Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.649
Reaction score
4.744
Ovu utakmicu je izgubio Stanojević. Zbog ovakvog učinka u derbijima Stanojević je ništa više od prosečnog trenera. Bio je takav, sada je takav, takav će i ostati , koliko god se mnogi ovde trudili da ga pretvore u grobarsko božanstvo.
U proslom mandatu sasvim druga slika..ne znam koji mu je sada.
Gazili smo ih u derbijima, bez obzira na rezultat.
Cak je i Babinjo grizao, sto je samo po sebi dostignuce vredno pomena.
Jbmliga sta se desilo, ali ali ovaj tim je manje- vise sam selektirao, a voljni momenat je bas na niskom nivou.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.906
Reaction score
13.793
Узели титулу или не, на лето нам је потребан озбиљан и опширан ресет. Овај тим нема перспективу - ни финансијску, а још мање играчку, нема стабилност, може да рутинира Спарту, а може и да изгуби од аутсајдера, играмо на оо-рук целу сезону, цео клуб зависи од мотивације, физичке спреме и дневног хороскопа 2-3 играча. Без победе у 5 дербија заредом ? То не може и не сме да се игнорише.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Aleksandar Stanojević je imao 3 prelazna roka da nadogradi ekipu ! Mi smo sada igrački za klasu slabiji nego pre.
Jojic je nadogradnja u odnosu na Sumu
Miletic u odnosu na Banjaka
Menig u odnosu na Asana
Sanicanin u odnosu na Pavlovica
a i Lazar bogami u odnosu na Bambija

pa mnogo nadogradnji ima tu.
Prstimo.

a ja sam nadogradnja u odnosu na Jurija Gagarina, evo malo mi fali da se lansiram na jebeni Mars od sramote.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.864
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Hajde da se odjavim lepo sa ovih tema.
Da li je moguće da samo par ljudi ovde vidi o čemu se radi u široj slici, dok ostatak priča o taktici, Stanoju, kvalitetu igrača itd... Vodi Savo Stanoje frontove i ko zna šta.
Cigani su najčešći učesnici specijalne olimpijade prekrajanja istorije i uvek sami sebe slažu i ostale da su opozicija i "prava strana istorije".
Pa su ubedili sami sebe da su reakcija, da je neko odvalio "ako je zvezda neka bude crvena", da je njihov osnivač kralj ili ko li već a ne Dražin dželat, da je klub koji je igrao prijateljsku sa albanijom za vreme rata stub srpstva, da je titula legitimno njihova 46e, da su kao prosrpski klub bili ugnjetavani u periodu u kom su imali najviše titula i beležili najviše uspeha, a mi kao mezimče najmanje, i da im je "kruna uspeha" bez datog gola u finalu došla kao simbol nezavisnosti od stranih tela, a ne kao kruna guranja za vreme te iste omražene sfrj. Da su oni terali Slobu dok su bili njegova produžena ruka za ratišta, da je Arkan bio vođa eto tako jer je voleo ciganliju (btw sin heroja Noba, no otom potom), pa onda kad je pao i zapevali 2 puta "čuvenu pesmu", dobili su i naradu od b92. Za to vreme nas je gurao Mirko Marjanović, u gle čuda državi Srba i Crnogoraca gde bi po svoj prilici trebalo da oni budu dominantni kad smo se rešili okova komunizma.
Da uradimo fast forward na sadašnju situaciju, prosečan Moldavac lakim guglanjem može da poveže uzročno posledičnu vezu između broja trofeja JSDP od dolaska simpatizera naših protivnika na vlast 2012e godine. Mi te godine možemo da doživimo kao propast, meni lično jesu mučne, ali s druge strane i lepo je znati kad se sve ovo završi da ćemo moći da kažemo da za vreme dikatora ništa nismo uzeli i koja je bila njegova bolesna opsednutost svakom sferom sporta. Da se razumemo svi znamo da će dotični sa vlasti pasti prvi put kad se sa severa rupe zaori vučiću pederu jer je to prvi vesnik promene vlasti kada je sve rešeno, skidaju redenike stavljaju petokrake, pa opet redenike kako im odgovara.
S tim u vezi moderni srpsko crnogorski gebels iz Sivca koji ne zna u kom veku živi je predsednik fudbalskog kluba. Čovek kome nije jasno ni zašto igrači više ne nose dresove od 1 do 11, a kamoli šta je var. Ali je majstor da svakom vladaru liže bulju i spinuje.
Pa tako i ciganlija (pred nadam se skori kraj ove vlasti) malo čisti svoj ormar i došli su u win win situaciju. U nekoj kasnijoj argumentaciji ukoliko uzmemo titulu, pričaće se "stalno kukaju a ono onomad kada su uzeli titulu praveći nizove protiv surdulice, a gubili derbije", ili će nas jednostavno satreti u direktnom duelu u derbiju i uzeti još jednu. Znajući da ova titula iz ugla CL nije toliko bitna kao sledeća to je luksuz koji mogu da priušte, ako budu hteli da se odmaknu još malo na večnoj listi, priznaće sebi titulu iz 1918, koga boli kurac.
Dolazimo u situaciju da dajemo legitimitet i vlasti i njima time što već 5 derbija ili koliko već, glavata verzija lalatovića kontroliše igru od početka do kraja. I to je jedino što je bitno. Mi smo se svojevremeno usrali u njihove kraže kada je Plavi sa igračem manje zatvorio rupu, i istini za volju Lola je u onoj legendarnoj pobedi izgovorio jednu pametnu "neka osvoje ako ih nije sramota". Tu je balans između titule i TITULE, da li ćeš otresti ove prekoputa i usrati im se u legitimitet svega što rade. Da se razumemo ovo nije teorija zavere, ja ruku dajem da je to tačno, i svakako ne verujem da naš sportski sektor tu učestvuje, oni rade koliko znaju i kako znaju, ali na višem nivou jedini cilj svega ovoga je da se da legitimet svim ciganskim titulama od 2012e pod parolom, pa nisu mogli ni u derbiju da pobede. Ukoliko dobiju sledeći derbi, moderna verzija ciganske istorije će glasiti "Partizan snsov projekat i opoziciona zvezda", a u prilog tome ide intervju mojkovačke stoke krupnog zuba od pre neki dan.
Na sve to ovde se pišu budalaštine analiziraju se protivnici, igrači itd.
Ovaj tim je sem pozadi sasvim ok za ovo što mi hoćemo, čak se neki igrači i previše kritikuju jer samo iritiraju pojavom i tom povratničkom pričom (tipa Jojić), ali kakva crna taktika i analiziranje protivnika u ovoj bedi koju igramo. Svaka ekipa kvalitetnija od Surdulice s izuzetkom ove Sparte što nam je jedino što smo odigrali ljudski, je shvatila da nam odbrana puca na 5 do 10 metara od gola utrčavanjem trećeg igrača iz dubine , prostim centaršutom jer ova dva "štopera" za čuvanje prostora nisu čuli, a da im njihov igrač ode u svlačionicu oni bi otišli sa njima. Analiziraju se njih dvojica kao da su profesionalni fudbaleri a ne to što jesu, mislio sam kad sam bio mlaži da je Branko Savić primer lošeg čitanja igre, za njih je Jap Stam u primeu. I bože me sačuvaj kuge i Holendera, čovek je sergej ćetković fudbala, najneharizmatičniji i najprosčeniji fudbaler ikada, da ne napišu da je ušao niko nikada ne bi znao ni da se bavi fudbalom, ali ajde on je igrač rotacije. I isti gol smo primili u svakom derbiju, od Genta, Sočija, pa čak i jebene Flore. I to nije krivica Stanojevića jer ova dvojica da to mogu da nauče na treningu do sada bi sa svojih koliko godina već naučili.
I sad vi pričajte o igračkom kadru, visokom presingu, kako je "dobro meč primetio čovek čija glava ne može da prođe kroz tunel", ili ne daj bože ozbiljnom ciganskom igračkom kadru, srnić i gobeljić...
Jedini pravi put Partizana su jake evropske utakmice, pravljenje igrača za transfere, dranje u derbijima, pa tek onda pravljenje nizova u domaćem šampionatu. Da mi razvalimo ovaj Fejenord i cigane pa i da izgubimo titulu jer su oni napravili seriju od 20 pobeda ne bi nas se ticalo.
Sve će se ovo zaboraviti ako kojim slučajem uzmemo tu titulu, ali apsolutno se ništa neće promeniti.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Budimo realni.
Mogao je Stanojević da smisli bilo kakvu taktiku i da stavi 3 bolja rešenja u 11 ( Jevtović, Živković, Terzić) ali bilo bi isto, mi njih teško da možemo dobiti.
Imamo 2 igrača koji bi kod njih jadnih mogli igrati, Zdjelara i Rikarda.
Valjda su i slepi progledali.
Protiv bilo kog jačeg tima smo mi nemoćni.
Ne možemo da držimo loptu u svojim nogama i da imamo bilo kakav posed.
Zašto?
Zato što ne umemo, ne znamo.
A ko je kriv?
Pa pored stanja u državi, uprave koja je poslušna i gleda samo svoj džep, kao i dovodi ovakva pojačanja KRIV je i Stanojević i to MNOGO.
Sve su to njegovi puleni koji sa modernim fudbalom nemaju veze.

Najbolje bi bilo smeniti ga odmah, ali ni ti ima ko, ni ti bi to bilo šta pomoglo.
Mora se priznati da sa ovima može on najbolje.
Nažalost , teško da išta pozitivno ima u ovome.
Jer na kraju plakaćemo što ne zaostajemo 20 bodova, jer posle njega ni dugmići neće ostati.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
274
Reaction score
801
Локација
Vojvodina
Meni je možda najviše zasmetala činjenica koju su mnogi između ostalih izneli,a to je pod broj jedan da naši igrači nisu bili dobro pripremljeni i motivisani za derbi...:pop
Pa majku mu jebem,derbi se igrao u sretna vremena i pod blokadama,sa sitnijim povredama,sa maskama na glavi,gipsom na ruci itd.
Gde da nađeš veći motiv od toga da pobedom udaraš pokojniku kolac u srce na njihovom buništu,pred poslednjih nekoliko godinanajvećom podrškom svojih navijača!!!
Priča o umoru zbog igranja 3 dana pre derbija sa Spartom isto ne bih komentarisao,jer je totalna glupost.Nismo nigde putovali,već bili u svom gradu.
No,prva meč lopta je isuviše lako i nonšalantno propuštena,čime bojim se da smo iskoristili poslednju priliku za neki kiks u prvenstvu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.964
Reaction score
21.963

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.649
Reaction score
4.744
Jojic je nadogradnja u odnosu na Sumu
Miletic u odnosu na Banjaka
Menig u odnosu na Asana
Sanicanin u odnosu na Pavlovica
a i Lazar bogami u odnosu na Bambija

pa mnogo nadogradnji ima tu.
Prstimo.

a ja sam nadogradnja u odnosu na Jurija Gagarina, evo malo mi fali da se lansiram na jebeni Mars od sramote.
Zato smo u odnosu na Lajku nadogradnja 100 %
Tako nekako i uprava razmisla, njima je casa polupuna, nama skroz prazna.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Godine ulaganja su im se isplatile, to što su do njih došli na nelegetiman način je druga priča.

Jači su za klasu i to je derbi pokazao, njihova je sramota što su se mučili prošle godine sa nama i na jesen. Brži i tehnički potkovaniji mnogo od nas.

Koji Savo Strange o čemu ti pričaš? Taj Partizan je pobedio Gobeljića, Nikolića, Boaćija, Jovančića itd. Sad protiv sebe ima Kataia, Ivanića, Ohija, Pićinija, Sanoga, Kangu, Dragovića. Na klupi imaju Živkovića, Krstičića, Bena, Motiku, Falka. Individualno su mnogo jači. Rezultati u evropi im idu u prilog, nikad veća razlika u budžetima.

Eto ta Sparta igra sa klincima pa smo ih rutinski izbacili. Koga boli kurac što im taj klinac vredi 20 miliona? Jel su prošli dalje i hoće li uzeti češku ligu?

Ne mogu verovati da nismo doveli ofanzivnog veznog i centralnog veznog, ne mogu verovati da nisu pojurili pored ovih igrača koji su došli i nekog domaćeg štopera. Ja koji sam amater vidim da nemamo sa njima šta tražiti u direktnom duelu, a da to ne vidi trener. Mada kad pročitam vest kako su Šćekiću ostali dužni 7 plata, sve mi je jasno.

Sa ovom ekipom imati plus 2 i igrati osminu finala konferencija je umeće.

Na FK temi se oglašavati više neću. Nikad mi nećemo biti ozbiljan klub. Uvek će biti ovako.

@Nemanja-950 bili smo autsajder, to je realnost, to što se neki zanose da su cigani kurac i da se mi pitamo je nešto drugo.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Stanojević snosi deo krivice za poraz ali fascinantno mi je kako odmah iskoče ovi pljuvači, koji kao da jedva čekaju neki kiks. OVO NAM JE PRVI PORAZ U PRVENSTVU!!! ALO!!!
Ako nekim čudom izbacimo Fejnord, opet će se ućutati, do prve prilike.
Ima li u vama trunke objektivnosti jer smo igrali protiv tima gde njihov bek i štoper koštaju više nego ceo naš roster. I to u jebenoj rupi, uz znalačko prefigano sudjenje gde naša dva zadnja vezna dobijaju kartone na početku, a VAR ne postoji.
Da je onaj zec Menig dao gol iz mrtve šanse gde mu je golman klekao i ostavio prazan gol, vrv bi sve bilo drugačije.
Primili smo golove iz grešaka, a pre svega jer taj toliko pljuvani Miljko nije igrao i bila je promaja na toj strani.
Još znalci navode da je trebao da igra Jevtović umesto Tatka??!!
Pljujete po detetu koji je rezerva cele sezone?
Šta su igrali Menig i Riki?
Fuj
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.815
Reaction score
23.080
Локација
Beograd
Matke, bez loše namere, iako si u nekom segmentu u pravu, ali brate, lupaš kao otvoren prozor. Imali su ako ništa drugo Marina i gro skupih igrača i ranije. Mojne od Srnića da mi praviš Kantea, a od Erakovića Serhia Ramosa iz 2014. Oni su nas apsolutno zasluženo dobili, neću da se vadim, ali ono je sramota da nije sviran čist penal rukom, a setite se njihove kampanje nakon poraza od nas 2:0 i kuknjave po medijima za onaj poništen im gol.
Nemojte od njih praviti Čelsi, jednostavno to nisu, Rodić je u 65. minutu mrtav igrač, to se i juče videlo, šta vredi kada naš najbolji možda igrač mu prilazi kao lik ribi na maturskoj večeri '68, pola sata. Ili što od naših panjeva ispade Katai već pet puta Oliver Birof lično igrom glavom. Imali su tri šuta, dva gola, nikakav spektakl nisam video od njih, osim zaista veće želje, na čemu je i dalje najzaslužniji naš trener...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovo je već ruglo.
Da imaju Galaktikos 2 sastav ne može ih navijač Partizana nazvati boljim.
Uostalom igrali smo protiv originalnih Galaktikosa dve utakmice.
Da li smo skidali gaće?
Ako Stanojević "pravi od razrokog trenerčinu"
Nemojte da mi pravite igračine od nekog tima koji i Proleter i Radnički i Čukarički izvrnuli kao čarapu.
Sve što je potrebno u ovoj postavci Partizana je dva igrača ofanzivnih karakteristika koji mogu odraditi tranziciju i duple na malom prostoru.
Aj u kurac više
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.263
Reaction score
3.029
Ma bre idemo dalje! Mozemo i moramo do titule!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top