Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Prvi put u zivotu moram da napisem da cigani zasluzuju titulu. Uz sve beneficije koje imaju, bilo bi me sramota da ovakvi, kakvi smo, mi budemo na kraju prvi, sem u jednoj varijanti - da ih pobedimo u rupi. Imaju bolji tim, posteno su nas naguzili pre dve nedelje ili vec koliko, raspadamo se u svim linijama i nemam za cim da zalim, za razliku od prethodnih sezona. Ovo je tuga na sta licimo.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Dočekali i ovde mnogi da trijumfalno dokažu sebi i drugima da su bili u pravu i da su odmah namirisali sabotera I cigana Stanoja. Ovo je realno bez Natha qratz tim, ali i mi smo qratz navijači koji više volimo da seremo nego leba da jedemo, taman smo svi zajedno za 5,6 mesto.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Pa je l vi vidite da se mi vec dve godine ne bunimo ni za sta u prvenstvu?
Sto Stanoje sto uprava .

Ko god se buni bude sklonjen . To je matrica.

Pitanje od milion dolara , sta bi sa Asanom?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.856
Pozdrav za maestra Stanojevica.
Ja ga samo molim da se ne oglasava u medijima. Teraj covece kako si naumio i koliko znas, nemoj da govoris molim te.

Vidim, popunjeni smo na svim pozicijama. Nema titule bez napadaca. Partizan mora u svakom trenutku da ima 2 spremna spica.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Kad tvoja uprava, stručni štab i tribina rade protiv tebe a u korist rivala, nema baš čemu da se nadaš.

Uz to što nas sabotiraju iznutra a mi ne možemo ništa (čitaj: tribina), mi zaista imamo očajne igrače, rivali su mnogo kvalitetniji i to je to, ali i to je naša uprava lepo odradila sa transfer politikom u poslednjih par godina.

A i da budem iskren, muka mi je od onih generičnih poruka poput ''samo treba još više voleti Partizan, podrška igračima, naši su!'' i tome sličnom, da, svi mi volimo Partizan, ali ovo što ova uprava, stručni štab i igrači rade ja uvreda za svakog ko iskreno voli Partizan. Uz to nikad nisam cenio kad neko želi da dokaže da ''nešto više'' voli klub od nekog drugog, na bilo kakav način, da li to bila slepa podrška ili šta god. Da, volim taj klub, ali ako su nam za godinu dana predsednik, trener i kapiten: Z.Terzić, Lalatović i Borjan, neću lagati sebe da ću ih podržati, da ću govoriti kako je to crno bela boja, naš dres, naš grb i opravdavati takve parazite, kao što neću ni sad.

Mnogo više volim Partizan nego što volim ovu jednu sezonu, jednu ekipu, ili poslednjih deset sezona, ali pozivati se na ljubav prema Partizanu dok nam ovi vode klub a ovi igrači igraju... je uvreda. Bar za mene.

Partizan je već par godina za mene ''samo ideja'', dres, grb, ideologija koja je postojala i koja je uništena od strane naprednjaka i naše naprednjačke uprave kao i ogroman deo države, a vezali nas i govore nam kako je sve sjajno i bajno.

Podržavam prazan stadion u svakom slučaju a pun stadion isključivo ako se bude pevalo upravi i političarima 90 minuta.

ps. ko je čitao crnu rupu mojih negativnih komentara ovde verovatno zna da nisam iznenadjen.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.983
Ne znam kako moze neko bilo koga drugog da krivi van FK Partizan?

Cigani?Vucic?sudije? Protivnici se izlezavJu? Aj nemoj i mi cigani fa budemo…

Ko nije video ovakav rasplet.. pa taj je slep… i lozenje kako jos nije reseno jer imamo derbi…
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.821
Локација
Храм фудбала
Ове измјене бекова су трагикомичне, чисто да се не може рећи да није мијењао.
Холендера лика није нигдје било годину дана и сада одједном прва или друга измјена (вјероватно добро ради на тренингу).
Малог Терзића кад је кренуо играти избаци га сад га нема ни у ромингу.
Шта је са Лоле нема га већ друга утакмица?
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Nama napad ne postoji bez Natha, a smrdljivi bot aktuelnog nam trenera popularni Joksa govnar piše kako se kolebamo da mu ponudimo novi ugovor?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.941
Reaction score
21.731
Dočekali i ovde mnogi da trijumfalno dokažu sebi i drugima da su bili u pravu i da su odmah namirisali sabotera I cigana Stanoja. Ovo je realno bez Natha qratz tim, ali i mi smo qratz navijači koji više volimo da seremo nego leba da jedemo, taman smo svi zajedno za 5,6 mesto.

Evo čitam i na nekim drugim mestima, "radujte se realni grobari", "dočekali ste" itd.
Samo me zanima ko su ti koji se raduju?
Pa mesecima se pisalo da ne može ovako, nego je došlo do toga da nisi mogao jednu kritiku da uputiš a da ti se ne zakači 5-6 likova ovde.
Apsolutni krivac, pojačanjima i timom je bio zadovoljan isto kao i Savo, samo uz 10 puta slabiju viziju.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Ja se samo pitam da li ste vi u hibernaciji bili prethodnih 5,da ne kažem 10 godina?
I meni je lepša za oko bila Savina vizija, ali nemojte da citiram pedercinu sa pogledajte semafor. Samo se setite kako se ta vizija završila u ovoj jebenoj državi, šutiranjem mikrofona i porazom u NP uz vođstvo 2:1.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
На крају су сви криви изузев Управе и Станоја. Нисам им ја селектирао оволики број инвалида, нити било ко са форума. До 91. минуте нисмо шансу створили на свом стадиону против Напретка. Што написа неко, јебо ти то кад се морамо Богу молити да побједимо Напредак кући.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Ja se samo pitam da li ste vi u hibernaciji bili prethodnih 5,da ne kažem 10 godina?
I meni je lepša za oko bila Savina vizija, ali nemojte da citiram pedercinu sa pogledajte semafor. Samo se setite kako se ta vizija završila u ovoj jebenoj državi, šutiranjem mikrofona i porazom u NP uz vođstvo 2:1.
Videcemo sa koliko trofeja i pobeda u derbijima ce da se zavrsi Stanojeva “vizija”. Ali ja i dalje moram da cestitam tom coveku kakve rezultate je napravio sa ovom ekipom,mislim da ovo niko drugi ne bi uspeo,bez zajebancije. I dalje je sve do nas,sa pobedom u derbiju smo prvi. Osim ako ne kiksnemo jos negde usput.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top