Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
Nemam dokaz ali mislim da je jasno kao dan da je uvek bilo nameštanja i sklanjalica. I ne, nismo nikad bili ovako bahati kao oni ali da smo imali svoje klubove imali smo, kao što su i oni tada imali. Samo smo jednostavno bili kvalitetniji što su direktni dueli i pokazivali tada.

Konkretno kaži ko se to nama sklanjao i sa kime smo namestali?! Kad je već jasno kao dan.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kažem da je teško biti šampion ako nemaš logistiku van terena. To je uvek bilo tako. I mi i oni smo oduvek nameštali i zatvarali ali ovo sada što se radi je neka nova igrica. Sklanjalica je uvek bilo ali da ti uprava direktno radi na tvoju štetu, toga nije bilo.
Rijetko kad nekoga želim da diskvalifikujem bez argumenata, ali 'ajd samobanuj se molim te. Evo i ja ću, jedno 10 dana da se kaznim što sam ti ovo napisao.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Poslednja šansa je ostala, poslednja i najvažnija.
Ne bih kritikovao nikog još uvek, ali Miloš Jojić ne bi smeo da bude na terenu u subotu.
Nakon derbija donosimo sud za sve urađeno do sada.

Molio bih moderatore da se ova sramota, ovi postovi napisani o Saši Iliću i nameštenim utakmicama što hitnije uklone.
Razumem frustraciju i sve, ali da onako nešto napišeš o večnom kapitenu - nemam reči...
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Sve to znamo i sve nam je to jasno, ali da li ti je neko branio da napraviš jači tim od ovog, pa da ta neravnopravna borba bude ipak malo ravnopravnija? Da, recimo, dovedeš bar jedno jedino pojačanje u ovom zimskom prelaznom roku? Ako su ti branili, ok. Ako ne smemo da osvojimo ni ovu titulu, ok. Ako je stvarno tako. Ali ovako, izgleda kao da nismo učinili sve što smo mogli u toj borbi.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi se borimo za titulu a oni maltretiraju igrace da potpisu umanjene ugovore. Zmija se udara u glavu a ne u rep. Juce se isto Verona sklonila Interu kao dva Radnicka-Ciganima samo sa dosta vise stila doduse. Mi igramo kljucne utakmice nama salju Elvisa da sudi a uopste se ne bi zacudio da na Cmari sudi Srdjan Obradovic. Nikad mi nismo bili od nekog uticaja u FSS ali nikada nije bilo ovo ni da se bas nista ne respektujemo kao za vreme Udbele i Gmazure. Da smo imali fer tretman sad bi bili na plus 2 ali bi svakako morali da idemo u pobedu na derbiju jer i pored svega ako ne mozemo cigane sa terzom,mrkelom,stankelom i takvim skupom mozgova i moralnih ateista da otkinemo u subotu onda nista.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Neka, da ne bude opet da ja vodim neki lični rat pa da se banovi skidaju. Neka se toleriše ovakvo lupetanje o našem nameštanju ˝u prethodnih 10 godina˝ kad može i svake nedelje analiza ciganskog igračkog kadra!


Čim su cigani prišli/izjednačili bodove, nije se krivac tražio u igri, igračkom kadru i stručnosti stručnog štaba već je krenula hajka na navijače. To je krenulo od trenera a neki bivši članovi su se priključili ponižavanju i ono malo ljudi koji dolaze da gledaju igračke kombinacije za obrtanje para. Ali dobro, opet će okrenuti stranu kad bude potrebe. Oni što ne dolaze nisu tu, jednostavno ne dolaze, imaju sigurno razloge. Ne verujem da neko ko je redovno išao sad ne ide jer ga zabole za klub. Verujem da svaki navijač koji više nije na stadionu ima opravdanje. A onda Stanojević hoće da se tuče danas sa navijačima koji dolaze. Danas psuje navijače posle utakmice jer su mu dobacivali i proziva ON što nas nema 20.000 na tribinama!?!?!? Da nas ima 20.000 ne bi bilo ni njega ni njegovih ortaka iz Uprave i to zaista jeste jedina krivica svih nas.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Kažem da je teško biti šampion ako nemaš logistiku van terena. To je uvek bilo tako. I mi i oni smo oduvek nameštali i zatvarali ali ovo sada što se radi je neka nova igrica. Sklanjalica je uvek bilo ali da ti uprava direktno radi na tvoju štetu, toga nije bilo.

Mi smo godinama "zatvarali" protiv raznih bunkera gde su svi ginuli, od slobodnog udarca Djordjevića u 92. minutu do Dijare koji jedva umulja za 0:1 ili 1:2 u poslednjem minutu.

Oni zatvaraju sa 2:0 u prvih deset minuta i 5:0 na kraju protiv protivnika koji odmara 50% igrača gde slučajno ne igra ne igraju najbolji strelci, kapiteni i golmani debituju na svakoj utakmici.

Na to bih dodao da i naša uprava saradjuje sa rivalima pa se i mi sad sklanjamo, godinama pišem mračno na ovom forumu, i godinama se upravo to dešava. Ko je mislio da ćemo uzeti titulu ili da ćemo uzeti sad kad se igra direktno Liga Šampiona je neko ko voli fudbal i veruje u lepu igru a apsolutno nema pojma o politici koja se vodi već decenijama a najbrutalnije od 2012. do danas.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Imali smo sve u svojim rukama, sve ono cemu smo se nadali pred pocetak sezone. Cak i sada idalje imamo sve u svojim rukama ali sada imaju i oni. Imas +5 i igras derbi. Tu smo pobjedom mogli zavrsiti sve, remijem pa 90% bi zavrsili posao. Sada smo dosli do -2. Prosto smo pali maksimalno i svako ko gleda sa strane verovatno nam ne daje neke vece sanse za titulom. 2017 smo dobili derbi kod njih i napravili pritisak ali tada smo igrali dobro a oni svaki mec se provlacili i cesto sa penala dobijali. Osecalo se da mozemo, sada to ne vidim. Ali ajde da sacekamo subotu, fudbal je to sve je moguce u jednom mecu. Mada i da pobjedimo nista nije gotovo, imali bi tek bod viska i opet jednim remijem bi izgubili prvo mjesto. Strasno sta smo dozvolili, strasno kakav prelazni rok je odradjen. Kriminalno.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Igra i nije bila toliko losa, ne idealna, ali i sa takvom igrom smo zasluzili pobedu. Jojica necu komentarisati, sve je receno. Cist crveni nije sviran na samom pocetku utakmice, i to je promenilo ceo tok utakmice. I pored toga smo trebali da pobedimo, a da su dobili crveni, verovatno bismo i pobedili.

To ne menja cinjenicu da nam svuda skripi. Ali ni to sto nam svuda skripi ne menja cinjenicu da su nas danas pokrali i da smo i pored toga trebali da pobedimo.

Takodje, vi niste svesni koje teorije cigani raspredaju po portalima. Najludje sto sam procitao je da Sale ipak nije uspeo da proda utakmicu, da ga nekoliko igraca nije poslusalo. Vise covek ne zna ni da li da ih mrzi ili da ih zali, majke mi. U svakom slucaju, teska neverica...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kaže Stanojević prethodnih 4-5 godina se u prvom delu otpadalo u trci za titulu, a onda priča kako ne može da se pobeđuje sa saplitanjima, koja su počela sad u čuvenom proleću.

A kad bi malo sredio tok misli, shvatio bi da se u tih prethodnih 4-5 godina saplitalo od avgusta meseca, i da se nije čekalo proleće, pa bi onda valjda shvatio zašto su titule gubljene još u oktobru.

Zajebi Stanojeviću demagogiju i pobedi cigane sledeće subote.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Momci neka sednu i nek se pogledaju u oci i da udju reseno u derbi i da poginemo i pobedimo na terenu,prepusteni su sami sebi i samo nas imaju. Vetar u ledja a ja verujem da ce nam zalaganjem i rezultatom vratiti to vec sledece subote,ako bog da.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.633
Цигани раде то што раде и радиће док им је навијач председник земље.... Оно што је поразно није евентуални губитак титуле, јер знали смо да је готово немогуће математички изаћи на крај са циганским филијалама и њиховим вар-ом, то је нешто што је изван нашег домета....поразна је чињеница да дерби циганима више није страх какав је био, а то је уједно и највећи пораз Станојевића и ове генерације играча. То задовољство да им се, у директном дуелу, попишамо на све што раде нам је ускратио Станојевић са својом селекцијом бивших фудбалера, приступом фудбалу и безрезервном подршком управе да то спроведе. Наредни дерби је последња шанса за какво-такво искупљење, макар оно морално искупљење, а да би се исправиле све брљотине које су урађене у селекцији ове екипе требаће много времена.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
I da, još poneki utisak:

-Živković nam treba u subotu zbog ofanzive;
-Mi trebamo Partizanu u subotu zbog krađe;
-Svim krilima, osim Kvinsiju, trebaju muda u subotu, zbog toga što igraju u Partizanu;
-Kvinsiju treba malo sreće u subotu zbog toga što je uglavnom nema;
-Saletu treba svaki pošten čovek da pokaže poštovanje zbog ljudske i fudbalske korektnosti;
-Saletu treba svaki pošten Grobar da pokaže poštovanje zbog toga što nemamo puno takvih kao Kapiten i MORAMO da ih čuvamo;
-Onom ko pljuje Saleta treba neki grobarski bukvar ili neka vaspitna ako je još mali za bukvar;
-ciganku treba jebati;
-ciganima treba jebati mater.

Ako se još neko seti nečega, neka doda.

Da!

-Rikardo treba nekada da doda!

Sad vidim, pogrešna tema, TREBA u FK, pa prebacite...
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Svaka cast Ilicu na bodu. Borili su se muski. Ostaje zal sto nisu protiv cigana igrali sa istim motivom. Verujem da bi uzeli neki bod.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top