Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.791
Reaction score
23.003
Локација
Beograd
Noćas sam na poslu i neću pogledati direktan prenos, moderan vrhunski evropski fudbal nešto ne stižem da pratim, a i nije da me nešto interesuje, ali, ako izađemo sa tri štopera...pretpostavljam da će nam igra ličiti na onu koju Teleoptik ,,praktikuje,, kad se odluči za tu formaciju...

U nedostatku Zdjelara koji bar fizički koliko-toliko parira evropskim trkačima, rmpalijama i snagatorima, ne čudi me, ako se Stanojević stvarno odluči za tri štopera u nadi da nas bar tako neće ,,nakantati,, sa 5+...
Međutim, iako trojica po sredini bolje ,,zatvaraju,, nego dvojica, to je u svakom slučaju igrač manje na sredini terena, i prosto ,,poziv,, manevru protivnika da ti se ,,useli,, pred kazneni prostor i stalno atakuje... (kako Teleoptiku, a tako će i Partizanu) ... pod neprestanim atacima protivnika, dobićemo želju da se povučemo i ,,sednemo golmanu (linijašu) u krilo,,...
Nemamo štopera koji bi bar malo izneo loptu, nemamo vezistu koji je fizičko-tehnički to u stanju, nemamo bekove koji mogu da povuku uz liniju...
Ostaje da se nadamo da će naš ,,bunker,, (koji skoro nikad nismo znali da igramo) odoleti...bar neko vreme...i da ćemo kojom srećom onda ipak nekako pobeći u kontru...po nekom krilu...da će se nekim slučajem lopta sa krila dokotrljati do nekog u sredini...koji će iskoristiti to što će mu se retko ukazivati večeras...i postići gol...ili dva...
Nesrećni i usamljeni Rikardo će dobijati batine, ali ne i loptu, a ako ga još budemo terali da igra i defanzivu, čovek će kolabrirati...

Baš mi se naša večerašnja perspektiva čini nekako pesimistička...možda i zato što neću gledati tekmu na TV pa da momcima vičem u ekran neke savete kako da igraju i šta da rade...tako da će morati da budu čak i bez moje te i takve ,,pomoći,,... :icon-rolleyes:

Dobro, dakle, nećemo ,,pljuvati,, momke ako doživimo rezultatski debakl, ne vidimo neke velike i česte opcije kako da uopšte izađemo iz golmanovog krila i napadnemo prosečni, ali dosta brži i snažniji Gent, sve u svemu...da pobedimo 2:0 (pa čak i 2.1) iz kontre ili iz naših iznenadnih juriša i napada u poslednjih 5 minuta utakmice i - ja zadovoljan. :D

(Ako pobedimo. A ako bude nerešeno...daj šta daš...šta reći, već smo pisali o svemu i svačemu. Više puta.)
Može da bude, ali ne mora da znači, da parafraziram Nikolu Pašića. Iako ne volim tu formaciju, pogledati pod Italija kako možeš da igraš i ofanzivno (da, verovali ili ne, Italija i ofanziva u istoj rečenici idu ponekad), a vala i pod našu reprezentaciju, koja igra fudbal posle više od decenije. Iako nisam bio aktivan, Tara je jedared pisao o prednosti i manama te formacije i da se ostavi potpuna sloboda onoj dvojici u napadu i stvarno mislim da Menig nešto može pozitivno iz svega toga da uradi i složio bi se da je nacrtana pozicija za Lutovca. Pantić, Jojić i Natho možda ne mogu da se pohvale svime i svačim tipa Kante, Lokateli i Verati u toj poziciji, ali znaju lopte pa uz pametno kretanje, to može i da liči na nešto...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.561
Локација
Humska 1
Ne znam da li iz ostalih drzava moze da se otvori i radi, ali za evopske utakmice kosarka i fudbal naseg Partizana prenos bez komentatora u 99% slucajeva moze da se nadje ovde. Ovo je kineski sajt koji ja koristim i budim se non-stop nocu zbog vremenske razlike sa Evropom (nocas je fudbal u 1:45 a kosarka pre neki dan zavrsila u 5:50 a radni dan, crno-bela ljubav sta da se radi... Probajte pa vidite, google chrome ima opciju da vam ponudi prevod kad otvorite da lakse nadjete nas Partizan.


Ako bude radilo moze neko od admina da kopira i za Evrokup sledecu utakmicu za kosarku. Meni radi savrseno u HD
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.216
Reaction score
7.107
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ljudi ne razmišljajte toliko o mogućem debaklu, jako to sve deluje pesimistički za pojam Partizana.
Kao da nam je poraz neizbezan i kao da će ta Barsa, koju ste napravili od Genta, da nam uvalja 3, 4, 5 komada sigurno.
Idemo bre da igramo fudbal, da se potučemo ljudski. Dajte malo vere u pobedu i naše igrače!
Jesmo trenutno u autu (forma, povrede pogotovo), ali niti su oni Barsa, niti je baš toliko kvalitet na njihovoj strani.
Hiljadu puta nas je Partizan naučio da ga ne otpisujemo pre vremena.

Večeras verujem u odlučnost, borbu i fokusiranost svakog crno belog igrača koji bude na terenu.
Jebeno itekako imamo šanse, zato nadajmo se pobedi i samo pobedi!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Ако не примимо неки глупандерски гол неће нас победити. Не знам да ли смо против белгијских екипа примили неки крштен гол.....скоро све голове су нам дали из неких наших циркузанија позади.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.791
Reaction score
23.003
Локација
Beograd
Jesmo od Anderlehta sa 25 metara, ali ga na svu sreću poništio. :D
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.423
Reaction score
10.547
Локација
okupirana Srbija
Ne znam da li iz ostalih drzava moze da se otvori i radi, ali za evopske utakmice kosarka i fudbal naseg Partizana prenos bez komentatora u 99% slucajeva moze da se nadje ovde. Ovo je kineski sajt koji ja koristim i budim se non-stop nocu zbog vremenske razlike sa Evropom (nocas je fudbal u 1:45 a kosarka pre neki dan zavrsila u 5:50 a radni dan, crno-bela ljubav sta da se radi... Probajte pa vidite, google chrome ima opciju da vam ponudi prevod kad otvorite da lakse nadjete nas Partizan.


Ako bude radilo moze neko od admina da kopira i za Evrokup sledecu utakmicu za kosarku. Meni radi savrseno u HD

1636040647962.png

:D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.845
Znali smo cesto davati bolje partije kad smo otpisani, nego kad se nesto busamo. Ovi su gadni, nema govora, ali pokusati ih nadmudriti izbjevanjem duela, tj. pametnim loptama i brzinom.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Rezultati nakon dvije utakmice Flore i Anortozisa u teoriji nisu mogli biti bolji po nas. U praksi, osvajamo još 9 bodova do kraja.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
382
Reaction score
3.444
Локација
Kući.
Rezultat iz Estonije nam ide na ruku, jer sad baš možemo da krenemo na sve ili ništa, bez kalkuacija.

Imam blagu tremu kada god treneri Partizana eksperimentišu, ali svakako može mnogo više da se dobije nego da se izgubi. Jer ako se pobedi, dobija se i samopouzdanje da možemo da igramo i u ovoj formaciji.

Uzdam se u izuzetno kreativnu sredinu i u činjenicu da se Kvinsi čeka, a ovo može da bude prekretnica.

Ako dobijemo, dobićemo jako!

NAPADAJ, NAPADAJ!!!

:navijac :navijac:navijac
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Кад Станоје са трибина запева И грми са свих страна + Љуљај, љуљај Дуљаје, мотивација на 300, момци морају да одиграју како ваља :)
Шалу на страну ја једва чекам прекиде пред њиховим голом :kokice
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.323
Локација
Beograd
Sve mogu da razumem, i da te neko nadigra, i da izgubis, ali cuvanje 1:1 u situaciji kad na nereseno ne znaci nista ne mogu i necu da razumem. Da smo isli na pobedu i primili 5 komada lakse bi mi palo nego ovo.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.462
Reaction score
4.867
Pošteno. U oba meča su bili ubedljivo bolji. Samo nas je Pop spadao većih poraza. Možda ja nemam pojma o fudbalu, ali ti pored Terzića i Jovića na klupi uvodiš Lutovca i Obradovića ?!?!?! I to u 87. munutu???
Siguran sam da je posle 1:0 izveo Pantića kome je tada duša bila u nosu i Meniga koji je danas bio igrač manje, da bi sačuvali vođstvo, možda ga i uvećali. Ovako, šta je tu je, nemam nadu da će Stanoje ikada dobiti neki značajniji meč, ostaje nam da se radujemo pobedama nad raznim Lučanima i nadam se tituli.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
630
Reaction score
2.054
P r e z a d o v o lj a
Iako nismo pobedili
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top