Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.263
Reaction score
3.029
Citam da je Rikardo bolje,i da je u pitanju premor,ali ici ce na dodatna ispitivanja,ALI polusezonu je zavrsio..
Pa pitam se,da li smo mi navijaci krivi zbog toga?!
Jedan klub iz zone ima dva spica,a FKP nema(Sa Milovanovicem je realno bilo ako prodje super ako ne nista,ubacivaco nekog)
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
154
Reaction score
449
Локација
Beograd
U preostalim utakmicama Samed Bazdar umesto Lazara Pavlovica.

Ne znam odakle toliko poverenje u Bazdara.
Na utakmicama omladinske lige nije pravio neku narocitu razliku, bar onih par koje sam gledao. Ne znam otkud vera da ce u seniorskoj konkurenciji koja je ipak zahtevnija i jaca biti od tolike koristi.
OK, dao je 30inesto golova ali protiv KADETA! To je uzrast 15-16 godina. Uz to je imao dominantnu ekipu iza sebe.

Da ne bude da pisem bezveze. Za Milovanovica sam pisao jos prosle godine i nadao se da ce dobiti sansu.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
631
Reaction score
2.054
Malo kokain
Malo nelegalna gradnja koju treba legalizovati
Malo nizak IQ
Malo karakter
Malo lep prihodčić od kluba
Malo procentčić od mindzamenta
Malo procentčić od agenta Danila
Malo sado/mazo

Pa malo li je....sve po malo pa bude puno

Nadobudni mongoloid!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.612
Reaction score
30.092
Локација
Novi Sad
FGPEholWUAEglcn.png
Pokusao sam da nadjem ovaj upis na forumu ali ga nema ili sam corav, ne znam jel stari ili novi (kad pretrazim Immortal clana pise zadnji put online valjda 2009.), kako god, i kad god je napisano, alal mu vera!! :respect:clap
Pa da ne raspravljamo vise o poseti ni u Evropi ni u LLSL, o razlozima i ostalim izgovorima... ovde je sve receno, pogotovo zadnji pasus sa sve recima Duleta i zakljuckom!
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Tim iz Humske posle sedam godina obezbedio drugu fazu takmičenja sa četvoricom golobradih momaka u sastavu, ali ostaje gorak ukus sumorne atmosfere



Ko sve nije novinar majko draga, em telegraf em dupeuvkalač novinar.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
497
Reaction score
1.784
Eno saka jada pise da nece vise tolerisati kritiku na stadionu, nekako mi se to sve uklapa u cjelokupnu atmosferu u drzavi. Bolje bi im bilo da razmisle zasto niko van grupa nece da dodje na jug, pa imamo situaciju da je vise gostujucih navijaca koji su prevalili 1000km nego njih. Mozda nije za ovu temu, ali ljudi cuvajte se, govna su to.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sad je presudno ući 100% skoncentrisan i rešiti oba meča. Nagraditi ekipu nekim bonusom za sve što su uradili do sada u prvom delu.
Nadam se da se šališ. Treba i ono što im duguju da zaborave ikad da im plate.

Na poslu si, velika korporacija, imaš zadatak koji do tog i tog datuma moraš da završiš. Za to si plaćen odlično, sve uslove imaš. Imaš mogućnost da završiš zadatak (posao, kako hoćeš) mesec dana ranije jer te super krenulo ali ti završiš u minut do predaje izveštaja Upravnom odboru jer si rešio da se zajebavaš i nisi hteo da radiš punom parom.
Radnik koji završi pre vremena, sa super rezultatom, on zaslužuje nagradu, ne ovaj koji odradi što se i očekuje od njega. I od prvog radnika se očekivalo da završi ali je on rešio da se pokaže, da zapne, a ovaj drugi nema kome da se pokaže jer je običan šljaker koji se kockao i lako je mogao ostati bez posla.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.761
Reaction score
14.155
Локација
Madagascar
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ali si ti dovoljno pismen da mozes primjetiti da se ovde ne radi o tome. i da je ovde preko 50% clanova bilo za smjenu Stanojevica i prije Flore.
Vjerujem da većina ljudi tako misli, ali govoriću u svoje ime. Ne traži se njegova smjena, nego da prestane igrati pičkasto i ziheraški, jer mu sav trud na treninzima, sva taktika i disciplina pada u vodu. Neka odluči da li će i dalje živjeti od uspjeha na penalima protiv Anderlehta i da li će mu najveći inostrani uspjeh biti 3. mjesto u kineskoj superligi ili će napokon prihvatiti filozofiju evropskog fudbala. Ne znaš igrati ofanzivno, ok ne moraš, defanzivno ne znači pičkasto, gledaj pod Čola Simeone. Kad malo svoju sujetu suzbije, možda ga budu opet svi voljeli i poštovali. Nje Flora nikad problem bila.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Saničanin i Vujačić dvojica reprezentativaca i bili su u prilično solidnoj formi početkom sezone. Pozadi je funkcionisalo nešto, koliko toliko, uz često borbenog Uroševića i Miljkovića kad ne smeta puno. Dvojac štopera je nakon toga, kao i cijela ekipa, ispao iz forme. Koliko je zasluga Stanojevića što su ovi limitirani igrači bili u formi, toliko je i njegova krivica što su ispali.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
ZASTO DIZEM RUKE OD STANOJA

Mislim da Stanojevic jeste OPREZAN trener. To bi neki rekli ziheras, kukavica. Ja bi reko oprezan. Kad ti vidis kakav je mali Milovanivic, u igri u polju i nastavljanju igre bolji od Rikarda, i to dosta, a da se toliko duuuugo okleva da mu se da sansa, to je znak preterane opreznosti.

Ali to meni i nije problem. Recimo njegov oprezan pristup dobro cuva svlacionicu i daje rezultat. Oni i onakvi igraci ginu, i to ne malo. I grupa su i drze se.

Ono sto mu zameram je to sto mu je tim apsolutno nefunkcionalno koncipiran. Sve sem Popovića NE RADI.

Isao bih redom.

STOPERI: Vujacic i sanicanin nisu losi igraci, ali ni jedan od njih dvojice ne zna sa loptom. Ni jedan ne moze da iznese, ni jedan ne moze da da dugu loptu. Snazni su i borbeni, pokretljivi, ali u gradjenju igre nisu korisni, cak su opasni po nas gol.

BEKOVI: Suvisno komentarisati. Slabi s loptom, pas igra ogranicena. Dobra defanziva, ali mogucnost da iznesu loptu ili upute centarsut nedovoljna.

ZADNJI VEZNI: Zdjelar je zloupotrebljen igrac, nije klasican zadnji vezni, ne moze da zapocinje napade. On bi bio odlican kao agresivna podrska pravom zadnjem veznom sa dobrom loptom i radijusom kretanja. Ovako radi sve sam. Oduzima, faulira kad treba, prebacuje teziste igre... Gine i trosi se za dvojicu. Scekic je mozda i najnefunkcionalniji fudbaler ove selekcije. Sem snage i visine s kojima moze da pritisne protivnika, sa loptom moze bas malo toga. Lopte koje oduzme su cesto bacene. Znaci NEMA KO DA ZAPOCNE AKCIJU IZ ZADNJE LINIJE!

OFANZIVNI VEZNI: Mnogo mi je zao Jojica. On mnogo pretrci trudi se. Ali ima neki strah i oklevanje, pred skoro svaku odluku koju donese. Odigrava za nijansu sporije, pasovi mu kasne, prvi dodir spor. To je igerc koj ima znanje, ali nema SAMOPUZDANJE, igra ispod svog optimuma, i sad vec mislim da to nije u stanju da promeni. I takav je u stanju da napravi razliku po nekad, ali ostalo vreme usporava igru i gresi u predaji. Zato nisam dva meseca video normalnu KONTRU DA ISTRCIMO. Natho je susta suprotnost, njegov svaki potez je pun samopouzdanja, ali fizicka infetiornost zbog godina cine ga neupotrebljivim u defanzivi, a polovicno uspesnim pod pritiskom. Osloniti se na coveka koji moze da igra 60 min fudbala na ozbiljnom nivou nije realno. Pantic i Pavlovic imaju fudbala u nogama, igraju defanzivu, ali su daleko od forme i konkretnosti, pogotovo zato sto ne postoji jasan nacin iznosenja lopte na protivnicku polovinu. Ni bolji igraci ne bi u tim stihijskim, improvizovanim akcijama mogli mnogo bolje. Samo Natho moze iz tih suludosti da izvadi neku loptu na individualni kvalitet.

KRILA: Znaci, ne mozes da izneses iz zadnje linije, ili preko bekova, zato tvoji centralni vezni stalno moraju da se snalaze iz iznudjenih situacija. Lopte koje stizu na krila su nsjcesce, takodje iznudjene. Jedini igrac koji ima tehniku i rezon da moze da ih koristi je Markec. Markec je najbolji igrac ovog tima uz Popovica. Ali Markec nije tu pola vremena iz zdravstvenih razloga. Ostali su igraci solidni, ali se ne isticu ni po jednoj pojedinacnoj karakteristici. Niti je neki od njih paklen 1 na 1, niti prebrz, niti ima ubitacnu loptu. Sve karakteristike su im tu negde. Svi oni bi bili skroz korektni kada bi postojao protok lopte, koji je iole predvidiv. Ali to nemamo, tako da su ti igraci uglavnom neupotrebljivi 50 posto vremena. Najzalije mi je za Meninga, jer je on bas dobar za timsku igru i brzo odigravanje koji NE POSTOJE!

SPICEVI: Rikardo je zloupotrebljen do koske. Da ne kazem do kolspsa, koji je skoro doziveo. On je mnogo vredan, fin i pozrtvovan ali on NIJE SIDRAS. Koliko puta ga napucaju loptama sto sa nase polovine sto iz veznog reda, a on jednostavno nema tehniku da ih umiri u da odigra solidan povratni pas i nastavi igru. Nije taj tip igraca. On je deo karijere igrao kao krilo, mnogo se bolje ponasa kada ima prostor. Sadik, je zbog tehnike i kreativnosti bio bas dobar u igri u polju na malom prostoru, ovaj to ne moze. Milovanovic je tu bolji, i bice bolji igrac od Rikarda. Rikardo je divna pojava, volim ga mnogo, ali je limitiran igrac.

I sta smo dobili? Ne mozes da izneses loptu iz zadnje linije, ni preko stopera ni preko zadnjih veznih. Vezni red ti je nedovoljno kvalitetan da te stihijski iznesene lopte kanalise. Spic kog tretiras kao targetman-a, to ne ume da igra, i salje oko sebe neupotrebljive lopte. Solidna krila od veznog reda i spica dobijaju otpatke 80 posto vremena, i onda muce loptu, zakucavsju se u korner ili u sopstvene bekove, koji ginu, trude se, ali slabo mogu da pomognu.

Jbg Stanoje, je napravio nefunkcionalnu selekciju. Igraci su mu nekompatibilni. Jeftiniji igraci, cak i fudbalski slabiji igeaci, koji su kompatibilnije selektirani igrali bi bolje! To je po meni slab strucni rad! Tacka! Na to dodati, da umesto da se otvori za zadnjeg veznog, on natrpava jos jedno krilo iz Holandije. Terzic, Jovic, Lutivac, MarkecHolander, i jos mu i Pantic igra po nekad spolja. Gitivan je Mening, ali da li ti je bio preko potreban? Na sve to, igra jednu jedinu formaciju, kao zakucanu u kamenu, malo menja, jedan ili dva zadnja vezna, ali to nista ne donosi, jer na klupi sede Scekic i Lola. Tvrdoglavo gura nesto sto ne moze da radi, i time ubija ono malo fudbala u igracima i ODATLE PAD FORME!

Sta Stanojevic vidi, a sta ne vidi, sta je pokusao, a nije uspeo, ja ne znam. Vidim samo tim, koji gine i gasi se lagano, jer je igrati defektnu igru teze nego bilo sta. Jos pod pritiskom Partizanovog dresa. Ne bih imao nista protiv da zbog ovoga navedenog probamo sa nekin drugim trenerom. Titula nije argumrnt, jer sa ovim pristupom ne moze da se izdrzi do kraja lige. Ja bih Sasu Ilica zvao odmah na kraju polusezone. Mada mislim da je on u losim licnim odnosima sa upravom. Posle poslednjih Stanojevicevih neartikulisanih ispada na ivici Lalatovicevog prostakluka, mislim da bi rastanak bio ok opcija.

ALI! Klub vode ovi koji ga vode, Stanoja smeniti nece... Gotovo sam siguran da ovi ljudi boljeg trenera ne mogu da nadju. Dakle, ja bih batalio napade na Stanoja, on ima rezultat na polusezoni, ne moze da se kaze, sve sa Florom (jebala vas Flora). Ako hocete da imate drugaciji Partizan, sa osetno boljim trenerom, Predsednik kluba sa svim vrsiocima klupskih funkcija mora podneti ostsvku! Psiho je postigao sta je hteo, STADION JE PRAZAN, I NIKO GA NE PODSECA NA SEKSUALNO OPREDELJENJE! Jel mogu zemljoradnici u nedeljicama da dobiju dva zakona u skupstini po hitnom pistupku? Mozemo i mi da dobijemo legitimnu skupstinu kluba i smene! Klub nam je vodjen protivno statutu i zakonu o sportu! Dace nam Psiho pred izbore! Samo treba da se pojavimo u dovoljnom broju i primimo po neku 'drzavno placenu' motku.

P. S. Stanoje ovakav je Ivica Osim za to kakvi smo mi navijaci, cast izuzecima (pogotivo onima koji su sinoc pokisli, a nisu pljuvali decu i lomili prozor svlacionice)
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
@Micun

Volim kada neko iznosi prave fudbalske stvari, kao što si ti uradio u prethodnom postu, ali moram da se zadržim i na ovome: prošao sam pored svlačionice, niko nije lomio prozor bar u tom trenutku, a sad se to već ,,uvrežilo,, kao neka činjenica, DAKLE, imamo li neki dokaz, snimak, svedočenje da je tog ,,loma,, stvarno i bilo? Jer, kucnuti, lupati ili slomiti nekome prozor - nije isto.

Prvo nije baš tako lako ni zamahnuti ka tim prozorima jer tamo imaju neke šipke, pa onda nije lako ni slomiti staklo rukom a da se ne isečeš, a ako nećeš rukom, šta onda imaš ,,pri ruci,, na stadionu, itd, a drugo, sve i da je neka budala to stvarno uradila, ni to nije pokazatelj da su svi ili većina navijača budale. Među par hiljada ljudi uvek se nađe neko lud, pijan, drogiran, neuračunljiv... Znači - neko. Ne većina.

Isto kao što je i @kujblo70 već pisao ni ja nisam primetio neku negativnu atmosferu ili ,,pljuvanje,, igrača tokom utakmice - naravno, ne mogu ja da čujem šta svako progovori na sve 4 tribine, ali, ako imaš pojedince koji nešto ,,seru,, (a ne mislim pritom na ono ukakano kuče-seratora na zelenoj travi), pa nije ni taj pojedinac ,,izraz nekog sveopšteg stava publike (navijača),,...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Goran Tomic

Lajkuj mi post, Gorane, jel vidis koliki je.
Ako sinoc vecina nije pljuvala, i nije lomila, onda vecini od sinoc svaka cast.. Sto u mom postu pise. Nigde ne pise da su svi lomili i svi pljuvali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top