Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
Sumin live ukratko: Buse ga od pocetka sezone ali nikog direktno i konkretno nije optuzio.

Po meni nista specijalno i sto ne moze da se ispegla. Stanoje bi se po svima jos dodatno popisao, da resi jos taj problem.

Lep dan, sutra jos lepsi da bude!

Volim Partizan!
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Uglavnom se osvrtao na to kako je dosta medija pisalo da "ne poštuje klub" ali ta priča je pala u vodu još pre par meseci, tako da stvarno ne znam koja je bila poenta ovog lajva
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Bukvalno je čovek priznao u lajvu da je bez dozvole otišao da igra za reprezentaciju, pogoršao povredu. A onda kaže sve što kaže trener nije istina. Ja ne znam jel on lud, ali stvarno je mnogo iritantan.

Velika šteta, taman kad se vratio u prvi tim i bio starter dve utakmice za redom, on pravi sranja. Posle ovog lajva i prozivanja, iskreno, ja da sam trener odstranio bih ga iz tima.

Odličan igrač, ali ima nažalost neki problem u glavi. Bilo bi lepo ako bi to moglo da se reši interno, bez medjusobnih pljuvanja javno trenera i igrača.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.832
Локација
Beograd
Ne treba da daje materijala ovim izjavama mrtvim ciganskim medijima.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Posle ovoga treba ga odstraniti iz ekipe.
Bio mi je gotivan, ali preterao je. Došao da plače na instagramu umesto da se izbori na terenu za svoje mesto.
Majstore ne radi se to tako.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Sad ce Sumina izjava da se malo zaborqvi sta je trener pricao....
Mirise na Vucelinu kuhinju...
Šta je pričao o prolivu cigana i kako je sve do danas bilo u redu?
Sve bilo u redu i var i sve a?
Ponisten gol nama, daju gol posle faula i čuti li se ćuti a govori se o nebitno odlozenoj utakmici.
Pa nemamo 5 godine da se ložimo na gluposti a da o najvaznijim stvarima gde se direktno odlucivalo o tituli, cuti.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kakve izjave naseg trenera, kao SVE U REDU DO DANAS.
Samo to u ovoj izjavi je dovoljno da svako ko ima prosečan IQ vidi da zamajava javnost.
Nigde ni reči o KRAĐI u derbiju.
Super je treneru suđenje do danas i prethodnih godina, u derbiju poslednjom najbolje a?
Puna podrška Sumi, znamo da te mrzi brate, znamo da izmislja zašto ne igraš evo danas je pričao o prolivu cigana a nigde ni REČ o krađi na derbiju i pola foruma u transu a ne reče najvažnije.
A mi svi budale što ovde pišemo o KRADJI u derbiju.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
679
Reaction score
4.478
Локација
Kosovska Mitrovica
sve sve ali SKAPIRAJTE vi koji odbijate da skapirate da klub ne moze da zabrani ni jednom igracu da igra za reprezentaciju.
Ne moramo da budemo mongoloidi ko cigansture
Ako ti doktor ne dozvoli da igraš, nema više tu šta da se priča. Idi, ali na svoju odgovornost. Kao što je sad Suma otišao, pogoršao povredu i sam se sjeb'o.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.973
Локација
Žrnov
Kakve izjave naseg trenera, kao SVE U REDU DO DANAS.
Samo to u ovoj izjavi je dovoljno da svako ko ima prosečan IQ vidi da zamajava javnost.
Nigde ni reči o KRAĐI u derbiju.
Super je treneru suđenje do danas i prethodnih godina, u derbiju poslednjom najbolje a?
Pa ti imas iznadproaecni IQ ali imas problem sa sluhom.. rekao je da je sudjenje ok od kad je on tu i da zna da je bilo svakakvih stvari ranije.
iskuliraj covece, kap ce te udariti... nije da bi mi te bilo zao, ali sigurno ima ko bi zalio za tobom...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top