Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Deluje mi da je Obradovic dosta skrivao karte veceras.Neka se spremi fmp.
Ovo je i meni bila prva pomisao. Znamo da su preko radničkog hteli praktično da urade skauting i probaju neke varijante ali gosn Zeljku mogu samo da se sagnu...
Mada mora da se kaže da nismo najsigurniji u odbrani pika. Ako je protiv huventuda to bilo pripisano iskustvu i klasi ribasa i tomića ovde su nam i ovi amateri radničkog pravili problem sa centralnim pikom. Elem, naš trener je Željko Obradović. Tačka.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Bravo za Zeljkovu izjavu! Tako treba, nama niposto ne treba da ulazimo u blato sa Covicem. Pogotovo to ne treba Zeljku i ovakvo ponasanje sam i ocekivao od jedne takve velicine. Samo rad i rad pa dokle doguramo!
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Meni samo nije jasno gde su sada svi oni sa foruma zbog kojih sam popio BAN, jer sam rekao da trebamo da podrzimo Zeljka i ekipu, samim tim i poslusamo Zeljka i navijamo samo za ekipu...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Balša Koprivica stopama slavnog oca: Gledam snimke iz 1992, lepo bi bilo da se ponovi

„Nisam mogao da odbijem poziv Partizana. Tata uvek kaže da treba da budem bolji košarkaš od njega“, priča mladi centar crno-belih za Mozzart Sport

Baš sam nedavno pronašao snimke utakmica iz te čuvene 1992. godine i bilo mi je mnogo zanimljivo da pogledam. I oni su tada imali veoma mladu ekipu, mi smo sada slični njima. Sigurno da bi bilo lepo da se takva sezona ponovi“, uz osmeh priča Balša Koprivica za Mozzart sport. „Tata je bio veoma srećan kada sam došao u Partizan. Znao je da su me zvali, ali nije želeo da se meša. Ostavio je meni da donesem sam odluku. Čekao sam tokom leta da vidim kako će se neke stvari odvijati i onda konačno prelomio da se vratim u klubu u kome sam nekad kao mali trenirao“.



1636254913948_PARTIZAN-SC_DERBY_143_(1).jpg


Poziv je stigao još u aprilu. Bilo mi je sve vreme u glavi da je Partizan jedna od opcija za nastavak moje karijere. Kada su neke stvari bile završene, nisam imao dilemu. Bio je to poziv koji nisam mogao da odbijem. Mislim da se sve poklopilo - Željko je trener, ekipa je mlada i perspektivna, igrači su željni napretka i pobeda. Vratio sam se u klubu u kome sam načinio neke prve ozbiljnije korake“.

1636254241196_1629720811334_kopriviiivca_Cropped.jpg
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Od danas pa do sledećeg vikenda kreće medijska propaganda, gostovanja po jutarnjim programima, saopštenja, sprema se teren za pritisak na sudije, sve u službi kucketine raspale...
Kapiram, da Zeljko i ekipa računaju s tim, i da će znati kako im se usrati u zivot...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Slaviša je, ako se izuzme Partizan, igrao u lošim ekipama, ali je imao dobru statistiku.

Balšu vjerovatno očekuju bolje ekipe, a za statistiku je teško sad govoriti.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.299
Локација
Novi Sad
Balsa mora postati odlican igrac. Tako mlad, talentovan i jos ga Zeljko uzeo pod svoje! Napravice od njega kvalitetnog igraca, da ne kazem 100% ali 97%, ova 3% ostavljam cisto zbog Balsine glave, da li je spreman da slusa, upija i napreduje.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Spreman sam da se kladim da je ucinak pantera juce bio u dogovoru sa Zeljkom… ako ste primetili kad je igrao bio je vise ukljucen u prenosenje lopte i organizaciju napada, a trojke koje je sutnuo su uglavnom bile iznudjene

kao da je trener zeleo da vidi gde smo bez njegovih koseva…

mada mozda tripujem
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Bilo je ocigledno da sinoc nije bilo pretjeranog forsiranja, ne govorim samo o Panteru, vec i o Madaru, Kurucu, Zagorcu, Muru.
Sinoc je teret bio na Ledeju i Avramovicu, dok se ostali vjerovatno stede za Andoru.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Odmah da kazem da ne zelim nikog da provociram samo moje misljenje.
Inace nismo u "blatu" bili sve ove godine pa sad smo upali zbog skandiranja posle opomene Zeljka. Da se razumemo neizmerno postujem Zeljka i rekao sam i kada je dosao da mi je sve to deluje kao san ali skandiranje su prekidali i Vujosevic i Dzikic pa se nastavljalo, e sad odjednom... Menjaju se misljenja kako vetar duva. Nije ovo od juce pa sad kao odjednom ste se svi emancipovali. Ovo traje 30 godina unazad, tomasevicu su se jebala zena i deca i to sa svih strana.
Nama ljudi dobise zabrane od po godinu dana prisustvovanja utakmicama, koje su od pre mesec dana pravosnazne jer su pre dve tri godine posle derbija kada su prolazili pored Borjana dobacili da mu je zena kurva. Da li je iko ikad sa tribina dobio zabranu zbog vredjanja osim Grobara? Ja nisam cuo iskreno. Evo ispravite me ako gresim. Skandiranja ce biti i u buduce to odmah da se zna. I za doticnog i za borjana i ostalih kurvetina koje na proslavama pevaju kako ce da "karaju Grobare".
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Odmah da kazem da ne zelim nikog da provociram samo moje misljenje.
Inace nismo u "blatu" bili sve ove godine pa sad smo upali zbog skandiranja posle opomene Zeljka. Da se razumemo neizmerno postujem Zeljka i rekao sam i kada je dosao da mi je sve to deluje kao san ali skandiranje su prekidali i Vujosevic i Dzikic pa se nastavljalo, e sad odjednom... Menjaju se misljenja kako vetar duva. Nije ovo od juce pa sad kao odjednom ste se svi emancipovali. Ovo traje 30 godina unazad, tomasevicu su se jebala zena i deca i to sa svih strana.
Nama ljudi dobise zabrane od po godinu dana prisustvovanja utakmicama, koje su od pre mesec dana pravosnazne jer su pre dve tri godine posle derbija kada su prolazili pored Borjana dobacili da mu je zena kurva. Da li je iko ikad sa tribina dobio zabranu zbog vredjanja osim Grobara? Ja nisam cuo iskreno. Evo ispravite me ako gresim. Skandiranja ce biti i u buduce to odmah da se zna. I za doticnog i za borjana i ostalih kurvetina koje na proslavama pevaju kako ce da "karaju Grobare".
Moje mišljenje je da ne treba nikog vrijeđati. Partizan ima toliko lijepih pjesama, koje izražavaju ljubav prema Partizanu. Pored toliko divnih stihova koji se mogu opjevati, poseže se uvijek za nekim vrijeđanjem. "Vrijeđaju i nas." Super, zašto moraš biti isti kao oni? Ovo je sport, ako tebe neko vrijeđa, ti izađeš na teren i daš sve od sebe da ih pobijediš, jer se samo taj rezultat računa, ili odeš na tribine pa podržiš te momke, pjevaš njima, klubu, da bi taj klub opet pobijedio na terenu. Ovo nema veze sa Željkom, ovo mišljenje sam imao i prije Željka i sad, i nije mišljenje uredništva, nego samo mene.
@Paja Čutura Već ti je obrisan post, nisi dobio ni poene, nećemo više nastavljati sa temom navijača, jer nije ni mjesto ni vrijeme. Isto važi za ostale, pišite ovdje samo o KK Partizan, igračima, treneru, igri itd.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Статус
Затворена за писање одговора.
Top