanimljivo prvenstvo onda.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Ne znam meni se ucinilo da nismo cuvali rezultat i samo zbog jebene sebicnosti Rikarda nismo poveli 2-0, na klupu sa njim sledecu utakmicu. Bili smo bolji i morali smo pobjediti. Stoperi i dalje kiksare, a Miljkovic i dalje ne zna da centrira. Menig pogubljen, Zdjelar standard, a Natho opet najbolji dok je bio u igri.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Kontrolisali smo igru od postizanja tog Natkovog gola do njihovovog gola, u tom peridou smo morali da damo drugi. Neko ce reci dali smo, ponistili nam. Onda moras jos jedan ako hoces pobedu, nema nam druge.
Natko je imao u napadu veliki radijus kretanja, to se najvise videlo kod gola. Prava majstorija...sve ste videli kako ga je dao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top